Пошук

Радимо відвідати

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації
Новини

Останні надходження:

Інформатор на березень 2018

Наказ №197-ОД Про склад атестаційної комісії 2017-2018 н.р.

Наказ № 54-ОД Про проведення районних змагань з баскетболу

Наказ №18-АГП Про чергування у святкові та вихідні дні березня

Лист ДНіО №01-31_690 Щодо виконання Плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру

Наказ № 46-ОД від 19.02.2018 Про проведення навчально-польових зборів

Лист №01-19_283. Про вибір і замовлення підручників для 5 класу


 

 

Обласний зональний етап змагань з волейболу (шкільна волейбольна ліга України)

sport-03-14

14 березня команди Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6  (вчитель Андрєєв В.О.)  та Шевелівського  начально-виховного  комплексу  (вчитель Онищенко А.І.) взяли участь у зональному обласному етапі змагань з волейболу, який проходив у м. Чугуєві.

У заході взяли участь команди юнаків та дівчат старшої вікової категорії із нашого, Зміївського, Шевченківського, Краснокутського, Печенізького, Чугуївського районів та Чкалівської ОТГ.

Команда юнаків Шевелівського навчально-виховного комплексу виборола І місце, команда дівчат Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6   - ІІ місце.

Вітаємо з перемогою!

sport-03-14-01

 

Мрії найкращі дитячі збуваються

brugadur-03-14

14 березня 2018 року в с. Бригадирівка відбулася довгоочікувана, радісна подія: дошкільний підрозділ ліцею гостинно відчинив двері для 20 вихованців! Відкриття дошкільного підрозділу – це один із етапів виконання в районі доручення Прем'єр-міністра України В.Б. Гройсмана щодо створення додаткових місць у закладах освіти для дітей дошкільного віку на 2017-2019 роки.

В святкому заході взяли участь перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Беккер М.Л., голова районної державної адміністрації Масельський С.І., голова районної ради Літвінов О.М., депутат Харківської обласної ради Русецький А.А., заступник голови районної державної адміністрації Панасенко В.М., начальник відділу освіти районної державної адміністрації Швід С.А. та Бригадирівський сільський голова Букій М.І.

Новий, охайний, затишний садочок, дошкільний підрозділ ліцею, став домівкою для 20 вихованців. Група має окремі приміщення: ігрову, спальну, гігієнічну кімнату, роздягальню. У закладі облаштовано кабінети заступника директора, медичної сестри, пральня, буфетна. Група має ігровий майданчик. Придбано технологічне обладнання, меблі, м'який інвентар, посуд, іграшки, навчальні посібники. Проведено капітальний ремонт приміщень закладу. Для проведення ремонтних робіт, придбання обладнання було залучено кошти Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та кошти місцевого бюджету.

Є садочок на селі, значить, продовжується життя! Радісно на душі, коли це робиться для дітей. Адже юне покоління – це наша гордість, надія, наше майбутнє, а значить, майбутнє України.

 

Чергове засідання Школи педагога-початківця

molodi-03-01-01

Відповідно до плану роботи відділу освіти та районного методичного кабінету 28 лютого в Балаклійському дошкільному навчальному закладі №7 пройшло засідання школи педагога-початківця. Цього разу навчались молоді вихователі закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів. Вони стали учасниками віртуальної екскурсії закладом, ознайомились із його роботою та здобутками, про що повідомила в своїй презентації завідувач закладу Федоренко Н.А. Методист районного методичного кабінету Пономаренко Н.С. розповіла про новий Закон України «Про освіту» та його впровадження. Із шляхами формування професійної компетентності молодого педагога познайомила методист дошкільного закладу освіти Букетка В.І. Далі гостей методичного заходу запросили на заняття в другу молодшу групу, яке підготувала і провела вихователь Щирова С.В. Вона провела його самоаналіз, а методист Букетка В.І. зробила його глибокий аналіз, вказала на важливі його моменти та їх значення для подальшої роботи. Скарбничка педагогічного досвіду молодих вихователів поповнилась матеріалами про форми і методи морально-етичного виховання дошкільників, чим поділилась вихователь Грошева Л.І. із ДНЗ № 1, та формами проведення фізкультхвилинок та фізкультпауз, про які розповіли вихователі ДНЗ № 7 В.Черненко та А. Петрухно. Висвітлення цього питання супроводжувалось демонстраційним матеріалом з використанням LEGO та відеороликів мультфільмів. На завершення семінару вихователям-початківцям були запропоновані методичні рекомендації.

 

molodi-03-01-02  molodi-03-01-03

 

 

Новий учитель за Концепцією Нової української школи

seminar-02-27-01

В Новій українській школі повинні максимально враховуватися права дитини, її здібності, потреби та інтереси. Як зробити навчання в початковій школі таким, що відповідатиме цим вимогам?

Саме ці питання розглядалися на науково – методичному семінарі для керівників закладів освіти Балаклійського району на чолі з начальником відділу освіти Балаклійської районної адміністрації Швід С.А., який пройшов на базі Балаклійської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 за темою: «Новий учитель за Концепцією Нової української школи. Інноваційний освітній проект «На крилах успіху» як один із шляхів впровадження нового Державного стандарту початкової освіти».

Завідувач методичним кабінетом відділу освіти Харченко Т. М. склала характеристику сучасного вчителя, окреслила завдання, які повинен буде вирішувати вчитель, щоб зберегти цінності дитинства.

seminar-02-27-02Учасника семінару було представлена ранкова зустріч – толока, яку провела разом з першокласниками вчитель Балаклійської ЗОШ І–ІІІ ст. №3 Столбовап М. В., фільм – презентацію (підготувала вчитель Донецької ЗОШ І–ІІІ ступенів №1 Снарська О. М.) освітнього процесу в інноваційному проекті «На крилах успіху».

Директори Донецької ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Мальчуженко Л.О. та Балаклійської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 Бондар О.Я. розкрили позитивні сторони проекту « На крилах успіху"

Одним із важливих завдань для керівників шкіл є створення сучасного освітнього середовища в 1 класі, яке відповідатиме вимогам Нової української школи. На що треба звернути увагу при створенні нового освітнього середовища звернула увагу тренер НУШ, директор Вербівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, Нікуліна А.В.

Вправа «відкритий мікрофон» дала можливість директорам шкіл поділитися своїми враженнями від семінару.

 

Районні змагання з волейболу

sport-02-2424 лютого на базі Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А.Тризни відбулись районні змагання з волейболу між командами-переможницями зональних змагань серед учнів закладів освіти району.
У змаганнях взяли участь 6 команд юнаків та 3 команди дівчат.

Серед команд-юнаків переможцями стали:
І   місце – Шевелівський НВК;
ІІ   місце – Савинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;
ІІІ місце – Донецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

Серед дівчат місця розподілились так:
І   місце – Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6;
ІІ   місце – Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3;
ІІІ місце – Донецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.
Вітаємо з перемогою!

 

Роль дрібної моторики рук у розумовому і мовленнєвому розвитку дитини раннього віку

dnz-02-20-02

У Донецькому дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №1 відбулося районне методичне об'єднання для вихователів дітей раннього віку в категорії педагог-початківець на тему: «Пальчикові ігри – вправи і корисні, і цікаві». Керівник районного методичного об’єднання Коновалова О.П. познайомила присутніх із темою, планом та завданнями засідання, наголосила на актуальності даної теми та ролі дрібної моторики рук у розумовому і мовленнєвому розвитку дитини раннього віку. Вихователь дітей раннього віку Донецького дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 Мартинова Ніна Петрівна поділилась своїм практичним досвідом із молодими вихователями у формі майстер-класу. Молоді колеги із захопленням та інтересом сприйняли та закріпили отримані знання на практиці. Підводячи підсумки, вихователям були надані методичні рекомендації щодо проведення пальчикових ігор та добірки пальчикових ігор-вправ, які можна   використовувати під час планування та проведення освітнього процесу.

Вправа «відкритий мікрофон» дала можливість директорам шкіл поділитися своїми враженнями від семінару.

dnz-02-20-01

 

Методична студія для шкільних бібліотекарів

bibl-02-23-02

22 лютого на базі Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 відбулося засідання методичної студії для шкільних бібліотекарів на тему: «Зміна ролі та пріоритетів шкільних бібліотек в умовах реформування освіти».

Зі вступним словом до учасників заходу звернулася директор школи Суслова Т.М., яка познайомила присутніх з історією навчального закладу та його досягненнями. Методист районного методичного кабінету Зінчук Я.М.. під час свого виступу розповіла про зміни в освітньому процесі, що стосуються шкільних бібліотек. Серед іншого, мова йшла про припинення використання бібліотечно-бібліографічної класифікації (ББК) та впровадження універсальної десяткової класифікації (УДК) у практику роботи шкільної бібліотеки.

Шкільний  бібліотекар  Григорєва Т.М. провела  екскурсію  до  шкільної  бібліотеки  та  прозвітувала  про  цікаві  напрями  роботи  за  останній  період,  поділилася  з колегами  та    успішно  представила мультимедійну  презентацію  «До професіоналізму - через навчання»   досвіду  роботи). 

bibl-02-23-01Патріотичне, духовно-моральне  виховання є найважливішим аспектом роботи бібліотеки. Тетяна Михайлівна приділяє цьому велику увагу. Бібліотекарі ознайомилися з виставкою-персоналією «Ти себе українкою звала». Де бібліотекар виконала таку форму роботи, як «Інформаційні хвилини». Всім сподобався талановитий виступ учениці 6-го класу Захарової Вікторії, яка розповіла уривок з твору Лесі Українки «Метелик».

Яскравим, змістовним та цікавим видався виховний захід «Масляна прийшла!», де діти декламували вірші, танцювали, співали українські народні пісні, грали в ігри.

Під час підведення підсумків заходу присутні поділилися враженнями від побаченого, подякували гостинним господарям за можливість почерпнути нове із скриньки методичних знахідок. Студія пройшла гарно, емоційно завдяки творчій співпраці шкільної бібліотеки та педколективу школи.

 

У Вербівці вшанували пам’ять свого земляка

nebesna100-02-22

З метою увічнення великої людської, громадянської  і національної відваги та самовідданості, сили духу й стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності та  в зоні АТО  на  сході України, у Вербівській ЗОШ  пройшов  захід «Меч Арея в твоїх руках».

Актова зала школи  переповнена. Учні, педагоги, жителі села  зібрались, щоб віддати  данину  пам’яті  випускникові  школи Баламуту Роману, який після закінчення  Харківського  інституту танкових військ  ніс гідно військову службу скрізь, куди не посилала його Батьківщина: на  Яворівському полігоні, на півострові Крим, у Миколаєві, у  Придністров’ї. З грудня 2014 року  по  березень 2015 року  перебував  в  зоні  АТО на території Донецької області ( сел. Широкіно, Водяне, Дебальцеве), захищав Донецький аеропорт, за що  був  нагороджений нагрудним знаком, потім переправляв військову техніку в сектори  М і Д. Сьогодні  його  немає  серед  живих. Життя його  обірвалось у результаті трагічного випадку.

За вагомий внесок у виховання  Баламута Романа  педагогічний   колектив Вербівської школи  нагороджений грамотою  Харківського інституту  танкових  військ.

Волонтерський центр допомоги військовослужбовцям  подарував  школі  і  матері  випускника-офіцера  книгу  «Незламні герої», де  вписане  ім’я  Баламута Романа, захисника  цілісності і незалежності України. Захід закінчився  хвилиною мовчання в пам’ять про всіх синів України, які загинули під час Революції Гідності  та  в  зоні АТО. Червоні  гвоздики  в  руках  матері  і  такі  неслухняні  сльози, що обпікають  серце і  душу,  – це  життєвий урок, який  вчить  бути  достойними  сучасних  героїв  України, берегти  волю, незалежність  держави, любити  свій  народ.

 

Про курсову перепідготовку учителів початкових класів

1klasu-02-24

Сьогодні в Україні перед освітянами стоїть завдання: мати одну з найкращих шкіл . А провідною метою освітньої реформи є підвищення якості освіти. Одним із чинників, які забезпечують якість початкової ланки загальної середньої освіти, є впровадження методик особистісного і компетентнісно- зорієнтованих підходів навчання, виховання і розвитку молодших школярів. Саме тому підвищення кваліфікації вчителів початкової школи – одне з головних завдань сьогодення. Воно складається з двох частин: І – дистанційне (з обов’язковим складанням іспитів після кожного модулю), ІІ етап – практичний (з обов’язковим виконанням домашнього завдання).

17 лютого в Балаклійському районі дано старт ІІ частині курсової перепідготовки вчителів початкових класів. Учителі 4-х класів та заступники директорів з навчально-виховної роботи вчаться бути вчителями – фасалітаторами, коучами, тьюторами та модераторами.

Вправа «відкритий мікрофон» дала можливість директорам шкіл поділитися своїми враженнями від семінару.

 

Вшанували Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності

sotnya-02-21-02

З метою увічнення людської відважності та самовідданості тих, хто в листопаді 2013 – лютому 2014 року піднявся на боротьбу за честь і гідність українців, демократичний шлях розвитку держави, протягом 19-21 лютого в закладах загальної середньої освіти району пройшли інформаційно-просвітницькі та виховні заходи.

З учнями були проведені години спілкування, «круглі столи», уроки-реквієми, семінари, лекції, усні журнали, присвячені вшануванню учасників Революції Гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні за темами: “ Душа і серце пам’ятають”, «Зима, що нас змінила», « Хто вони Герої Небесної Сотні?», «Героям слава!», « З Україною в серці», « Ніхто, крім нас», « Герої сьогодення», « Подвиг, що непідвладний часу», « Причини початку Революції Гідності», «Недопустимість порушення прав людини та громадянина України», «Лиш той достойний слави і свободи, хто кожен день іде за них на бій» тощо.

sotnya-02-21-00Учні шкіл включились у пошукову роботу, готували дослідницькі роботи «Молодь змінює країну», шкільні музеї поповнились експонатами про героїв-земляків – учасників Революції Гідності. Групи екскурсоводів проводили екскурсії біля експозицій куточків Слави, в шкільних музеях, де розповідали про Героїв Небесної Сотні, які полягли на Хрещатику, вулицях Грушевського та Інститутській у Києві, своїх земляків, які воювали в зоні АТО.

У шкільних бібліотеках діяли тематичні виставки «Україна в боротьбі за державність», « В єдності – сила українського народу». У вестибюлях шкіл експонувались виставки плакатів, малюнків «Герої не вмирають».

sotnya-02-21-0316 лютого в районному Будинку культури відбувся показ документального кінофільму «Герої не вмирають» про харків’ян- учасників Революції Гідності, в перегляді якого взяли участь учні старших класів та педагоги.

Подвиг Героїв Небесної Сотні надихнув українців стати на захист цілісності та суверенітету України на сході, в зоні АТО.

По особливому урочисті заходи пройшли в Шевелівському НВК, Балаклійській ЗОШ № 2, Морозівській ЗОШ, де вшанували подвиг своїх земляків-військових, учасників бойових дій С.А.Майсеєва, О.А.Гуртова та Д.В.Чигринова, які віддали своє життя за наш мирний труд і спокій. Після проведених урочистих заходів до меморіальних дощок на їхню честь були покладені квіти, а Д.В.Чигринову – квіти до пам’ятника в с. Морозівка.

sotnya-02-21-04Школярі, педагоги, члени районної ради старшокласників «Нова хвиля» підтримують постійний зв’язок із військовослужбовцями зони антитерористичної операції., вони влаштовують благодійні акції, виготовляють вітальні листівки, готують солодощі та придбавають засоби особистої гігієни, теплі речі, які передають через волонтера у військові частини, а звідти отримують експонати для свої музеїв та листи подяки.

Боротьба за незалежність України та її суверенітет триває. Сьогоднішні школярі завтра стануть будівничими й захисниками України. Директори шкіл, разом із працівниками Балаклійського військкомату проводять профорієнтаційну роботу щодо вступу випускників 2018 року до закладів освіти військового направлення.

 

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

afgan-02-15-01

Щорічно цього дня український народ віддає глибоку шану всім військовим, робітникам і службовцям, яким судилось пройти вогняне горнило бойових дій у Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети. І куди б не закидала їх доля, вони завжди чесно і сумлінно виконували свій військовий обов’язок, проявляли мужність  і хоробрість, високий професіоналізм і благородство, достойно представляли Україну як миротворчу державу, чим заслужили глибоку повагу.

 Щоб вшанувати подвиг своїх земляків, на мітинг біля пам’ятника воїнам-афганцям зібрались балаклійці, воїни-інтернаціоналісти, рідні і близькі загиблих, педагоги та учні шкіл. Слова вдячності тим, хто пролив свою кров заради забезпечення миру, висловили голова районної державної адміністрації С.І. Масельський, голова районної організації воїнів-інтернаціоналістів С.І. Брачков, учні Балаклійського ліцею Михайлова Ірина і Горбель Микита. Ми завжди будемо пам’ятати про всіх, хто не повернувся з тієї війни. Гримлять залпи військового салюту. Квіти лягають до мармурових плит на честь загиблих героїв Балаклійщини.

afgan-02-15-02Після мітингу в районному Будинку культури відбувся тематичний захід «Обпалені війною». У школах пройшли лінійки, години спілкування, зустрічі учнів із воїнами-афганцями, засідання «круглих столів»: «Афганістан. Як це було?» «Що таке інтернаціональний обов’язок?», зустрічі з учасниками Другої світової війни, військовослужбовцями. Учні відвідали кімнату-музей воїнів-афганців у Балаклії, переглянули документальний кінофільм «Події в Афганістані. Як це було?». У Балаклійській ЗОШ № 6 протягом дня працював кінолекторій «Солдати Афганської війни», де учням розповідали про подвиг випускників школи П. Гілярова та А.Бичкова, які загинули на тій війні, у Балаклійській ЗОШ № 3 , Андріївській ЗОШ № 1 були покладені квіти до пам’ятних дощок на честь загиблих випускників братів Гуртових, С. Підченка. У школах були оформлені тематичні виставки літератури   «Дорогами Афганістану», «Афганістан болить в моїй душі», виставки малюнків «Ми пам’ятаємо тебе, Афганістан”. У шкільних музеях були підготовлені і проведені екскурсії за темами: «Мої земляки – воїни-інтернаціоналісти». Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на   території інших держав в Балаклійському НВК пройшли змагання з військового багатоборства серед юнаків 10-11 класів шкіл району.

 

 

Першість району з військового багатоборства 

sport-02-14Відповідно до Календаря спортивно-масових заходів серед учнів закладів загальної середньої освіти району «Спорт протягом життя», з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 13 лютого 2018 року на базі Балаклійського навчально-виховного комплексу були проведені змагання на першість району з військового багатоборства.

Участь у першості взяли команди із 21 загальноосвітнього навчального закладу освіти району. Змагання складалися з чотирьох етапів: стрільба з пневматичної зброї, підтягування, спорядження магазину, одягання протигазу.

У напруженій і водночас цікавій боротьбі призові загальнокомандні місця вибороли:

І місце – команда Балаклійського ліцею;

ІІ місце – команда Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6;

ІІІ місце – команда Балаклійського НВК.

Вітаємо з перемогою! 

 

ІІІ етап І (районного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році 

dnz-02-14-01

13 лютого стартував ІІІ етап І (районного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році. За графіком перші три учасника демонстрували практичні навички професійної діяльності, показ заняття, згідно з особливостями номінації та темою їх педагогічного досвіду. Вихователі-конкурсанти в процесі організації навчально-виховної роботи з дітьми успішно використовували як традиційні, так й інноваційні форми роботи.

Протокол оцінювання буде розміщено на сайті відділу освіти в розділі «Вихователь року – 2018» після закінчення ІІІ етапу.

dnz-02-14-02

 

Районний турнір із шахів «Біла тура» 

shahu-02-13

10 лютого на базі Балаклійської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 відбувся районний турнір із шахів «Біла тура».

Переможницею турніру стала команда Асіївської загальноосвітньої школи I-III ступенів. ІІ місце посіла команда Балаклійської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6. ІІІ місце виборола команда Балаклійської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 ім. О.А.Тризни.

В особистому заліку сильнішим серед хлопців став учень 8-го класу Асіївської загальноосвітньої школи I-III ступенів Пономаренко Денис – I місце, II місце зайняв учень 6-го класу Балаклійської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 Чуклін Владислав, III місце в турнірі посів учень 8-го класу Балаклійської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 ім. О.А.Тризни Киктьов Микола.                                  

Серед дівчат непереможною стала Минка Марина, учениця 7-го класу Асіївської загальноосвітньої школи I-III ступенів. II місце здобула Котелевець Вероніка, учениця 8-го класу Балаклійської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6. III місце в турнір посіла Лізун Ксенія, учениця 7-го класу Балаклійської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 ім. О.А.Тризни.

Вітаємо з перемогою!

 

Обласні змагання з лижного туризму 

lugi-02-10-01

10 лютого  в Олексіївському яру міста Харкова відбулися обласні змагання із лижного туризму, які були організовані Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради. У заході взяли участь понад 70 учасників із 5-ти районів.

Команда Балаклійського району, яку представляли 22 вихованця гуртка Центру дитячої та юнацької творчості, учні Балаклійських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 3, 6 та Балаклійського ліцею, під керівництвом Черненка В.В., вчителя фізичної культури Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, стали переможцями у молодшій і старшій вікових групах.

Вітаємо з перемогою!

lugi-02-10-02

 

Свято олімпійського прапора з нагоди ХХІІІ Олімпіади 

olimp-prapor

З 09 по 25 лютого у південнокорейському Пхьонхчані розпочнуться XXIII зимові Олімпійські ігри. З метою розвитку олімпійського руху в Україні, сприяння вихованню почуття патріотизму, гордості за свою державу, формування позитивного відношення до олімпійського руху та здорового способу життя, вшанування уславлених особистостей спорту, в закладах освіти Балаклійщини замайоріли олімпійські прапори.

На заходи були запрошені спортсмени-олімпійці, ветерани спорту, організатори спорту. В рамках свята в закладах були проведені спортивні змагання, виховні бесіди, виставки плакатів, конкурси малюнків, презентації, під час яких  діти поглибили  знання про  історію виникнення та символіку, види спорту, які входять до програми Олімпійських ігор.

Начальник відділу освіти Швід С.А. та начальник відділу у справах молоді та спорту Кунденко С.В. взяли участь у заходах, присвячених початку зимової Олімпіади, які відбулись у Балаклійській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  №1 ім.О.А.Тризни.

 

Продовжується районний тур обласного конкурсу

«Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році

dnz-02-08

06 лютого відбувся ІІ етап І (районного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році. Шістнадцять кращих вихователів закладів дошкільної освіти району презентували власний педагогічний. Педагоги представили оригінальні методичні ідеї і технології, спрямовані на всебічний розвиток дитини дошкільного віку. Участь у Конкурсі дала можливість якнайкраще продемонструвати вихователям свій фаховий рівень, загальну культуру, педагогічний досвід.

На даному етапі членами журі було оцінено презентацію професійного досвіду учасників Конкурсу. Протокол оцінювання буде розміщено на сайті відділу освіти в розділі «Вихователь року – 2018».

 

Стартувала реєстрація на ЗНО-2018

zno-02-06

6 лютого 2018 року розпочалася реєстрація учнів закладів загальної середньої освіти району для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року. У закладах освіти створені умови для  реєстрації учнів, визначено відповідальних за реєстрацію, оформлені інформаційні куточки «Реєстрація на ЗНО» за матеріалами наданими Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти. Оформлені комплекти реєстраційних документів надсилаються поштою до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

 

Відбулась чергова нарада керівників закладів освіти

narada-02-06

6 лютого  під  головуванням  начальника  відділу освіти  С.А.Швід  відбулась  чергова  нарада  керівників  закладів освіти. Першим  слово  було  надане  Балаклійському військовому  комісару  Логвиненку  О.П., який розповів про  можливість  випускникам 2018  року здобути професію  військового, Скалицька  О.О., завідувач  відділення сімейної медицини, познайомила  із  заходами  з  попередження  захворювань  на  кір та  вірусний  гепатит. Далі  начальник  відділу  освіти  познайомила  з  пріоритетними напрямами  роботи  закладів  освіти  у  2018 році:  створення  освітнього  округу, організація  інклюзивної  освіти  і  забезпечення  якості  освітніх  послуг.  У ході наради були розглянуті  такі  питання:

- про  охоплення  дітей  дошкільною  освітою;

- про  впровадження  державного  стандарту  початкової  освіти;

- про  хід  підготовки  до  ЗНО-2018;

- про  проведення  моніторингових  досліджень  якості  освіти  в  ІІ півріччі 2017/2018 н.р.;

- про  організацію роботи з питання реалізації  правопросвітницького проекту «Я маю право»;

- про  порядок отримання  ліцензії  закладами  загальної середньої  освіти;

- про  організоване  завершення  2017/2018 навчального  року  тощо.

З  розглянутих питань  прийняті  рішення,  обов’язкові  до  виконання.

 

Відзначили 75-у річницю визволення Балаклії

lutogo6

6 лютого 1943 року  в  результаті  кровопролитних боїв  Балаклію було звільнено від  фашистських загарбників. Дорогою ціною  дісталась нам  перемога, земля  Балаклії щедро  полита  кров’ю  людей  багатьох  національностей – її  захисників. Від  цього  дня  розпочалось  визволення  від  ворогів  території району.

Відзначити  75  річницю  визволення  рідного  міста  та  вшанувати  подвиг бійців  і  командирів  зібрались  балаклійці, жителі  району  на  мітинг  біля пам’ятника  солдату-захисникові, що  височить  на  алеї Слави. Зі  словами  глибокої вдячності  за  безприкладний  подвиг, мужність і  героїзм  солдатів  Другої  світової  війни виступили голова  районної державної адміністрації  С.Масельський, голова  районної ради  О.Літвінов, голова районної організації ветеранів  О.Захаров. Під  мелодію зворушливої пісні «Журавлі»  до  підніжжя  пам’ятника  загиблим  героям  лягли  квіти.

У  мітингу  взяли участь  начальник відділу освіти райдержадміністрації С.А.Швід, керівники  закладів освіти, працівники відділу  освіти, представники  організацій, установ міста.

Цього  дня  в  школах із  учнями пройшли  години  спілкування   про визволення нашого міста  від  фашистських  загарбників, проведені  екскурсії  до  шкільних музеїв, районного  краєзнавчого  музею, в  бібліотеках  були  розгорнуті тематичні  виставки  літератури.

 
Головна Новини