Пошук

Радимо відвідати

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації
Новини

Останні надходження:

Наказ №139-ОД Про  вивчення предмета Захист Вітчизни у 2018-2019 навчальному році

Наказ №138-ОД Про організацію та проведення спортивно-масової роботи в 2018-2019 н.р

Наказ №133-ОД Про проведення тарифікації працівників закладів освіти на 2018-2019 н. р

Наказ Про організацію прфілактичних медичних оглядів учнів закладів освіти

Програма серпневого педагогічного тижня (28-30.08.2018)

Наказ №75-АГП Про чергування у святкові та вихідні дні 24-26 серпня 2018 року

Наказ № 132-ОД Про організацію роботи з дітьми старшого дошкільного віку віку в 2018-2019 н.р.

Програма серпневого педфоруму 2018 року

Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення в закладах загальної середньої освіти навчальних предметів та організації освітнього процесу у 2018-2019 навчальному році

Наказ №125-ОД Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Балаклійського ліцею

Наказ №124-ОД Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Балаклійської ЗОШ №2

Наказ №54-АГП Про чергування у святкові та вихідні дні 28-30.06 та 01.07.2018 р

Наказ МОНУ №1669 Про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу

Узагальнені результати вибору підручників 1 клас

Наказ №107-ОД Про  закінчення вивчення предмету Захисту Вітчизни

Наказ №109-ОД Про запобігання дитячому травматизму

Наказ №101-ОД Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей улітку 2018т року на базі закладів освіти району

Лист ДНіО №01-32_1808 Про Національний конкурс наукових робіт

Лист ДНіО Про впровадження міжнародної програми Діти створюють країну

Наказ № 96-ОД Про організацію обліку дітей дошкільного віку у 2018 році


 

 

 Модернізація змісту роботи районного методичного об’єднання в умовах змін у системі дошкільної освіти

       67776768099У Савинському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) № 1 відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів II молодших груп на тему: «Модернізація змісту роботи районного методичного об’єднання в умовах реформаційних змін у системі дошкільної освіти». На початку засідання керівник районного методичного об’єднання Бородай О.О. акцентувала увагу на тому, що оновлення структури та змісту дошкільної освіти, гуманізація її цілей і принципів висувають підвищені вимоги як до професійних особистісних якостей сучасного педагога, так і до організації освітнього процесу в сучасному закладі дошкільної освіти. Увазі слухачів була представлена презентація, в змісті якої висвітлювались основні напрями діяльності, план роботи районного методичного об’єднання в другому півріччі 2018 року, нормативно-правове забезпечення освітнього процесу в закладі дошкільної освіти. Особлива увага була приділена пріоритетним завданням щодо здійснення освітньої реформи «Нова українська школа», а саме: забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками. У ході засідання проводились інтерактивні вправи, які поєднувались із практичною діяльністю. Учасники заходу обмінялися думками щодо впровадження інноваційних технологій в освітню діяльність закладу дошкільної освіти та визначили   основні критерії готовності до здійснення інноваційної діяльності.

 

Модернізація змісту роботи районного методичного обєднання

 в умовах змін в системі дошкільної освіти

 

 Балаклійщина радо вітає гостей

12.09.18

12 вересня 2018 року Балаклійщина приймала учасників ХХVІІ Міжнародної наукової конференції «Проблеми безперервної географічної освіти і картографії». Учасниками виїзного семінару були представники ПрАТ «Інститут передових технологій», «Української картографічної групи», журналу «Географія та економіка в рідній школі», наукові працівники Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна та представник Придністровського державного університету ім. Т.Г. Шевченка.

В рамках виїзного семінару учасники відвідали заклади освіти та культури, побували на сільськогосподарському підприємстві, а саме: ознайомилися з досвідом роботи Балаклійського ліцею «Створення умов для формування картографічної компетентності на уроках географії та в позаурочний час», ознайомились з постійно діючими експозиціями Балаклійського районного краєзнавчого музею, побували на Балаклійській станції юних натуралістів, де мали змогу відвідати мікрозоопарк, музеї при позашкільному закладі.

Особливе враження на гостей склало СТОВ «Гусарівське». Учасники семінару ознайомились із сільськогосподарським виробництвом, його матеріально-технічним забезпеченням: сучасною технікою, приміщеннями для зберігання продукції рослинництва та обладнанням тваринницької ферми.

По закінченні семінару гості побажали освітянам району, працівникам районного краєзнавчого музею, сільськогосподарського підприємства успіхів в їх наполегливій праці, здійснення мрій і процвітання Балаклійському району.

 

 

 У закладах освіти району пройшов олімпійський тиждень

       zdorovya 2018

Щорічно у вересні з метою популяризації здорового способу життя та поширення ідей олімпійського руху в Україні в закладах освіти району проводиться Олімпійський тиждень. Цього року він тривав із 03 по 08 вересня.

Проводились легкоатлетичні естафети, змагання з міні-футболу, настільного тенісу, волейболу, турніри з шахів і шашок, конкурси малюнків, спортивні вікторини та виставки.                                                 

Цікавими і змістовними були зустрічі з відомими спортсменами і представниками спортивних клубів та організацій району.
          У всіх закладах освіти проведено Всеукраїнський Олімпійський урок «Здорові діти – здорова нація!», «Ми майбутні олімпійці» тощо.
         
Тиждень пройшов цікаво та корисно. Переможців конкурсів, змагань, вікторин та найактивніших учасників було нагороджено грамотами й подарунками.

 

 

 

Модернізація змісту роботи районного методичного обєднання

 в умовах змін в системі дошкільної освіти

 

 Районна серпнева педагогічна конференція - старт у новий 2018/2019 навчальний рік

MyCollages29 серпня в районному Будинку культури  зібрались педагоги району  на  конференцію, яка дала старт  новому навчальному року. З доповіддю «Нова українська школа – від старту до успіху!» виступила начальник відділу освіти Швід С.А. Вона підвела підсумки роботи закладів освіти району за рік, що минув, та накреслила основні завдання  на  2018/2019 навчальний рік в умовах реалізації Закону України «Про освіту».

У роботі конференції взяли участь голова райдержадміністрації  Масельський С.І.,   заступник голови райдержадміністрації Панасенко В.М., голова районної ради Літвінов О.М., керівники структурних підрозділів  райдержадміністрації та служб району, причетних до роботи з дітьми.

 

 

 Презентація досвіду освітян

MyCollages 2

Протягом минулого навчального року колективи закладів освіти району брали участь у проектах, які представляли на обласному та Всеукраїнському рівнях. 

29 серпня в рамках серпневої конференції для освітян району було підготовлено презентації. Так, колектив Балаклійського дошкільного навчального закладу № 7 розкрив роль гри та її значення у формуванні пізнавальної активності дошкільників та використання в навчально-виховному процесі «LEGO»- конструкцій. Андріївська ЗОШ №2 поділилась досвідом з організації громадянського виховання «Школа як осередок демократії в суспільстві», Балаклійський інклюзивно-ресурсний центр разом із Балаклійською ЗОШ №2 представили свої досягнення в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, Балаклійська Станція юних натуралістів продемонструвала досягнення в дослідно-експериментальній роботі.

Також було презентовано засоби навчання та навчальне обладнання для створення   освітнього середовища початкових класів Нової української школи.

 

 

 

 Відзначення кращих педагогів та педагогічних колективів

рол

Третій рік поспіль за ініціативи  районної державної  адміністрації відзначаються  вчителі, учні яких продемонстрували високий рівень знань  на  зовнішньому незалежному оцінюванні.

Цього року  були відзначені педагогічні працівники: з української мови та літератури - Волченко Р.І. (Балаклійський ліцей), з  математики -  Сусіденко Т.Ф. (Балаклійський ліцей),  з  історії -  Яценко Г.С. (Балаклійський ліцей).  Їм  були вручені сертифікати  на мультимедійне обладнання  та  нові меблі для  навчальних кабінетів.

За підсумками роботи у 2017/2018 н.р.  нагороджено колективи закладів освіти у номінації  «Інноваційна діяльність»: Балаклійські  дошкільні заклади  №4 та №7, Балаклійська ЗОШ № 2 та Балаклійська СЮН. За створення системи забезпечення якості освіти – колектив Донецької ЗОШ № 1, за організацію виховного простору – колектив Андріївської ЗОШ № 2,  за організацію туристсько-краєзнавчої роботи – Балаклійська ЗОШ № 3, за підготовку закладу освіти  до впровадження Концепції «Нова українська школа»– колективи  П’ятигірської, Вербівської ЗОШ та Бригадирівський ліцей.

 

 

 Правила поведінки в Інтернеті

trening2

Глобальна інформатизація являється однією з ключових проблем сьогодення. Це пов’язано з підвищенням ролі інформації, перетворення її в одну з найважливіших рухомих сил у всіх сферах людського життя. Саме тому, впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у освіту – необхідний крок у розвитку сучасного інформаційного миру в цілому.

Нові державні освітні стандарти змінюють форму подачі матеріалу, роль учня в здобутті знань. Учень вчиться отримувати і користуватися інформацією з різних джерел, у тому числі і розташованих в усесвітній мережі Інтернет. Однак користуючись Інтернетом іноді діти не можуть своєчасно розгледіти ризики та загрози мережі і стають найбільш уразливими користувачами. 

trening1Саме тому протягом 2017/2018 навчального року педагогічні та учнівські колективи закладів загальної освіти району стали учасниками проекту «Партнерства школи і поліції щодо вирішення проблеми профілактики негативних явищ в шкільному середовищі», який проводила громадська організація «Геосистема» за фінансової підтримки Європейського союзу. Результатом діяльності стало видання навчально-методичного посібника «Всесвітня мережа Інтернет: можливості, загрози та безпека» та буклету «Правила поведінки в Інтернеті». 

27 червня 2018 року на базі Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся заключний тренінг, в рамках якого заступники директорів з навчально-виховної роботи, педагоги-організатори та класні керівники разом з психологом, коуч тренером розглянули різні ситуації, відпрацювали навички поведінки та найбільш ефективні способи спілкування. 

Кожний заклад загальної середньої освіти отримав роздаткові матеріали громадської організації «Геосистема». 

Сподіваємося на подальшу співпрацю!

 

 

Конституція – Основний закон нашої держави

konst-06.2728 червня в Україні відзначається День Конституції - Основний закон для влади і громади, яким проголошується незалежність нашої держави.

З нагоди цього свята в Балаклії відбулось покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку – видатному борцеві за кращу долю українського народу.

В урочистостях взяли участь працівники освітньої галузі району.

 

Прощання зі школою

vupusk-06-25

23 червня у школах району пройшли випускні вечори, на яких в урочистій обстановці учні отримали атестати про повну загальну середню освіту , а 19 випускників - атестати з відзнакою, золоті та срібні медалі. Цього дня пролунало багато вдячних слів на адресу школи, педагогів та батьків, які доклали чимало зусиль для успішного навчання і виховання. Розважальна частина випускних була насичена спогадами дітей про роки дитинства та навчання в школі, концертними номерами, дискотеками, вікторинами і зустрічами світанку – початку нового самостійного дорослого життя. Щасливої вам дороги, дорогі випускники, успішного життя!

У святкових заходах взяли участь голова районної державної адміністрації, його заступники, відповідальні працівники відділу освіти.

 

Прощавай садок дитячий

vupusk-dnz-06-23

Гарно й урочисто пройшли святкові ранки з нагоди отримання дошкільної освіти маленькими мешканцями Балаклійщини. Чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики у стильних костюмах та краватках вперше вальсували під урочисту музику. Цими днями ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колективи дитячих садочків. Прощаючись із закладами, діти зворушливо співали, читали вірші, танцювали, розігрували кумедні сценки, дякували всім працівникам, своїм вихователям. Незабутній святковий настрій дарували гостям випускники. Яскраві враження від випускного балу залишаться у наших вихованців на все життя. Тож бажаємо їм здійснення мрій, примноження знань і навичок, які здобули в садочку. Нехай щастить їм у навчанні та в житті!

 

Вклонімося великим тим рокам

22chervnya-06-2222 червня – День Скорботи і вшанування памяті жертв війни в Україні. 77 років віддаляють нас від тієї трагічної дати – початку найжорстокішої в історії людства війни. Це були роки людського терпіння, мужності, звитяги, витримки і патріотизму. Зараз навіть уявити важко масштаби руйнувань, які випали на долю нашої країни. У цій битві загинув кожен пятий українець. Але народ не впав на коліна перед ворогом, вистояв і переміг.

Вшанувати память загиблих у роки війни жителі Балаклійщини зібрались біля памятника в центрі міста. Серед учасників мітингу – ветерани війни та праці, працівники закладів освіти, школярі, працівники відділу освіти районної державної адміністрації. Після промови ведучого і звуків метроному до підніжжя памятника лягають квіти. Світла память загиблим і вічна слава!

Наш священний обовязок – оберігати спокій і злагоду задля майбутнього України.

 

Успішний випускник сьогодні – успішна Україна завтра

У нашому районі вже стало доброю традицією вшановувати кращих , ким район гордиться. 21 червня в актовій залі районної державної адміністрації відбулось свято вшанування обдарованої учнівської молоді. У вщент наповненій залі зібрались учні, їхні батьки, керівники закладів освіти, педагоги.

Зі щирими вітаннями із закінченням навчального року, досягнутими успіхами в навчанні та поздоровленнями до присутніх звернулись С.Масельський, голова райдержадміністрації, та О. Літвінов, голова районної ради.

За нагородами за досягнуті успіхи в навчанні на сцену гордо піднімаються 19 учнів-випускників цього року, які нагороджені медалями, та їхні батьки. Діти отримують заслужені золоті та срібні медалі, до яких вони наполегливо йшли протягом усіх 11 років навчання, а батьки – подяки від керівництва району та квіти. Нагороди отримали також випускники за високі успіхи у навчанні.

Наступні нагороджені – 48 переможців обласних олімпіад, престижних обласних конкурсів та обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Їм вручають грамоти та грошові премії.

Учні, які піднімались сьогодні на сцену, є гордістю району. Віримо, що успішний випускник сьогодні – успішна Україна завтра!

Святковості , незабутності свята надали оформлення зали, змістовний відеоряд, радісні посмішки, приємна музика та яскраві запальні виступи вихованців Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості. На завершення заходу – спільне фото на пам’ять.

Щасливої вам дороги, дорогі випускники! Вірте в себе, в свої сили! А тим, хто продовжить навчання у школі, в новому навчальному році - нових досягнень і перемог!

obdarovani-06-21

 

Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

15 червня команда Балаклійського району, як переможниця обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), брала участь у фіналі обласного туру змагань. У конкурсі змагалося 8 роїв-переможців.

У ході безкомпромісної та самовідданої боротьби рій Балаклійського району, який представляли вихованці гуртка центру дитячої та юнацької творчості, учні Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, під керівництвом Черненка Віктора Володимировича, вчителя фізичної культури Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 виборола ІІІ загальнокомандне місце.

Наші учасники були одними з кращих у таких видах змагань: конкурсі «Відун» – ІІ місце, «Рятівник» - ІІ місце, у проходженні військово-спортивної смуги перешкод – ІІ місце, у проходженні туристичної смуги перешкод – ІІІ місце.

Учасники нагороджені 3 кубками та грамотами.

Вітаємо з перемогою!       

djura-final-06-17

 

Літня школа для дорослих - 2018

zaporog-06-15

З 12 по 14 червня 2018 року в м. Запоріжжя пройшов Всеукраїнський проблемний науково-практичний семінар «Світ дитинства» (за формою проведення – «Літня школа для дорослих 2018» - педагогічний квест), який мали змогу відвідати методист районного методичного кабінету з дошкільного виховання відділу освіти районної державної адміністрації Рибалка Т.О. та завідувач Балаклійського дошкільного навчального закладу № 4 Колташова О.П.. Організував роботу семінару Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», Департаментом освіти і науки Запорізької ОДА.

Кожен день семінару проходив у вигляді педагогічного квесту та був насичений цікавими та різноманітними формами роботи: майстер-класи, тренінги, лекції, творчі майстерні, прогулянки та екскурсії. Цікавими були виставки художньої творчості дітей та педагогічної інноватики дошкілля Запорізької області. Завершився семінар підведенням підсумків методом «Відкритий мікрофон», рефлексією «Як це було» і звичайно врученням сертифікатів усім слухачам школи. 

 

Я обираю спорт. Спорт – це життя!

majsan4ik-06-14

Яскрава подія сталася сьогодні в Балаклійській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О.А.Тризни. На її території  для дітей та молоді відкрився багатофункціональний спортивний майданчик з гумовим покриттям. Там є місце для гри в баскетбол, волейбол та футбол. Велика робота проведена будівельниками, а вчителі фізкультури та тренери до роботи готові. Втілення ідеї за здоровий спосіб життя – триває!

А ще приємною новиною цього дня  став подарунок  нового автобуса, придбаного за кошти районного бюджету, для стадіону «Вимпел». Він призначається для виїздів учасників спортивних змагань, турнірів за межі району.

Наші побажання дітям -  берегти збудоване для них  дорослими, постійного фізичного вдосконалення та нових спортивних перемог!               

 

Літні мовні табори. Море вражень та емоцій

movni-tabir-06-12

Вже четвертий рік поспіль у нашому районі працюють літні мовні табори. Заклади загальної середньої освіти району гостинно відкрили свої двері 485 дітям, які бажають удосконалити знання з англійської та німецької мов. Кожен заклад розробив власну концепцію зі створення мовного середовища та покращання мовного рівня учнів, розвитку лідерських навичок.

Перебуваючи в таборі, учні мають змогу покращити свої знання з іноземних мов, розкрити свої здібності під час занять. Нестандартні форми проведення занять надихають дітей на самовдосконалення, поглиблення набутих знань, пошук матеріалу та нової для себе інформації. 

Цього року шість шкіл району здобули перемогу у Всеукраїнському проекті GoCamp. Це Балаклійський ліцей, Балаклійський та Савинський НВК, Донецька ЗОШ №1, П’ятигірська ЗОШ, Балаклійська ЗОШ №2.

Донецька ЗОШ №2 другий рік поспіль є переможцями пректу GoCamp. Хоча цей проект GoCamp не зміг забезпечити наявність волонтера цього року, проте волонтерка з США Сара Дженнінгс, яка працювала в таборі минулого року, люб’язно погодилася підтримати проект у школі з власної ініціативи і в 2018 році. Колектив школи гостинно зустрів волонтера, яка стала справжнім другом. Сара Дженнінгс почала працювати зі старшокласниками задовго до початку відкриття табору. Зустрічі проходили у форматі невимушеного спілкування, обговорення актуальних проблем сьогоднення.

Учні виконали креативне завдання у відеоформаті, у якому розповіли про Go Camp 2017 та про те, як приїзд волонтера мотивував їх до вивчення англійської мови. Діти змогли взяти участь у реалізації проектів та завдань у рамках чотирьох напрямків: STEAM (наука, технологія, інженерія, мистецтво та математика), громадянська освіта, профорієнтація, спорт та здоров’я,

Літні мовні табори дадуть учням можливість не лише вдосконалити свої мовленнєві компетенції, а й отримати новий цікавий досвід та можливість застосувати свої знання на практиці.

Дякуємо тим, хто залучився до створення мовних таборів та бажаємо успіху в опануванні іноземними мовами.

 

Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

sokildgura-06-12

12 червня Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Захід відбувся на базі Комунального закладу «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» Харківської обласної ради (Харківська область, Чугуївський район, смт. Есхар), в якому взяли участь близько 160 учнів із 15 закладів освіти області.

Учні змагались у вправності зі стрільби, медицини, знанні історії українського козацтва, фізичній підготовці та туристичних уміннях.

За рішенням журі обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Джура», команда   Балаклійського району, яку представляли вихованці гуртка центру дитячої та юнацької творчості (учні Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3) під керівництвом Черненка Віктора Володимировича, вчителя фізичної культури Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 посіла ІІ місце і вийшла у фінал обласного туру змагань.

Наші учасники були одними з кращих у таких видах змагань:
ІІ місце у конкурсі «Відун»;
ІІ місце у конкурсі «Впоряд»;
ІІ місце у конкурсі «Трейл-орієнтування квест»;
ІІ місце у звіті про рейд-похід;
ІІІ місце у проходженні військово-спортивної смуги перешкод.
Учасники нагороджені 6 кубками та медалями.
Вітаємо з перемогою!                                                                                                                                                                                                                                                                              

 

Таланти третього тисячоліття

bzdut-06-12

Цього року в Харківському обласному Палаці дитячої та юнацької творчості проходив обласний відкритий фестиваль дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття», який проводився з метою підтримки талановитих та обдарованих дітей, які займаються різними жанрами аматорського мистецтва. У фестивалі взяли участь понад 1500 дітей, які займаються співом, хореографією, юні художники.

Серед кращих компетентним журі визначені переможцями і вихованці гуртків Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості.

Ми вітаємо з перемогою Крістіну Щербак, вихованку вокального гуртка БЦДЮТ, яка в номінації «вокальне мистецтво» виборола ІІ місце, Срібну Наталію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво», яка за напрямом «графіка» посіла ІІ місце; за напрямом «станковий розпис» місця розподілились так:

Маслюк Юлія посіла І місце; два ІІІ місця вибороли у своїх вікових категоріях Целуйко Аліса, вихованка гуртка «Веселка кольорів» та Біліченко Вероніка, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво».

Щиро вітаємо наших переможниць і їхніх керівників. Балаклійщина пишається своїми талановитими дітьми. Бажаємо вам і   в майбутньому яскравих та успішних виступів!                                                                                                                                                                                                                                                                                              

 

Проведено зовнішнє незалежне оцінювання з історії України

zno-06-06

06 червня 2018 року на базі Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни, Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 для випускників 11-х класів Балаклійського, Зміївського районів та випускників минулих років було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з історії України. До пунктів тестування запрошувалось 550 учасників, з’явилося 534 особи (97,09 % від зареєстрованих).

У пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання було забезпечено чергування працівників поліції охорони, медичних працівників. На прилеглих до пунктів тестування територіях чергували співробітники поліції та служби з надзвичайних ситуацій. Всі особи, причетні до організації проведення зовнішнього незалежного оцінювання спрацювали чітко і злагоджено.

Порушень процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання не зафіксовано.                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

 

Цікаво і корисно

pogegna-06-05

5 червня на базі 42 Державної пожежно-рятувальної частини проведені показові виступи вогнеборців для учнів шкіл нашого району. В заході взяли участь близько 400 школярів. Вогнеборці коротко ознайомили присутніх із історією пожежної справи та розповіли про специфіку своєї роботи та надзвичайні події, які їм доводиться ліквідовувати. Найцікавішою ж частиною зустрічі стали показові виступи, під час яких бійці продемонстрували пожежно-рятувальну техніку, спеціальне обладнання та одяг.

Потім вогнеборці змоделювали умовне виникнення пожежі, де за допомогою пожежного ствола загасили пожежу. Також серед учасників акції були розповсюджені пам'ятки та листівки протипожежного характеру.

Сповнені вражень від побаченого, діти надовго запам'ятають цікавий та змістовний показ рятувальників.                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

 
Головна Новини