Відділ освіти Балаклійської міської ради
Новини

Нарада керівників

nar ker 28.07.2128 липня відбулась онлайн-нарада керівників закладів освіти Балаклійської міської ради. Начальник відділу освіти Світлана ШВІД повідомила, що розпочав свою роботу Центр вакцинації від COVID-19. Наразі є актуальним питання вакцинації та збереження здоров’я учасників навчально-виховного процесу.

Особливу увагу звернули на підготовку закладів освіти до нового 2021/2022 навчального року. Керівникам закладу наголошено про низку важливих нормативно-правових актів, які регламентують організацію освітнього процесу.

 

Вакцинація від COVID-19 триває

vakcinaciya 2021У Балаклійській громаді працює Центр масової вакцинації проти COVID-19. У центрі в наявності є вакцини «Файзер» та «Короновак».

Адреса: м.Балаклія, вул.Жовтнева 10 (перший поверх поліклініки, каб.3, каб.4).

Режим роботи Центру вакцинації:

- понеділок-п’ятниця з 9:00 до 15:00;

- субота-неділя з 9:00 до 12:00.

На вакцинацію можуть прийти всі охочі та отримати щеплення проти COVID-19.

За детальнішою інформацією з питань роботи центру та відносно щеплень звертатися за телефоном +380507827845.

 

Затверджено методичні рекомендаціїщодо оцінювання результатів навчання

учнів 1-4 класів

Met rek 1-4 2021Міністерство освіти і науки затвердило методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти. Відповідний наказ і текст рекомендацій оприлюднено на сайті МОН.

Методичні рекомендації окреслюють підходи оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти в умовах особистісно зорієнтованого і компетентнісного навчання.

Однією з ключових змін в оцінюванні є підхід до вираження оцінки. На заміну узагальненій бальній оцінці навчальних досягнень учнів з предмета/курсу запропоновано використовувати вербальну оцінку окремих результатів навчання учня/учениці з предмета вивчення, інтегрованого курсу, яка окрім оцінювального судження про досягнення може ще називати і рівень результату навчання.

Так, рекомендації запроваджують поняття вербальної оцінки (оцінювальне судження) та рівневої оцінки (оцінювальне судження із зазначенням рівня результату). Вербальну і рівневу оцінку можна виражати як усно, так і письмово. Рівень результату навчання рекомендовано визначати з урахуванням динаміки його досягнення та позначати буквами – «початковий» (П), «середній» (С), «достатній» (Д), «високий» (В).

Результати оцінювання особистісних надбань учнів у 1-4 класах рекомендовано виражати вербальною оцінкою, об’єктивних результатів навчання у 1-2 класах – вербальною оцінкою, у 3-4 класах – або вербальною, або рівневою оцінкою за вибором закладу.

Рекомендації також містять Орієнтовну рамку оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів. Вона дозволяє забезпечити об’єктивність і точність результату оцінювання і покликана допомогти формувати оцінювальні судження та  визначати рівень результату навчання.

Водночас заклад може розробляти і фіксувати загальні положення щодо оцінювання результатів навчання учнів у освітній програмі та конкретизувати їх у частині положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти. Особливості організації оцінювання в певному класі можуть ініціюватися вчителем і бути затвердженими на засіданні педагогічної ради закладу.

У рекомендаціях наголошено, що оцінка є конфіденційною інформацією, доступною лише для учня/учениці та його/її батьків (або осіб, що їх замінюють).

Відповідно до Державного стандарту початкової освіти, отримання даних, їх аналіз та формулювання суджень про результати навчання учнів здійснюють у процесі:

   • формувального оцінювання, мета якого – відстеження особистісного розвитку учнів й опанування навчального досвіду;
   • підсумкового оцінювання, мета якого – співвіднести навчальні досягнення учнів з обов'язковими/очікуваними результатами навчання, визначеними Держстандартом або освітньою програмою.

Рекомендовано враховувати, що формувальне оцінювання розпочинається з перших днів навчання у школі і триває постійно. Для ефективності формувального оцінювання рекомендовано дотримуватись алгоритму діяльності вчителя під час його організації:

 1. формулювання об'єктивних і зрозумілих для учнів навчальних цілей;
 2. визначення разом з учнями критеріїв оцінювання;
 3. формування суб'єктної позиції учнів у процесі оцінювання;
 4. створення умов для формування вміння учнів аналізувати власну навчальну діяльність (рефлексія);
 5. коригування спільно з учнями підходів до навчання з урахуванням результатів оцінювання.

Об'єктом підсумкового оцінювання є результати навчання учнів за рік. Під час такого оцінювання рекомендовано зіставляти навчальні досягнення учнів з очікуваними результатами навчання, визначеними в освітніх програмах закладів з урахуванням Орієнтовної рамки оцінювання.

Основою для підсумкового оцінювання можуть бути результати виконання тематичних діагностувальних робіт, записи оцінювальних суджень про результати навчання, зафіксовані на носіях зворотного зв’язку з батьками, спостереження вчителя у процесі формувального оцінювання. Підсумкову оцінку за рік рекомендовано визначати з урахуванням динаміки досягнення того чи іншого результату навчання.

Нагадаємо, 75-ти модельним навчальним програмам для базової середньої освіти надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».

 

Підготовка до нового навчального року

pidgotovka lic 3 202123 липня 2021 року Балаклійський міський голова Іван Столбовий, секретар міської ради Оксана Бондар, начальник відділу освіти Світлана Швід у рамках підготовки закладів до нового навчального року та до опалювального періоду 2021-2022 років відвідали Балаклійський ліцей №3.

У закладі розпочато капітальний ремонт харчоблоку у рамках виконання Програми соціально-економічного розвитку Балаклійської міської ради на 2021 рік. Загальна вартість робіт складає 2,9 млн. грн. У ході реалізації проєкту буде проведено внутрішнє опорядження приміщень харчоблоку та їдальні, замінено системи електро та водопостачання, водовідведення, вентиляції, а також буде проведено роботи з утеплення фасаду. Планується оновлення технологічного, холодильного обладнання для харчоблоку та меблі.

У закладі обладнано кабінет математики, інформаційних технологій, географії, фізики, української мови та літератури. У 2021 році придбано новий сучасний кабінет біології на загальну суму 330,000 тис.грн.

Проведено поточні ремонти навчальних кабінетів та приміщень загального користування. У належному стані знаходиться спортивна зала, медичний кабінет, бібліотека.

Віта Коваленко т.в.о. директора ліцею повідомила, що до двох 1 класів зараховано 34 дитини. Для організації роботи учителів у даних класах буде придбано мультимедійне та комп’ютерне обладнання на загальну суму 138,000 тис. грн.

На даний час тривають роботи з підготовки системи опалення до сталої роботи в осінньо-зимовий період.

Наразі головним завданням є вчасне завершення робіт з підготовки до нового навчального року та створення безпечного освітнього середовища.

 

Плануємо роботу закладу дошкільної освіти на рік

Рекомендації МОНУ

       ZDO na rik 2021План роботи закладу дошкільної освіти є одним із основних документів, який регламентує його діяльність упродовж навчального року та літнього періоду. Міністерство освіти і науки України надало рекомендації щодо створення плану роботи дитсадка, його розділів і змісту, аналізу діяльності закладу та процесу постановки завдань на рік.

       Кількість розділів плану роботи визначається педагогічною радою закладу дошкільної освіти. З-поміж орієнтовних розділів – аналіз діяльності закладу та визначення річних завдань на майбутній період, діяльність структур колегіального управління та методичного кабінету, адміністративно-господарська й організаційно-педагогічна діяльність, а також внутрішня система оцінювання якості освіти.

       Особливу увагу варто приділити створенню комфортного та безпечного освітнього середовища. Заходи, спрямовані на це, мають бути наскрізно висвітлені в усіх розділах плану. Наприклад:

 • - створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації;
 • - надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу;
 • - реалізація прав дітей з особливими освітніми потребами;
 • - забезпечення емоційного добробуту дошкільнят тощо.

       Перш ніж створити план на новий навчальний рік, кожному закладу дошкільної освіти варто провести аналіз його діяльності за попередній період. Аналіз має відображати логіку планування і містити, зокрема, інформацію про діяльність методичного кабінету, метеріально-технічне та навчально-методичне забезпечення, психолого-педагогічні умови, взаємодію з батьками. Цей розділ також включає і моніторинг якості освіти.

       Після проведення аналізу варто поставити 3-4 річних завдання, які беруть до уваги програму розвитку закладу на найближчі роки, його актуальні проблеми та пріоритетні напрями діяльності. Кількість річних завдань може варіюватись і залежить від багатьох чинників: викликів конкретного закладу, його досягнень, рівня професійної компетентності педагогів, кількості груп тощо. 

       План роботи дитячого садка розробляють за участю педагогів із залученням батьків або осіб, які їх замінюють. Його обговорюють на засіданні педагогічної ради, а затверджує такий план керівник закладу дошкільної освіти.

 

МОЗ та МОН надали спільне роз’яснення щодо організації харчування у дитсадках та школах з 1 вересня 2021 року

har 2021Міністерство освіти і науки та Міністерство охорони здоров’я надали спільне роз’яснення обласним, Київській міській державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування, засновникам закладів дошкільної, загальної середньої освіти щодо окремих питань організації харчування у 2021-2022 роках у закладах дошкільної, загальної середньої освіти. 

Згідно з пунктом 4 постанови Уряду №305, нові норми харчування набирають чинності з 1 вересня 2021 року, тобто на сьогодні постанова Кабінету Міністрів від 22 листопада 2004 р. №1591 “Про затвердження норм харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку” є чинною та підлягає застосуванню.

Крім цього, зважаючи на об’єктивні труднощі з організацією закупівель харчових продуктів та/або послуг з харчування, що виникають у закладів освіти та їхніх засновників, МОЗ спільно з МОН розробили проєкт необхідних змін до постанови №305. Зокрема, зміни передбачають встановлення гнучкого перехідного періоду на нові норми харчування у період з 1 вересня 2021 року до 1 січня 2022 року. 

Враховуючи це, на сьогодні відсутні правові підстави для здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням закладами освіти та їхніми засновниками нових норм харчування, передбачених законодавством.

Нагадаємо, процес впровадження реформи шкільного харчування на місцях, модернізацію харчоблоків та підготовку кухарів обговорили під час Всеукраїнського форуму “Україна 30. Здорова Україна”.

 

До уваги кандидатів на посади керівників закладів загальної середньої освіти

mova 2021Законом України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» визначено коло осіб, які зобов’язані володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов’язків.

Із 16 липня 2021 року набирає чинності норма Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» у частині підтвердження рівня володіння державною мовою, зокрема претендентами на посади керівників закладів загальної середньої освіти.

Так, частиною 2 статті 10 зазначеного Закону передбачено, що рівень володіння державною мовою засвідчується державним сертифікатом, який видається Національною комісією зі стандартів державної мови.

Відтак, особи, які виявлять бажання взяти участь у конкурсах на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти, оголошених після 16 липня 2021 року, зобов’язані подати документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою - ДЕРЖАВНИЙ СЕРТИФІКАТ ПРО РІВЕНЬ ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ.

Детальна інформація про умови отримання державного сертифікату про рівень володіння державною мовою за посиланням https://mova.gov.ua/

 

Нарада з керівниками закладів освіти

narada 01.07.2101 липня 2021 року відбулась нарада з керівниками закладів освіти Балаклійської міської ради за участю заступника Балаклійського міського голови Лариси Блудової та начальника відділу освіти Світлани Швід.

            У ході наради були обговорені актуальні питання, а саме: підготовка закладів дошкільної та загальної середньої освіти до нового навчального року, проведення капітальних та поточних ремонтів, хід ремонтних робіт у групових та класних кімнатах, благоустрій території у літній період та інше.

            Актуальним є процес підготовки закладів освіти до опалювального періоду 2021-2022 років. Керівникам закладів освіти наголошено на своєчасній повірці приладів обліку газу і тепла, роботі систем життєзабезпечення, дотримання вимог протипожежної безпеки.

 

Вступ-2021: розпочалась реєстрація електронних кабінетів

vstup-20211 липня 2021 року, розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників для здобуття вищої освіти.

Для реєстрації кабінету вступника потрібно перейти на сторінку системи подання заяв в електронній формі за адресою: vstup.edbo.gov.ua. Перед початком реєстрації слід обов’язково ознайомитися з матеріалами на сторінці сайту «Інформація для вступника».

Далі для успішної реєстрації необхідно заповнити у формі всі поля достовірними даними. Для реєстрації потрібно вказати електронну пошту, яка дозволена в Україні, та ретельно перевірити правильність її написання. Після реєстрації на цю адресу надійде лист для активації доступу до системи. Вказана адреса буде логіном для входу до електронного кабінету в подальшому.

Успішна реєстрація в системі надає можливість увійти до електронного кабінету вступника на сайті vstup.edbo.gov.ua.

           Після успішного входу до електронного кабінету вступника відкриється вікно, куди необхідно внести таку інформацію: 

 • контактний телефон;
 • кольорову фотокартку вступника (3х4 см). Файл завантажується у форматі JPG (JPEG, PNG), максимальний розмір файлу – 1 Мб;
 • додаток до документа про освіту;
 • довідку для нарахування сільського коефіцієнта. Для вступників, що мають право на одержання сільського коефіцієнта, важливо завантажувати довідки про реєстрацію в селі, що відповідають визначеному зразку (Додаток №13 до Постанови КМУ від 2 березня 2016 р. № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру»), оскільки в них не буде можливості видалити чи замінити таку довідку після подання електронної заяви.

Заздалегідь треба перевірити інформацію про розміщення школи в селі. Це можна зробити на сайті.

Для допомоги вступникам до 13 серпня працюватиме гаряча лінія «Вступна кампанія 2021» за номером: 0 (800) 50-45-70 (пн-чт: 09.00-17.00, пт.: 09.00-16.00). 

       Нагадаємо, про новації та терміни вступної кампанії 2021 року розповів Сергій Шкарлет під час пресконференції.

1 липня 2021 року, розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників для здобуття вищої освіти.

Для реєстрації кабінету вступника потрібно перейти на сторінку системи подання заяв в електронній формі за адресою: vstup.edbo.gov.ua. Перед початком реєстрації слід обов’язково ознайомитися з матеріалами на сторінці сайту «Інформація для вступника».

Далі для успішної реєстрації необхідно заповнити у формі всі поля достовірними даними. Для реєстрації потрібно вказати електронну пошту, яка дозволена в Україні, та ретельно перевірити правильність її написання. Після реєстрації на цю адресу надійде лист для активації доступу до системи. Вказана адреса буде логіном для входу до електронного кабінету в подальшому.

Успішна реєстрація в системі надає можливість увійти до електронного кабінету вступника на сайті vstup.edbo.gov.ua.

Після успішного входу до електронного кабінету вступника відкриється вікно, куди необхідно внести таку інформацію: 

·  контактний телефон;

·  кольорову фотокартку вступника (3х4 см). Файл завантажується у форматі JPG (JPEG, PNG), максимальний розмір файлу – 1 Мб;

·  додаток до документа про освіту;

·  довідку для нарахування сільського коефіцієнта. Для вступників, що мають право на одержання сільського коефіцієнта, важливо завантажувати довідки про реєстрацію в селі, що відповідають визначеному зразку (Додаток №13 до Постанови КМУ від 2 березня 2016 р. № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру»), оскільки в них не буде можливості видалити чи замінити таку довідку після подання електронної заяви.

Заздалегідь треба перевірити інформацію про розміщення школи в селі. Це можна зробити на сайті.

Для допомоги вступникам до 13 серпня працюватиме гаряча лінія «Вступна кампанія 2021» за номером: 0 (800) 50-45-70 (пн-чт: 09.00-17.00, пт.: 09.00-16.00). 

Нагадаємо, про новації та терміни вступної кампанії 2021 року розповів Сергій Шкарлет під час пресконференції.

 

Міністерство освіти і науки оновило

Положення про з’єднаний клас початкової школи

klas-kompl 2021Міністерство освіти і науки України оновило Положення про з’єднаний клас (клас-комплект) початкової школи. Віднині такий клас може бути створений у будь-якій початковій школі, а не лише у філії опорного закладу.

Документ приведено у відповідність до Закону України «Про повну загальну середню освіту» (наказ МОН від 27 травня 2021 року № 588 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 05 серпня 2016 року № 944», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 17 червня 2021 року за № 807/36429).

Згідно з Положенням клас-комплект об’єднує учнів різних років навчання (класів), у тому числі осіб з особливими освітніми потребами, які здобувають початкову освіту відповідно до освітньої програми, яка враховує особливості організації навчання таких учнів.

Класи-комплекти створюються у зв’язку з демографічною ситуацією, коли один або декілька класів у початковій школі не можуть бути створені (навіть з мінімальною наповнюваністю 5 учнів). При цьому гранична наповнюваність класів-комплектів становить не менше 5 та не більше 12 осіб.

Освітній процес у таких класах може організовуватися одним або кількома вчителями, у тому числі вчителями-предметниками. Можуть використовуватися технології дистанційного навчання. Навчальні заняття в класах-комплектах за можливості проводяться з одного предмета, з інтегрованим змістом навчального матеріалу. 

Утворення з’єднаних класів не є обов’язковим. Рішення про це ухвалює школа. Згідно зі статистичними даними у 2020/2021 навчальному році було створено 1458 класів-комплектів, із них у сільській місцевості – 1014. 

Під час створення таких класів обов’язково мають враховуватися освітні потреби учнів, у тому числі особливі освітні потреби, і можливість школи забезпечити освітній процес для учнів різних років навчання на належному рівні.

 

Громадянська освіта в дії

gromad osvita 2021Навчати активному громадянству можна і треба не лише на уроках і не лише за підручникамипереконані учасники проекту «Горна державності. Громадянська освіта для молоді через історію ремесел», учні Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, які взяли участь у проекті.

Проект було реалізовано Громадською організацією «Не святі горшки ліплять»    (м. Тернопіль) у партнерстві з Регіональним благодійним фондом «Резонанс» (м. Львів), Червоноградським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Червоноград) за підтримки Українського культурного фонду та об’єднав команди старшокласників з Червонограда (Львівщина), Гусятина (Тернопілля), Вижниці (Чернівеччина), Опішні (Полтавщина) та Балаклії (Харківщина).

Проект тривав з лютого по червень. Команди зустрічалися он-лайн, виконували домашні завдання, заглибилися в історію своїх населених пунктів, історію гончарства, спланували адвокаційну кампанію з проблем місцевої громади..  Цікавою та пізнавальною була локальна презентація в Балаклійському краєзнавчому музеї. Учасники змогли дізнатися про особливості традиційних технік гончарства на Слобожанщині та побачити відеофрагменти з їх відтворення за допомогою харківського гончара Андрія Панаріна.

Фінальним заходом проекту став фестиваль «Горна державності» у Червонограді 26-27 червня. Учасники презентували свою роботу, отримали подарунки та подяки. 

 

Всеукраїнська науково-практична конференція  «Освіта України – 30.

Здобутки та перспективи»

    Nauk prakt konf 202125 червня 2021 року Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені О.А.Тризни, як сучасний інноваційний заклад освіти Балаклійської громади, була запрошена на Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Освіта України – 30. Здобутки та перспективи», яка проходила на базі Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди. 

        На конференції ділилися досвідом заклади освіти Харкова та області, була представлена модель національного «освітнього технопарку» як інноваційної структури з підвищення якості системи загальної середньої освіти.

  Педагогічний колектив Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.А. Тризни №1 вдячний за таку нагоду поділитися власними здобутками з колегами Харківщини. Це і результати дослідно-експериментальної роботи, і програми, розроблені педагогами школи, і матеріали різноманітних проектів, у яких бере участь школа, науково-дослідні роботи учнів  тощо.

       Участь у конференції дала змогу не тільки окреслити перспективи розвитку закладу освіти, а й  утвердитися в думці, що заклад на правильному шляху: тільки ефективне поєднання традиційних і цифрових технологій в освітньому процесі сформує всебічно розвиненого випускника, громадянина й патріота.

 

 

Захист членів Профспілки в сучасних умовах

      profsoys 2021  22 червня 2021 року відбулася семінар-нарада керівників закладів, установ освіти та голів первинних профспілкових організацій закладів освіти за участі Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України з актуальних питань профспілкової діяльності та основ трудового законодавства.

      Учасники семінару мали змогу поставити питання, вирішити проблемні ситуації, отримати юридичну консультацію щодо актуальних питань:

- закінчення та переукладення строкових трудових договорів;

- особливості надання щорічних та соціальних відпусток працівникам;

- щодо можливості надання щорічної основної відпустки та продовження строкових трудових договорів із педагогічними працівниками пенсійного віку, яким виплачується пенсія за віком тощо.

 

У школах Балаклійської міської ради пройшли випускні вечори 

vupysk 2021Юні і прекрасні, з надією і легким смутком в очах, у красивих сукнях і стильних костюмах випускники шкіл Балаклійської міської ради традиційно відсвяткували випускні вечори.

18 червня відбулось хвилююче прощання із школою. Цього дня  212 випускників отримали документ про здобуття повної загальної середньої освіти. 19 учнів нагороджено золотими та срібною  медалями.

Святкові сценарії випускних вечорів у кожній школі були щедро переплетені чудовими музично-танцювальними вітаннями. Незабутні враження отримали присутні від перегляду відеороликів про шкільне життя, які підготували випускники. Ніжними переливами звучала мелодія шкільного прощального вальсу. Кружляючи у танці, учні прощалися зі школою, з учителями, з однокласниками.

            Миру і добра, здоров’я і злагоди, щасливих миттєвостей і здійснення мрій, віри й упевненості у майбутньому.

 

Фестиваль Play Fest-2021

lego 2021У червні відбувся щорічний Всеукраїнський фестиваль гри, навчання і натхнення Play Fest-2021, організований командою The LEGO Foundation.

    Фестиваль Play Fest-2021 об’єднав представників дошкільної, початкової, середньої, вищої та післядипломної освіти в одну потужну спільноту! На фестивалі Балаклійський ДНЗ (ясла-садок) № 7 комбінованого типу презентував конкурсну роботу «Філософія доброти у творах В.Сухомлинського» у рамках проєкту «Книга, що оживає». Дружня команда закладу – педагоги, вихованці та їх батьки досліджували книгу як комунікацію минулого з майбутнім, книгу як машину часу, відкривали світ книги і водночас були її творцями! Книга стала джерелом натхнення на нові освітні проєкти. Безмежний світ фантазії та наполегливість у здійсненні омріяного привели вмотивовану команду закладу до перемоги у номінації «Історії про найголовніше».

       Команда The LEGO Foundation щиро і сердечно привітала учасників Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення Play Fest-2021 та нагородила дипломами за перемогу!

 

Свято обдарованої учнівської молоді – свято молодості, творчості,

наполегливості, таланту

         Obdarovani 202117 червня 2021 року відбулося урочисте нагородження випускників-медалістів 2021 року та обдарованої учнівської молоді.

 Гордість за молоду творчу еліту Балаклійської громади , разом з усіма учасниками свята, розділили перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко, Балаклійський міський голова Іван Столбовий, секретар Балаклійської міської ради Оксана Бондар.

За високі досягнення в навчанні були  вручені 18 випускникам закладів загальної середньої освіти золоті медалі, 1-й випускниці – срібна медаль, грамоти та цінні подарунки; батьки  нагороджені Подяками  Балаклійського міського голови.

На урочистому заході були відзначені грошовими преміями від 1000 грн. до 6500 грн. найкращі учні, які гідно представили нашу громаду на всеукраїнських, обласних етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, мовно-літературних конкурсах.

Музичні  вітання учасникам свята подарували творчі колективи Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості й вокалісти Балаклійського Будинку культури.

Ми ще і ще раз переконалися: нам є ким пишатися, до чого прагнути і куди рости. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді.

До нових вершин, до мрії!

 

Обласні змагання зі спортивного орієнтування

 

sport orientuvannya 2021Згідно з планом роботи Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради на 2021 рік 16 червня на південній окраїні міста Дергачі були проведені змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді. У заході взяли участь 85 орієнтувальників із 7 громад області.

Балаклійську громаду представляли вихованці гуртка Центру дитячої та юнацької творчості, учні Балаклійських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 3,6 (керівник Черненко В.В.). Юні орієнтувальники вибороли одне І місце, три – ІІ та ІІІ місця.

Вітаємо з перемогою! І нових вам успіхів!

 

Зовнішнє незалежне оцінювання з географії

         ZNO geografiya 2021Сьогодні, 15 червня 2021 року, на базі Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.А. Тризни та Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 для випускників 11-х класів закладів освіти Балаклійської міської ради, Донецької та Савинської селищних рад, окремих закладів Чугуївського району та випускників минулих років було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з географії. До пунктів тестування запрошувалось 489 учасників, з’явилося 339 осіб (69,32% від зареєстрованих). Тестуванням з географії завершується основна сесія ЗНО.

       Протягом 150 хвилин учасники тестування виконували завдання сертифікаційної роботи з географії. Тест налічував 54 завдання, за правильне виконання яких можна набрати 90 балів.

       Під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання у закладах освіти було забезпечено виконання протиепідемічних заходів, організовано чергування працівників поліції охорони, медичних працівників.

       На прилеглих до пунктів тестування територіях чергували співробітники поліції та служби з надзвичайних ситуацій. Всі служби, установи, причетні до організації проведення зовнішнього незалежного оцінювання спрацювали чітко і злагоджено.

 

Проведено конкурси на посаду керівників закладів загальної середньої освіти

Балаклійської міської ради Харківської області

Konkyrs ker 2 202114 червня 2021 року проведено конкурси на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Балаклійської міської ради Харківської області.

Згідно з наказом відділу освіти Балаклійської міської ради Харківської області              від 27.04.2021 № 43-ОД «Про проведення конкурсу на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Балаклійської міської ради Харківської області» оголошено конкурс на посаду директора Комунального закладу «Борщівська гімназія Балаклійської районної ради Харківської області» та ЧЕПІЛЬСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І–ІІ СТУПЕНІВ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. Конкурсною комісією відповідно до встановлених критеріїв було проведено оцінювання тестових завдань, ситуаційного завдання та презентацій перспективного плану розвитку закладів освіти.

За результатами конкурсного відбору переможцями конкурсу на посаду директора визнано:

Комунального закладу «Борщівська гімназія Балаклійської районної ради Харківської області» – Засадченко Наталію Миколаївну;

ЧЕПІЛЬСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І–ІІ СТУПЕНІВ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІЗУБКОВА Олександра Петровича.

 

Проведено конкурси на посаду керівників закладів загальної середньої освіти

Балаклійської міської ради Харківської області

Konkurs ker 202111 червня 2021 року проведено конкурси на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Балаклійської міської ради Харківської області.

Згідно з наказом відділу освіти Балаклійської міської ради Харківської області від 27.04.2021 № 43-ОД «Про проведення конкурсу на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Балаклійської міської ради Харківської області» оголошено конкурс на посаду директора Міловської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області та ПЕТРІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. Конкурсною комісією відповідно до встановлених критеріїв було проведено оцінювання тестових завдань, ситуаційного завдання та презентацій перспективного плану розвитку закладів освіти.

За результатами конкурсного відбору переможцями конкурсу на посаду директора визнано: 

Міловської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської областіСІРОМОЛОТ Галину Романівну

ПЕТРІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – НАЗАРЬКА Юрія Андрійовича.

 

Вручення документів про освіту

  Atestat 202111 червня 2021 року у закладах загальної середньої освіти Балаклійської міської ради пройшли урочисті заходи з нагоди вручення 348 учням 9-х класів свідоцтв про базову середню освіту, із них 26 учнів отримали свідоцтва з відзнакою.

      Дорогий дев’ятикласнику, вітаємо з отриманням першого документу про освіту. Від щирого серця бажаємо правильно вибрати свій подальший шлях, націлитись на досягнення успіху і реалізацію заповітних мрій. Усвідомити, що для тебе головне, зрозуміти, що хочеш зробити і для чого.

      Успіху та вдачі у твоїх подальших прагненнях та починаннях.

            Веселих літніх канікул!

 
Головна Новини