Пошук

Радимо відвідати

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації
Новини

 Зустріч задля обміну досвідом

lego  13 листопада 2018 року в рамках проекту «Сприяння освіті» та Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом the LEGO Foundation, у проектній ініціативі з обміну досвідом «Brick mate» педагоги Балаклійського дошкільного навчального закладу  № 7 побували в гостях у  Вербівському дошкільному навчальному закладі. З метою забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланкою участь у заході взяли і вчителі початкових класів Вербівської ЗОШ I-III ступенів.

     Педагоги закладу поділилися творчими надбаннями своєї роботи з використанням LEGO-технології в освітньому процесі:

 - дидактична гра для дітей раннього віку "Осінні листочки для їжачка";

 - творча гра для дітей II молодшої групи з піском і цеглинками LEGO "Розвеселимо пісок";

 - малювання за допомогою цеглинок LEGO для дітей середньої групи;

 - логіко-математична гра з використанням цеглинок LEGO для дітей середньої групи;

 - фрагмент музичного заняття для дітей старшої групи;

 - комплекс загальнорозвиваючих вправ із використанням цеглинок LEGO для дітей старшої групи.

        Зустріч була захоплюючою, яскравою та надихнула педагогів на нові творчі задуми та ідеї. 

 

 

 

 

 

Модернізація змісту роботи районного методичного обєднання

 в умовах змін в системі дошкільної освіти

 

 Осінь в гості завітала

osinnesvyato  Ось і завітала на Балаклійщину щедра осінь. І всі садочки поринули в чудову осінню казку... Напевно, це найбільш очікуване малятами свято, зігріте теплом літа, наповнене ароматом стиглих яблук і щедро розмальоване осінньою палітрою. Під час Осінніх гостин у садочках кружляв хоровод кленового листя, йшов блакитний дощик, танцювали горобинки і маленькі грибочки. Разом із Осінню до садочків приходили різні герої. Діти читали віршики про осінь, співали пісні, водили хороводи. Герої загадували загадки, грали з дітьми в різні ігри, збирали врожаї грибів і ягід. А найзахоплюючими були моменти для дітей - це частування плодами осені: запашними яблуками, соковитими грушами та смачною гарбузовою кашею! Нехай дитина через час забуде вірш, який вчила, слова пісні, але вона надовго запам'ятає, як вся група дружно хрумтіла яблуками під час свята в дитячому садку.

 

 

 

 

 

Модернізація змісту роботи районного методичного обєднання

 в умовах змін в системі дошкільної освіти

 

 Районні змагання з волейболу

IMG-236a0a09112003350a08ab399a4ab437-V

  10 листопада 2018 року на базі Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.А.Тризни відбулись районні змагання з волейболу між командами-переможницями зональних змагань серед учнів закладів освіти району.

У змаганнях взяли участь 7 команд юнаків та 4 команди дівчат

Серед команд-юнаків переможцями стали:

І    місце – Шевелівський навчально-виховний комплекс;

   ІІ   місце – Балаклійський ліцей;

  ІІІ  місце – Донецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

 Серед дівчат місця розподілились так:

    І    місце – Балаклійський ліцей;

ІІ   місце –  Шевелівський навчально-виховний комплекс;

           ІІІ  місце – Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6.

                Вітаємо з перемогою!

 

 

 

 

 

Модернізація змісту роботи районного методичного обєднання

 в умовах змін в системі дошкільної освіти

 

 Наші  знову серед кращих!

fotovistavka   7-8 листопада в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»  проходила LІІ обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду  «Освіта  Харківщини ХХІ століття» за темою: «Нова українська школа: формування  культури  здоровя в рамках  сталого  розвитку».

    У номінації  «Упровадження здоров’язбережувальних технологій під час освітнього процесу» успішно виступила Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (директор Бондар О.Я.). Колектив школи  презентував  досвід роботи  та провів  майстер-клас  з означеного питання, за що  отримав заслужену  нагороду – І місце.

            Відділ освіти  районної державної  адміністрації та районна організація профспілки працівників освіти і науки  щиро вітають колектив Балаклійської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 3 із здобутою перемогою на  обласній виставці ефективного педагогічного досвіду  і бажають  натхнення та завзяття  на  шляху до наукових  вершин!

 

 

 

 

 

Модернізація змісту роботи районного методичного обєднання

 в умовах змін в системі дошкільної освіти

 

 Управлінський самоменеджмент

rmo   Не можна керувати іншими, якщо не вмієш керувати собою, - говорить народна мудрість. У нашу стрімку добу доволі складно виокремити пріоритети у своїй діяльності, раціонально розподілити час, знайти шляхи до самоорганізації, самовдосконалення, самореалізації. Зарадити цій проблемі можна за допомогою самоменеджменту.

   Саме цій темі: «Управлінський самоменеджмент»  був присвячений семінар районного методичного об’єднання для вихователів-методистів закладів дошкільної освіти та заступників директорів з навчально-виховної роботи дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти під керівництвом Іванченко Н.М., який відбувся 8 листопада в Балаклійському дошкільного навчального закладу (ясла-садку) № 2.

   У ході заходу вихователь-методист Попова О.А. виступила з презентацією «Самоменеджмент вихователя-методиста – запорука успішної освітньої діяльності закладу дошкільної освіти». Завідувач Шпак Л.В. презентувала досвід закладу на тему: «Сучасний погляд на дошкілля». До уваги учасників заходу була запропонована анкета для самоаналізу «Поглиначі часу», виконані вправи «Ярмарок якостей» та «SMART–схема». Педагоги розвивали навички раціонального використання часу та розставляння пріоритетів, ознайомилися з правилами постановки цілей, з власними можливостями щодо досягнення мети.

   Під час заходу панувала творча атмосфера, яка сприяла плідній роботі. Слухачі районного методичного об’єднання побажали закладу творчого натхнення та подальшої співпраці.

 

 

 

 

 

Модернізація змісту роботи районного методичного обєднання

 в умовах змін в системі дошкільної освіти

 

 Сучасне дитяче свято: педагогічний аспект

sad2   Саме за такою темою 7 листопада 2018 року в Балаклійському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) № 2 відбувся семінар-практикум для музичних керівників закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти.

    Колега Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4 Висторобець О.М. поділилася досвідом на тему: «Сучасні підходи до організації та проведення свят в дошкільному закладі»Педагогам були  надані  теоретичні матеріали з підготовки свята в закладі дошкільної освіти від А до Я: перелік рекомендованих свят, етапи підготовки та їх проведення, специфіка роботи над сценарієм, добір репертуару, розучування, індивідуальна робота та саме проведення заходу.

       Музичний керівник Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясла-садок)  № 2 Губенко Л.О. провела яскраве осіннє свято для дітей старшого дошкільного  віку «Сукня для Осені». Святкова атмосфера, краса оформлення приміщення, вміло підібраний репертуар та доцільно використані засоби ІКТ – це спільна робота адміністрації закладу, вихователів та музичних керівників.

    У ході ділової гри «Відкритий мікрофон» кожен учасник семінару мав нагоду висловити свої враження про побачене. По завершенню семінару педагоги мали можливість обмінятися досвідом з питання оформлення музичної зали до святкових ранків.

 

 

 

 

 

Модернізація змісту роботи районного методичного обєднання

 в умовах змін в системі дошкільної освіти

 

 Граємося, навчаємося, ділимося досвідом

sad   У рамках реалізації міжнародного освітнього проекту «Сприяння освіті» продовжується змістовна робота педагогічного колективу Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 7. 06 листопада 2018 року з візитом «Brickmate» до закладу завітали колеги Вербівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок). Педагоги радо поділилися з колегами  власним досвідом та ідеями щодо навчання через гру.  Були проведені сучасні, змістовні, цікаві, пізнавальні заходи з використанням інноваційної LEGO-технології. А саме:

- весела руханка «Вгору-вниз» з дітьми старшої групи № 13 (інструктор з фізкультури Кравченко С.В.);

- фрагмент заняття з сенсорного розвитку «Цікавий день родини Півника» в І молодшій групі № 11 (вихователь Мандрика О.Ю.);

- рухлива гра «Подорож до кольорової країни» в ІІ молодшій групі № 8 (вихователь Проценко М.М.);

- розвивальна гра «Казка про осінній листочок» в середній групі № 9 (вихователь Щирова С.В.);

- творча гра «Нас веселка об’єднала»  в старшій групі № 6 (вихователь Козакова А.В.).

        Зустріч пройшла в позитивній, доброзичливій атмосфері та була корисною щодо практики поширення творчих ідей. 

 

 

 

 

 

 

Модернізація змісту роботи районного методичного обєднання

 в умовах змін в системі дошкільної освіти

 

 Розпочато ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

trudove       На виконання наказу відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області від 10.10.2018 № 166-ОД «Про проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у  Балаклійському районі у 2018/2019 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів 03 листопада 2018 року  на базі Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені О.А.Тризни проведено ІІ  (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з предметів «Трудове навчання» та «Технології», учасниками якої стали учні 8-11-их класів закладів загальної середньої освіти району. Олімпіада відбулася в один день за двома напрямами: технічна праця та обслуговуюча праця і складалася з 2-х турів (теоретичного та практичного).

         04 листопада 2018 року на базі Балаклійської ЗОШ І-ІІ ступенів № 1 імені О.А.Тризни відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури серед учнів 7-11-х класів закладів загальної середньої освіти району. 

         Переможці районного етапу олімпіад візьмуть участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіадних змагань. 

 

 

 

 

 

 

Модернізація змісту роботи районного методичного обєднання

 в умовах змін в системі дошкільної освіти

 

 Підготовка вчителів початкових класів до Нової української школи

NUSH   26 жовтня 2018 року закінчили навчання вчителі  4-х класів, які у 2019/2020 навчальному році працюватимуть в умовах Нової української школи.

  Ця підготовка дала можливість розширити професійні компетентності вчителя, налаштувала їх на необхідність самовдосконалення та саморозвитку. А набуті на курсах підвищення кваліфікації знання та навички допоможуть широко застосовувати сучасні методи викладання, засновані на співпраці.

 

 

 

 

 

 

Модернізація змісту роботи районного методичного обєднання

 в умовах змін в системі дошкільної освіти

 

 Перемога  на  Всеукраїнському  рівні

IMG-06bb14fe40ca83a328406e68cfd4c4bb-V   23-25 жовтня  поточного року  в  Києві  проходила  Х Міжнародна виставка  «Інноватика  в сучасній освіті – 2018».  Її  організатори -  Міністерство освіти і науки України,  Національна академія  педагогічних наук України  та компанія «Виставковий  центр». Цього разу в роботі виставки  взяли участь 545 учасників  із 25 регіонів  України, Чехії, Словаччини, Польщі, США, Болгарії та інших країн. Балаклійський район на виставці  представляла  Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 1 ім. О.А.Тризни ( директор  Бовдуй С.П.), яка поділилась досвідом   роботи школи з теми: «Інноваційне середовище  закладу  освіти як умова  формування  цілісної  особистості».

    У межах виставки  відбулось нагородження  переможців. Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 1 імені О.А.Тризни  нагороджена  Золотою  медаллю виставки та   дипломом у своїй номінації.

  Відділ освіти районної державної адміністрації, районна організація профспілки працівників освіти і науки щиро вітають колектив школи  з високою нагородою, бажають наснаги та натхнення на  майбутні  творчі  звершення!

 

 

 

 

 

Модернізація змісту роботи районного методичного обєднання

 в умовах змін в системі дошкільної освіти

 

 Результати ЗНО - 2018 та шляхи підвищення ефективності підготовки учнів до  ЗНО - 2019

zno   Зовнішнє незалежне оцінювання впевнено посіло своє місце як вид контролю за якістю навчальних досягнень учнів. Високі результати ЗНО – це  шлях до здобуття вищої освіти кожного випускника закладу загальної середньої освіти. Це  зрозуміли не тільки учителі - предметники, але й учні, їхні батьки, громадськість. Комплекс заходів,  проведених відділом освіти, адміністраціями та педагогічними колективами закладів загальної середньої освіти щодо підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання дало бажаний результат – наш район входить у п’ятірку лідерів по Харківській області.

  Традиційною у районі стала зустріч представників Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, керівництва району, працівників відділу освіти, керівників закладів освіти та керівників районних методичних об’єднань вчителів української мови та літератури, математики, історії, англійської мови, географії, фізики, біології та хімії.

25 жовтня 2018 року у приміщенні Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2  було проведено чергову семінар-нараду за темою «Результати ЗНО-2018 та шляхи підвищення ефективності підготовки учнів до ЗНО – 2019»,  під час якої  Сидоренком  О. Л., директором Харківського РЦОЯО, Кубатко Л.І., методистом Харківського РЦОЯО, було здійснено порівняльний аналіз результатів зовнішнього незалежного оцінювання випускників Балаклійського району за 2016-2018 роки, проаналізовано вибіркові показники закладів загальної середньої освіти міст та смт Харківської області, де кількість учасників ЗНО – 2018, складала не менше ніж 50 осіб. Учасники семінару-наради  були ознайомлені з результатами випускників м. Балаклія за 2018 рік, взяли до уваги інформацію про сервіси Українського центру оцінювання якості освіти, які можна використати в підготовці аналізу зовнішнього незалежного оцінювання.

Представлені матеріали змусили замислитися кожного керівника закладу освіти над причинами низьких показників якості знань учнів з окремих предметів та над окресленими завданнями щодо підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Кожен учасник зібрання перейнявся відповідальністю, покладеною на нього особисто, за результати конкурентоспроможності наших учнів, адже це – єдине та головне очікування випускників, їх батьків, громади  від школи.

Діалог між представниками Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, керівництвом району та директорами шкіл носив діловий, конструктивний характер.

 

 

 

 

 

 

Модернізація змісту роботи районного методичного обєднання

 в умовах змін в системі дошкільної освіти

 

 Молоді педагоги навчаються

sdat-knigi   24 жовтня в  приміщенні Балаклійського ліцею  пройшло перше засідання Школи молодого педагога, в якому  взяли участь  27 чоловік. Спочатку слухачі  ознайомились  з  освітнім  простором  району, потім вони  прослухали  виступи  з  презентаціями  з таких питань: «Концепція Нової української школи  і  завдання педагогів»  Нікуліної А.В., директора Вербівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, тренера НУШ, «Нормативно-правове забезпечення  навчально-виховного процесу»  Кобзистої С.Ф., заступника директора з навчально-виховної роботи  Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6  та  Шпак О.В., завідувачки Балаклійського ДНЗ № 2,  «Документи  вчителя, вихователя і вимоги до їх ведення» Волошиної  Л.О., заступника директора з навчально-виховної роботи  Балаклійського  ліцею. Набутий досвід за рік роботи  в закладах освіти  презентували  Сирова Т.Ю., вчитель початкових класів Міловської ЗОШ І-ІІІ ступенів, та  Черненко В.С., вихователь  Балаклійського ДНЗ № 7. Молодим педагогам  були надані  методичні настанови щодо  подальшої роботи.

            У роботі  засідання  Школи молодого педагога  взяла участь Пономаренко Н.С., методист районного  методичного  кабінету.

 

 

 

 

 

 

Модернізація змісту роботи районного методичного обєднання

 в умовах змін в системі дошкільної освіти

 

 Обласний зональний етап змагань з настільного тенісу

IMG-486e511f631603085282b32214172775-V   24 жовтня  2018 року команда Балаклійського району, яку представляли учні Балаклійського ліцею (вчитель Колій В.О.) та учні Шевелівського навчально-виховного комплексу (вчитель Онищенко А.І.), взяла участь у зональному обласному етапі змагань з настільного тенісу, який проходив у м. Чугуєві.

У заході взяли участь 10 команд юнаків та дівчат старшої вікової категорій.

Команда нашого району виборола ІІІ місце.

Вітаємо з перемогою!

 

 

 

 

 

 

Модернізація змісту роботи районного методичного обєднання

 в умовах змін в системі дошкільної освіти

 

 Районні змагання з настільного тенісу

44490736 488984704940198 6765952476349726720 o   20 жовтня  2018 року на базі Балаклійської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 ім. О.А.Тризни відбулись змагання з настільного тенісу між командами-переможницями зональних змагань серед учнів закладів освіти району.

У змаганнях взяли участь 6 команд юнаків та 6 команд дівчат.

 Серед команд-юнаків переможцями стали:

   І   місце – Шевелівський НВК;

            ІІ  місце – Балаклійський ліцей;

                                                               ІІІ місце –  КЗ «Савинський ліцей».

 Серед дівчат місця розподілились так:

     І   місце – Балаклійський ліцей;

   ІІ  місце – КЗ «Савинський ліцей»;

   ІІІ місце – Шевелівський НВК.

 

 

 

 

 

Модернізація змісту роботи районного методичного обєднання

 в умовах змін в системі дошкільної освіти

 

 День цивільного захисту та Тиждень захисту дитини у закладах освіти району

zakhust   Відповідно до вимог Кодексу Цивільного захисту України, наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2016 №1400 «Про затвердження Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту», відповідно до рекомендацій ДСНС України від 26.04.2017 №16-6361/161 «Про проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту», наказу відділу освіти від 09.01.2018 №07-Д «Про основні заходи цивільного захисту відділу освіти районної державної адміністрації та закладів освіти на 2018 рік» 19 жовтня в навчальних закладах району пройшов День цивільного захисту.

Тиждень проводився з метою практичного відпрацювання учнями за їх віковими категоріями теоретичних знань та навичок, які отримані ними під час вивчення теорії з основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.

У рамках даного заходу класними керівниками 1-11 класів були проведені уроки з теми: «Дії у надзвичайних ситуаціях», проведено практичні відпрацювання: евакуація учнів та працівників зі школи, надання першої медичної допомоги при травмах та транспортування потерпілого, одягання протигазів; проведена лінійка з теми «Правила поводження з вибухонебезпечними речовинами». До проведення Дня цивільного захисту були також залучені працівники ДСНС, медичні працівники навчальних закладів.

У дошкільних навчальних закладах району з 16 – 20 жовтня пройшов «Тиждень безпеки дитини».

Протягом тижня відбувся цикл занять «Здорова дитина – щаслива родина»: «Ліки і хімічні речовини – не для гри ,дитино!», «Подорож до лісу. Їстівні – отруйні гриби», гра-заняття «Якщо ти здоровий», «Мило і вода – для мікробів гроза».

Були проведені бесіди: «Треба так багато знати, як ідеш у ліс гуляти», «Якщо ти загубився», «Як поводиться на вулиці з незнайомими людьми», «Як зберегти свій будинок від пожежі».

У кожній групі були оформлені куточки  «Безпека дитини», проведені «круглі столи» з батьками «Дитина серед людей».

Усі учасники Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини отримали досвід та яскраві враження від тренувань. Цей день дав змогу дітям відчути особисту відповідальність за збереження власного життя та здоров'я, а й за життя та здоров'я своїх товаришів, друзів, рідних.

 

 

 

 

 

Модернізація змісту роботи районного методичного обєднання

 в умовах змін в системі дошкільної освіти

 

 Методична студія практичних психологів

IMG-38dc1871409a7888c41c9b9ebd73fc2c-V   17 жовтня 2018 року на базі Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулася методична студія для практичних «Професійний інструментарій та документація фахівців психологічної служби».

     У ході роботи доповідачі заходу торкались ряду важливих питань роботи працівників психологічної служби, а саме:

 Детальне роз’яснення стосовно нового «Положення про психологічну службу у системі освіти України» надала Ладика В.В., методист психологічної служби районного методичного кабінету. У повідомлені було висвітлено головну мету, завдання та напрями роботи психологічної служби, розкрито права та обов’язки практичних психологів.

Щодо стратегічного курсу роботи практичних психологів Балаклійського району у поточному навчальному році (на основі листа Міністерства освіти і науки України «Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти на 2018-2019 н.р.») виступила Ковтун Т.В., практичний психолог Комунального закладу «Савинський ліцей», керівник районного методичного об’єднання. У своїй доповіді вона приділяла увагу на головних аспектах роботи психологічної служби у 2018-2019 н.р. Також Тетяна Вікторівна у вигляді ґрунтовної мультимедійної презентації, спираючись на інформаційно-методичний лист Міністерства освіти і науки України «Про документацію працівників психологічної служби у системі освіти України», надала детальні методичні настанови педагогічним працівникам для роботи з документацією практичного психолога у закладах освіти.

У рамках практичної частини методичної студії, практичні психологи Сіменко В. М. (Савинська філія Комунального закладу «Савинський ліцей») та Борошпольцева Т. С. (Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) представили свої досвіди роботи. У змістовних виступах доповідачки наочно – у вигляді відео-матеріалів та роздаткового матеріалу розкрили психологічний супровід успішної адаптації учнів перших класів до школи в рамках реформи «Нова українська школа». 

 

 

 

 

 

Модернізація змісту роботи районного методичного обєднання

 в умовах змін в системі дошкільної освіти

 

 Обласний фестиваль ораторського мистецтва

photo5350301977252309429   Володіти словом, його гіпнотичною силою завжди вважалося талантом. Людина, яка вільно оперує мовою, має дар переконання, силу слова, спроможна досягти небачених висот, адже красиве слово – відгук величі душі.

   З метою виявлення та підтримки лінгвістично обдарованих дітей Харківської області, сприяння розкриттю їхнього таланту, розумових здібностей, формування громадянської та загальнокультурної компетентностей, виховання почуття національної гідності й патріотизму, у межах відзначення Дня української писемності та мови  17 жовтня 2018 року у приміщенні  Комунального закладу «Харківська академія неперервної освіти» відбувся обласний фестиваль ораторського мистецтва за темою «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу (М.Адаменко)».

    У Фестивалі взяло участь 56 конкурсантів з усіх районів області та міста Харкова. На сцені виступали палкі шанувальники рідного слова, красного письменства.

     Наш район представляла переможниця районного фестивалю, випускниця 11 класу Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Єгорова Софія. Учениця яскраво продемонструвала свої ораторські вміння та стала лауреатом цього Фестивалю.

       Щиро вітаємо її з цією перемогою! 

 

 

 

 

 

Модернізація змісту роботи районного методичного обєднання

 в умовах змін в системі дошкільної освіти

 

 Навчання  вчителів предметів духовно-морального спрямування

narada62   17 жовтня в Балаклійській ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 працювала методична студія вчителів «Православної культури Слобожанщини», мета якої - підвищення компетентності  вчителів з урахуванням реформи в освіті. Розглядалось питання «Формування інтересу і готовності  педагогів до викладання предметів духовно-морального спрямування».

    Цікавою була віртуальна екскурсія школою Суслової Т.М., в якій вона повідомила про досягнення колективу, нагадала сумнозвісні події 2017 року, коли школа зазнала значних руйнувань  від пожежі на військовій частині. Сьогодні школа  має сучасний вигляд, у ній комфортно навчатись і працювати.

   Змістовним був виступ   з презентацією  вчителя «Православної культури Слобожанщини», керівника районного методичного  об’єднання  Оріщенко Л.В.  з питання « Предмети  духовно-морального спрямування, їх значення  та першочергові завдання». Вона озвучила перелік предметів цього напрямку, рекомендовані програми, посібники, методичну літературу, познайомила з методичними рекомендаціями Міністерства освіти і науки України.

   Як зробити  заняття  цікавим для  учнів – такою була тема « круглого»  столу, в якому  формами роботи з учнями  поділились педагоги   Л.В.Павлова із Протопопівського НВК, Я.М.Глушко  із Балаклійського  НВК, Клюєва І.М.  із  Залиманського ліцею, Івко С.А. із  Савинського ліцею. Після обміну досвідом роботи  гостям  школи  показали виховний захід  «Свято козацької Покрови», де  учасники разом із  Щербак В.В.нагадали історію  цього свята, традиції його відзначення, довели, що  українці сьогодення  варті  своїх  попередників. Завершився захід величальною піснею про Україну.

   У роботі методичної студії взяла участь методист районного методичного кабінету Пономаренко Н.С.

 

 

 

 

 

Модернізація змісту роботи районного методичного обєднання

 в умовах змін в системі дошкільної освіти

 

 Першість району зі стрільби з пневматичної зброї 

strilba

   Відповідно до Календаря спортивно-масових заходів серед учнів закладів освіти району, з нагоди відзначення Дня захисника України 17 жовтня 2018 року на базі Балаклійського навчально-виховного комплексу були проведені змагання на першість району зі стрільби з пневматичної зброї. Участь у змаганнях взяли команди із 21 закладу загальної середньої освіти.

У напруженій і водночас цікавій боротьбі призові загальнокомандні місця вибороли:

І місце – команда Балаклійського ліцею;

ІІ місце – команда Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6;

ІІІ місце – команда Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни.

Переможці в особистій першості та команди – переможниці були відзначені кубками дипломами відділу освіти районної державної адміністрації.

 

 

 

 

 

Модернізація змісту роботи районного методичного обєднання

 в умовах змін в системі дошкільної освіти

 

 Змагання з легкої атлетики

43950029 577404116043241 2448329829158748160 n   13 жовтня 2018 року на  стадіоні «Вимпел» відбулись районні змагання з легкої атлетики.

   На змагання прибули команди з 23 закладів освіти  району.

     У загальнокомандному заліку І місце виборола команда Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів  №1 ім.О.А.Тризни, ІІ місце – команда Балаклійського ліцею, ІІІ місце –. команда Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 6.

     Переможці в особистій першості за окремими видами змагань та команди – переможниці були нагороджені грамотами та кубками відділу освіти районної державної адміністрації

 

 

 

 

 

Модернізація змісту роботи районного методичного обєднання

 в умовах змін в системі дошкільної освіти

 

 Обласний семінар директорів МНВК

mnvk   12 жовтня 2018 року  на базі Балаклійського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Балаклійської районної ради  відбувся обласний семінар керівників міжшкільних навчально-виробничих комбінатів Харківської області за темою "Створюємо сенси разом. Міжшкільний навчально-виробничичй комбінат у новому освітянському просторі України". 

    Мета заходу: обмін професійною інформацією щодо здійснення профорієнтації та профілізації у новому освітянському просторі України на базі МНВК. На заході були присутні головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, корекційної та позашкільної освіти управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації  Коваленко В.О., начальник відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації Швід С.А., головний спеціаліст відділу освіти Дворічанська О.І. та керівники міжшкільних навчально-виробничих комбінатів  Харківської області.

     У ході проведення семінару були розглянуті питання щодо змін в освітньому просторі міжшкільних навчально-виробничих комбінатів відповідно до нового Закону України  «Про освіту», проведені інформаційно-теоретичний та практичний блоки, під час яких розглядалися питання щодо сучасних методик та форм профорієнтаційної роботи зі старшокласниками в Україні. 

 

 

 

 

 

Модернізація змісту роботи районного методичного обєднання

 в умовах змін в системі дошкільної освіти

 
Головна Новини