Пошук

Радимо відвідати

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації
Новини

9 січня розпочалась реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання

Останні надходження:

Заходи до Дня Соборності України та Дня пам'яті Героїв Крут

Наказ №07-ОД Про основні заходи цивільного захисту відділу освіти на 2018 рік

Заходи щодо підготовки випускників закладів освіти до ЗНО-2018

Лист ДНіО №01-38_5180 Про проведення заходів  з відзначення 65-рр з дня народженння Квітки Цісика

Графік проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Наказ №303 Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу олімпіад

Наказ ДНІО №368 Про проведення ІІ етапу МАН

Наказ №300-ОД Про підсумки проведення І етапу конкурсу Учитель року

Наказ № 301-ОД Про проведення І районного туру Конкурсу Кращий вихователь Харківщини у 2018 році

Наказ №297 Про направлення команд для участі у МАН

Наказ №296-ОД Про результати проведення І етапу МАН

Підсумковий протокол засідання журі І етапу МАН

Наказ №108-АГП Про чергування у святкові та вихідні дні грудня 2017 р. та січня 2018 р.

Підсумковий протокол оцінювання І туру конкурсу Учитель року

Наказ №289-ОД  Про заходи безпеки під час зимових канікул, новорічних та різдвяних свят


 

 

Цифрові комп’ютерні комплекси підвищують якість навчально-виховного процесу

bilogu-01-11-02

11 січня 2018 року вчителі фізики, хімії та біології, які працюють з цифровими  комп’ютерними комплексами, взяли участь в обласному  семінарі-тренінгу "Використання цифрових комп'ютерних комплексів у навчальному процесі", який був проведений на базі Валківського ліцею імені О.С. Масельського Валківської районної ради Харківської області .

Метою семінару було навчити педагогічних працівників ефективно застосовувати цифровий комп’ютерний комплекс для якісної реалізації практичної складової навчальної програми.

Під час роботи семінару ознайомлено вчителів з можливостями використання цифрового комп’ютерного комплексу в навчальному процесі; презентовано досвід Валківського ліцею імені О.С. Масельського з використання цифрових комп’ютерних комплексів; проведено тренінг щодо застосування сучасного обладнання; надано науково-методичну допомогу щодо організації та проведення навчального процесу в умовах використання цифрового комп’ютерного комплексу.

Чеснюк Олена Миколаївна, вчитель хімії Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, поділилась з колегами досвідом використання цифрової лабораторії на уроках хімії.

bilogu-01-11-01

 

Відпочиваємо, мандруємо на зимових канікулах

svyata-01-10-03Цікаво і змістовно проходять зимові канікули  для дітей Балаклійщини. На канікулах у закладах освіти пройшли конкурси малюнків, композицій зимових букетів, на кращу новорічну велику іграшку, новорічних ялинок із підручних матеріалів, колядок, щедрівок, проводились ігри «Поле чудес», «Пізнай себе», змагання ерудитів «Що? Де? Коли?», «КВК», змагання «Веселі старти», «Стародавні ігри та розваги», «Козацькі розваги».

У кожному закладі працювали секції з волейболу, баскетболу, тенісу, школярі були охоплені гуртковою роботою. Здійснювались екскурсійні подорожі. Так з 27 грудня 2017 року по 10 січня 2018 року 280 учнів учні із 9 закладів освіти району   (Асіївська  ЗОШ І-ІІІ ступенів, Савинський НВК, Пришибський НВК, Борщівський НВК, Балаклійської СЮН, Балаклійський ЦДЮТ, Залиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів,svyata-01-10-01 Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) відвідали новорічну виставу «Ялинка для принцеси», яку підготували вихованці КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», побували на Головній ялинці міста Харкова.

29 грудня 2017 року 20 учнів Веселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів стали учасниками обласної новорічної ялинки для дітей Харківської області в приміщенні ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М.В. Лисенка».

8 січня 2018 року 70 учнів з Балаклійського ліцею, Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Савинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Веселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Савинського НВК відвідали новорічну виставу театру «Тимур» в м. Харків.

svyata-01-10-02Були здійснені екскурсійні поїздки учнів Балаклійського ліцею до смт. Воловець Закарпатської області (27 учнів), до м. Мукачева (24 учня), учнів Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та Донецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 до м. Львів (44 учня), учнів Балаклійського НВК до м. Київ (5 учнів)

Близько 300 школярів району побували у місті Харкові: театр юного глядача (Пришибський НВК, Балаклійський НВК, Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Балаклійська ЗОШ   І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни), музей Природи (Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, П’ятигірська ЗОШ І-ІІІ ступенів), ляльковий театр (Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6), оглядова  по  місту Харкову (Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни, Шевелівський НВК), Палац спорту (Яковенківська ЗОШ І-ІІІ  ступенів)

Вихованці позашкільних навчальних закладів брали участь в обласній  виставці юних природоохоронців «Зимовий вернісаж», в обласній виставці писанкарства  «Різдвяна писанка», обласному очно-заочному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».

svyata-01-10-04Балаклійською станцією юних натуралістів проведено районні виставки «Зимовий вернісаж», «Годівничка», учасниками яких були учні 17 закладів освіти. Вихованці цього закладу позашкільної освіти протягом канікул проводили екскурсії  мікрозоопарком та музеями закладу для дітей району.

Балаклійським Центром дитячої та юнацької творчості проведено районний фестиваль «Щедрий вечір» (участь взяло 14 закладів).

Сподіваємось що цікаво проведений час на зимових канікулах дасть змогу дітям показати гарні результати у ІІ семестрі 2017/2018 навчального року.

 

Про реєстрацію на пробне ЗНО-2018

probnezno-2018

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна самостійно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 9 до 31 січня 2018 року.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 24 березня з української мови і літератури, а 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість:

  • - ознайомитися з процедурою та зразками тестів, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;
  • - виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • - завчасно ознайомитися з організацією роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
  • - навчитись ефективно розподіляти час на виконання тесту;
  • - отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;
  • - оцінити власний ступінь готовності до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною послугою.

 

Пластуни з Вифлеємським вогнем миру на Балаклійщині

vogon-01-05-0205 січня до районної державної адміністрації завітали представники  Харківського обласного осередку Національної скаутської організації України «Пласт», щоб передати Вифлеємський вогонь миру керівництву району та учням Балаклійщини.Передача Вифлеємського Вогню Миру – міжнародна скаутська акція, котра проходить кожного року, до святкувань Різдва Христового. Пластуни відзначили, що ця акція полягає у поширенні символічного вогню, який запалили на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі.Учні Балаклійського ліцею радо прийняли вогонь з рук пластунів і пообіцяли передати його іншим учням району. Нехай цей вогонь принесе усім нам мир, злагоду та добро.

vogon-01-05-01

 

  

 

Новорічна феєрія

dnz-12-28-02

Найбільш яскрава подія року для кожної дитини – Новорічний ранок, до якого готуються всі – від мала до велика. На останній неділі грудня в закладах освіти району розпочалися святкові Новорічні ранки. До свята діти розучували  вірші про сніг, про ялинку та Діда Мороза, виготовлялись вироби на Новий рік і прикрашалися  приміщення. Педагогічні колективи та батьки доклали максимум зусиль, щоб урочистий день їхні діти запам’ятали надовго, отримали заряд позитивних яскравих емоцій. Святковий настрій відчувався на кожному кроці: від дивовижно прикрашеної ялинки, від власноруч зроблених дітьми і педагогами новорічних прикрас та карнавальних костюмів, до дійств, які відбуваються безпосередньо на святкових ранках.

dnz-12-28-01 dnz-12-28-03

ranku-12-26-03

ranku-12-26-05 ranku-12-26-06

ranku-12-26-02 ranku-12-26-09

 

  

 

Методи формування комунікативно-мовленнєвої компетенції в системі корекційно-розвиткової роботи

dnz-12-26

У Балаклійському дошкільному навчальному закладі (дитячий садок) № 8 відбулося засідання методичної студії корекційних педагогів закладів освіти району за участі Клименко І.В., керівника районного методичного об’єднання вчителів-логопедів навчальних закладів району та Усик Л.О., консультанта вчителя-дефектолога (логопеда) районної психолого-медико-педагогічної консультації.

Протягом семінару педагоги розкрили поняття «інтерактивність», «інтерактивні методи» шляхом їх практичного використання на прикладі вправ «Асоціації», «Мікрофон», «Мозковий штурм» тощо.  Учасники заходу переглянули логопедичну гру-заняття «Крокуємо українськими казками». Вчитель-логопед другої кваліфікаційної категорії Ковтун О.М. презентувала власний педагогічний досвід, наробки за темою: «Метод наочного моделювання з дітьми, які мають порушення мовлення». Практичний психолог Костенко В.М. розкрила психологічні аспекти комунікативно-мовленнєвої компетенції дошкільників, запропонувавши вправу «Синквейн».

На завершення з педагогами була проведена рефлексійна вправа «Валіза, м’ясорубка, кошик», під час якої  слухачам було запропоновано зробити певні висновки та занотувавши їх на аркушах, розподілити  за призначенням,  відповідно у валізу – найціннішу інформацію, яку обов’язково використовують (або будуть використовувати) у роботі; у м’ясорубку – корисну цікавуінформацію, але яку слід ще переосмислити, переробити; і у кошик – непотрібну. Звичайно ж, такої не знайшлося…  

 

Районне свято-фестиваль «Щедрий вечір»

ranku-12-2626 грудня 2017 року на базі Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни було проведено районне свято-фестиваль «Щедрий вечір»,  спрямоване  на активізацію краєзнавчої роботи, вивчення традицій та звичаїв українського народу, підтримки юних обдарувань, відтворення особливостей  обрядів зимового циклу та сприяння їх подальшій популяризації серед дітей та учнівської молоді.

Свято відкрив  гурт народної пісні «Весела Слобода», керівник Тетяна Шерстюк.

У святі - фестивалі взяли участь колективи 16 закладів освіти Балаклійського району, які показали зимові обряди нашого регіону.

На фестивалі  були присутні почесні гості: викладачі Балаклійської дитячої музичної школи, Балаклійської філії «Харківська гуманітарна педагогічна  академія».

Усі учасники свята отримали подяки відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації.

18 січня 2018 року збірна команда Балаклійського району візьме участь у ІІІ обласному святі-фестивалі «Щедрий вечір» на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

 

Нарада керівників закладів освіти підвела підсумки 2017 року

Картинки по запросу блокнот с ручкой26 грудня відбулась нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, на якій були підведені підсумки роботи за рік, що минає, та названі пріоритетні завдання на 2018 рік. На порядок денний наради були винесені такі актуальні питання: про заходи щодо впровадження Закону України «Про освіту», про особливості організації методичної роботи в умовах реформування початкової освіти, про реалізацію діяльності закладів освіти у рамках регіональних освітніх проектів, про організаційно-методичний супровід підвищення кваліфікації педагогічних працівників, про нормативний супровід діяльності закладів освіти щодо надання обов’язкової дошкільної освіти, про організацію та проведення районного  туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році, про проведення новорічних та зимових свят та зимових канікул  та заходи щодо профілактики та недопущення травмування серед учасників освітнього процесу та дотримання безпеки життєдіяльності під час зимових канікул, про порядок ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, про роботу з документами з питань кадрового забезпечення закладів освіти

У кінці наради начальник відділу освіти С.А.Швід та голова районної організації профспілки працівників освіти та науки І.О.Кожевнікова подякували керівникам, а в їх особі колективам закладів освіти  за результативну роботу в 2017 році та побажали нових досягнень у році прийдешньому.

 

Районні змагання з настільного тенісу

sport-12-2323 грудня 2017 року на базі Балаклійської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 ім. О.А.Тризни відбулись змагання з настільного тенісу між командами-переможницями зональних змагань серед учнів закладів освіти району.

У змаганнях взяли участь 6 команд юнаків та 6 команд дівчат.

Серед команд-юнаків переможцями стали:
І    місце – Донецька загальноосвітня школа I-III ступенів № 1;
ІІ   місце – Шевелівський НВК;
ІІІ місце – Балаклійська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3.
Серед дівчат місця розподілились так:
   місце – Балаклійський ліцей;
ІІ   місце – Шевелівський НВК;
ІІІ місце – Балаклійська загальноосвітня школа I-III ступенів № 6 .

 

Відкриття Головної ялинки району

Заклади освіти району готуються до зустрічі Нового 2018 року. Зали прикрашають красуні-ялинки, в холах, коридорах  розміщуються виставки з  новорічними композиціями, діти готуються до участі в новорічних ранках, КВК, вечорах та дискотеках. А попереду веселі зимові канікули.

22 грудня на центральній площі міста відбулось відкриття Головної ялинки району. У заході взяли участь вихованці дошкільних закладів та учні шкіл, їхні батьки та педагоги. Діти радо зустріли головних героїв новорічних свят Діда Мороза та Снігуроньку, грали, водили хороводи біля ялинки. Їх привітали з наступаючими святами та канікулами голова районної державної  адміністрації С.І.Масельський, голова районної ради О.М.Літвінов.

А коли стемніло, красуня- ялинка  засіяла різнобарвними кольорами – стала справжнім новорічним дивом і для дітей, і для дорослих.  

 

Інноваційна діяльність як засіб підвищення ефективності роботи вихователя

dnzsav1-12-20Саме за такою темою 20 грудня 2017 року в Савинському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 1 відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів ІІ молодших груп. У ході семінару розглядалися питання впровадження в практику роботи інноваційних технологій,  їх   вплив на  особистісне становлення й творчу самореалізацію кожної дитини, формування її життєвої компетентності. До уваги вихователів було запропоновано перегляд   заняття з художньо-продуктивної діяльності (малювання) для дітей II  молодшої групи з використанням ігрової технології  як засобу розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку за методикою Людмили  Шульги на тему: «Зимовий подарунок для ялинки», яке підготувала та провела вихователь Савинського ДНЗ (ясла-садок) № 1 Ігуменшева А.О.  У ході заняття  педагог продемонструвала забезпечення високого рівня мотивації до продуктивної діяльності, активізуючи  емоційно-чуттєву сферу та асоціативно-образне мислення дітей за допомогою ігрових прийомів.  Учасники семінару  мали можливість обмінятися думками, використовуючи інтерактивну вправу «Відкритий мікрофон». Наприкінці засідання керівником районного методичного об’єднання Бородай О.О. були підведені підсумки та надані методичні рекомендації педагогам щодо використання ігрових технологій в практичній діяльності. 

dnzsav1-12-20-01

 

Йде до діток Святий Миколай

mukola-12-19

День Святого Миколая – свято, яке з нетерпінням чекають усі: і дорослі, і діти. З нього починається перелік новорічних і різдвяних  свят, в дитячому уявленні в цей день  можуть здійснитись найзаповітніші мрії.

Напередодні Дня  Святого Миколая  населені пункти району розквітли  вогнями новорічних ялинок, прикрашаються  вітрини магазинів, навчальних закладів. Діти в закладах освіти  взяли участь у святковій програмі «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», виготовили  новорічні прикраси і отримали  солодощі від Святого  Миколая.

Цього  дня  діти пільгового контингенту  були  оточені  особливою увагою, вони відчували  любов та опіку  Святого Миколая, оточуючих  дітей та дорослих. У районному Будинку культури 19 грудня відбулась казкова вистава «Лускунчик».

Усім дітям  цього дня   бажали  зростати  здоровими, добрими, щасливими, батькам – на радість, Україні – на славу!

 

Подяка за якісну підготовку випускників до ЗНО-2017

zno-12-18-01

18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, з метою втіленн ініціативи голови районної державної адміністрації С.І.Масельського щодо відзначення роботи педагогів з випускниками 2017 року з підготовки їх до зовнішнього незалежного оцінювання, відбулось урочисте вшанування педагогічних працівників шкіл  району, учні яких показали високі результати на ЗНО-2017 року. За «круглим столом» зібрались 25 учителів української мови та літератури, історії, математики, хімії, біології, географії, англійської мови. Вони поділились досвідом роботи з підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання, роботи з. батьками.  Начальник відділу освіти районної державної адміністрації С.А.Швід подякувала їм за якісне навчання учнів, сумлінну щоденну працю, окреслила завдання, що стоять перед педагогами з підготовки учнів до ЗНО-2018 та вручила матеріальну винагороду.

Святкового настрою заходу додали виступи учнів шкіл, вихованців Центру дитячої та юнацької творчості, які майстерно співали, танцювали, грали на музичних інструментах.

 

 

zno-12-18

 

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня  робочий день у Балаклії розпочався з мітингу та урочистого покладання квітів до пам’ятного знака на честь найглибшої поваги і вдячності людям, які закрили собою світ від атомного лиха. В заході разом з представниками установ, організацій взяли участь працівники відділу освіти районної державної адміністрації.

У школах діяли виставки художньої літератури «Трагедія. Подвиг. Пам’ять», були організовані виставки дитячих малюнків «Чорнобиль – відлуння трагедії».

З метою вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з учнями проведені уроки Пам’яті, лінійки, години спілкування за темами: «Чорнобиль – довгий слід трагедії», «Чорнобильські дзвони пробуджують пам’ять», «У Чорнобиля немає минулого часу», «Твій біль, Україно, - Чорнобиль». 

 

Свої права ти добре знай, їх шануй та захищай…

dnz7-12-15

У закладах дошкільної освіти району пройшов всеукраїнський тиждень права. Діти залучалися до різних форм роботи: заняття, ігрова і театралізована діяльність, читання художніх творів, моделювання ситуацій та їх розв’язання. Для дітей у спеціальних групах вчитель-дефектолог та вчитель-логопед провели бінарні заняття на тему: «Права дитини». Конструктор LEGO допомагав дітям з особливими освітніми потребами здобувати правову освіту через гру. Діти з задоволенням складали моделі речень, відстукували цеглинками склади у словах: право, любов, ім'я, лікар…

У рамках тижня  була також проведена робота з педагогами, а саме: анкетування, консультації, тренінгові заняття, під час яких вони знаходили правильні відповіді для вирішення проблемних ситуацій щодо дотримання прав дітей.

Паралельно проводилася робота з батьками через групові та індивідуальні консультування, інформаційні стенди. Батьки брали участь в анкетуванні «Що ви знаєте про права дітей?», знайомилися з інформаційними бюлетенями на тему: «Основні правила батьківської поведінки».

Кожна наша дитина має право на колиску, сім’ю, привітну долю, вільне і щасливе життя у своїй країні.

 

 

Всеукраїнський тиждень права – 2017

pravo-12-12

З метою надання правової освіти дітям, формування у них правової свідомості з 4  по 10 грудня 2017  в закладах освіти району було  проведено  різноманітні заходи до Всеукраїнського тижня права.

Тиждень розпочався проведенням Всеукраїнським уроком «Права людини». До цього уроку заклади підготували тематичні газети, стіннівки, у бібліотеках-книжкові виставки літератури правового змісту.

Для учнів 1-4 класів були проведені цікаві подорожі «У країну прав», конкурси казок «Великі права маленької людини», бесіди «Мої моральні принципи», «Мої права». На кожному із заходів  учні розширили знання про поняття «право», «Декларація», виконали різноманітні ігрові вправи на закріплення отриманих знань.

Для учнів 5-8 класів проведено низку виховних годин, бесід, семінарів, лекцій «Право і мораль», «Без правової культури немає правової держави». Школярі дізналися, з якого віку, як і де підліток може захистити свої права та інтереси – самостійно або за допомогою законних представників Під час годин спілкування учні знайшли відповіді на питання, які їх хвилювали.

Для учнів 9-11 класів було організовано правові конкурси «Сторінками Загальної декларації прав людини», брали участь у правових рингах «Закон і ми. Конвенція ООН про права дитини». В рамках тижня школярі відвідали музей А.С. Макаренка при Курязькій виховній колонії.

На базі  Балаклійської ЗОШ №2, Савинської ЗОШ №1 відбулася зустріч з представником Харківської правозахисної групи Каплуном В.В. Зустріч пройшла за круглим столом, діти переглянули та  обговорили фільм «Домашні ігри».

В Балаклійській ЗОШ №1, 2, 3 пройшли зустрічі з представниками правоохоронних органів з питань кримінальної відповідальності за правопорушення Куріло О.В.

Вищезазначені заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів у вивченні правознавства. Рівень ефективності проведених заходів був достатньо високим, що дало змогу розвивати творчі здібності учнів, поглиблювати та розширяти знання про їх права. 

 

На Закарпатті пройшов всеукраїнський науково-практичний семінар

zahid-12-04

На Закарпатті, Ужгород – Мукачево, відбувся всеукраїнський науково-практичний семінар «Створення умов для формування світогляду дошкільників засобами художнього слова у полікультурному середовищі». Участь у семінарі взяли 22 області України. Харківську область представляла методист із дошкільного виховання районного методичного кабінету відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації Рибалка Т.О.  Заклади-учасники познайомили присутніх із перебігом дослідно-експериментальної роботи за  темою: «Формування світогляду дошкільників засобами художнього слова в інтегрованому освітньому просторі дошкільного навчального закладу». У стінах нового навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» № 10 Мукачівської міської ради Закарпатської області учасники семінару переглянули показові заняття  та взяли участь у майстер-класах із впровадження інтегрованих технологій, які проводили представники закладів-учасників дослідно-експериментальної діяльності.

Закінчився семінар-практикум ознайомленням із архітектурою, побутом та  культурним надбанням Закарпаття. 

zahid-12-05

 

Районний захід до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

snid-12-017 грудня 2017 року на базі Балаклійського районного Будинку культури було проведено захід до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «Хто, якщо не ти….», учасниками якого стали учні Балаклійських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №2, 6, Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни, Балаклійського  та Борщівського навчально-виховних комплексів  (близько 350 школярів).

До учасників зібрання звернулися лікарі, представники поліції та інших служб, які розповіли про небезпечне захворювання ВІЛ/СНІД, способи його профілактики.  

Під час заходу учні переглянули тематичні відеоролики, отримали буклети, інформаційні бюлетені, надані працівниками відділу соціальних служб дітей і молоді. Завершився захід виступом шкільної агітбригади Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2  «Разом проти СНІДу».

Виступи старшокласників продемонстрували небайдужість молоді до проблеми СНІДу. Зі сцени учасники фестивалю закликали до повноцінного, насиченого життя, пропонували шляхи самореалізації та гармонійного розвитку особистості. «Дбайте про себе. Все в ваших руках» під таким гаслом закінчилася зустріч.

 

 

День Збройних сил – це мужності й геройства свято

zahusnuku-12-06

6 грудня 2017 року педагогічні та учнівські колективи закладів освіти району  урочисто відзначили 26-ту річницю Дня Збройних сил України.

З нагоди свята були проведені уроки мужності «Подвиг українського народу», «Ніхто не забутий,  ніщо не забуто!», тематичні уроки з історії України, всесвітньої історії, з предмету «Захист Вітчизни», виховні години «Герої живуть поряд», «Дорогами війни», години спілкування «Подвиг в житті людини: минуле і сьогодення», «Україна в огні», конкурси малюнків «Збройні сили України – міць нашої держави».

Учні старших класів підготували  усний журнал «Зв'язок поколінь», круглі столи про історію створення Збройних сил України. 

Вихованці Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості виготовили обереги, які були передані воїнам АТО.

 Ми пишаємося нашими військовослужбовцями й бажаємо їм успіху, міцного здоров’я, мирного неба над головою. 

 

Юні науковці змагаються

man-12-05

З 21 листопада по 6 грудня 2017 року на базі Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 було проведено І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України. Учасниками районного етапу стало 67 учнів із 19 закладів освіти. За підсумками роботи журі кращі результати отримали 35 учнів, які візьмуть участь у ІІ (обласному) етапі конкурсу.

 
Головна Новини