Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації
Новини

Зовнішнє незалежне оцінювання 2020 року

        ZNO 13.07.202013 липня 2020 року на базі Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни та Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 для випускників 11-х класів Балаклійського, Зміївського, Ізюмського районів, м. Ізюм та випускників минулих років було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з біології. До пунктів тестування запрошувалось 546 учасників, з’явилося 371 особа (67,95 % від зареєстрованих).

     На даний час на базі Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни, Балаклійських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №2, 6, Балаклійського навчально-виховного комплексу було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з математики, української мови та літератури, історії України та біології. Явка учасників на тестування з математики складала 78,45% від загальної кількості зареєстрованих, української мови та літератури – 77,97%, історії України – 72,7%. Здійснено організований підвіз випускників Балаклійщини на зовнішнє незалежне оцінювання з фізики та англійської мови до міста Харкова.

         У пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання Балаклійського округу було забезпечено чергування працівників поліції охорони, медичних працівників. На прилеглих до пунктів тестування територіях чергували співробітники поліції та служби з надзвичайних ситуацій. Всі служби, установи, причетні до організації проведення зовнішнього незалежного оцінювання спрацювали чітко і злагоджено.

 

Відбулось ЗНО з української мови і літератури

ZNO ukr.mova30 червня 2020 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

Для задоволення потреб учасників ЗНО в Балаклійському районі створено 4 пункти проведення тестування з української мови та літератури на базі Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни, Балаклійських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 2, № 6 та Балаклійського навчально-виховного комплексу. З метою створення безпечних умов для учасників та педагогів всі пункти проведення ЗНО оснащені захисними та дезінфікуючими засобами в повному обсязі. Перед входом у пункти тестування проведено температурний скринінг.

Процедура складання зовнішнього незалежного оцінювання відбулася за протоколом. Результати надійдуть учасникам до особистих сторінок до 25 липня.

Вітаємо учасників з успішно пройденим випробуванням та бажаємо успіхів 02 липня при складанні ЗНО з фізики.

 

28 червня - День Конституції України

den Konstytuzii 24.06.20У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Це сталося на п'ятий рік після проголошення незалежності. До 1996 року використовували Конституцію Української Радянської Соціалістичної Республіки. Народні обранці працювали усю ніч з 27 на 28 червня — загалом безперервно 23 години. Під час голосування «ЗА» висловилися 315 парламентарів.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

28 червня – дата історичного голосування – державне свято і офіційний вихідний в Україні. Це єдине свято, яке закріплене в самій Конституції. А весь чинний Основний Закон складається з 15 розділів і 161 статті.

 

День Конституції України у закладах освіти району

konstytuciia 2020З метою гідного відзначення 24-ї річниці Конституції України у закладах освіти району протягом тижня проведено інформаційно-просвітницькі та виховні заходи для школярів та вихованців з питань формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до Основного Закону України.

Учні та їх батьки відвідали віртуальні екскурсії до Верховної Ради України, Конституційного Суду України та виставки, підготовлені шкільними бібліотекарями, під час яких була запропонована правознавча, історично-довідкова та художня література. Виставки-роздуми   «Конституція України – символ незалежної держави», «Історія Конституції», «Сила закону та слова» продемонстрували, яким складним був процес створення Конституції та відобразили найважливіші шляхи конституційного процесу. Також учням запропоновано переглянути відеоматеріали та тематичні документальні фільми, які розкривають конституційні права та свободи людини і громадянина.

            У закладах дошкільної освіти протягом тематичного тижня «Ми роду вкраїнського діти» були проведені бесіди «Найдорожча у світі Україна», «Обереги та символи України», «Ми - діти козацького роду», «Знай свої права й обов'язки, дитино». Малята активно брали участь у патріотично-правовій ігротеці, де перевірили свої знання.

            Безумовно, такі заходи формують у дітей стійкі громадянські почуття та любов до своєї Батьківщини.

 

Гордість Балаклійщини 2020

obdarovani 2020Талановиті учні– запорука успіху не тільки закладу освіти, а й району і, безперечно, усієї держави. Обдарована молодь потребує особливої уваги та піклування, щоб не розгубити свого хисту в життєвій буденності, а використати   його на благо іншим.

Так, 26 червня відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Віталія КАРАБАНОВА з учнями-переможцями Всеукраїнських, обласних олімпіад, конкурсів, конкурсу-захисту Малої академії наук України, учнівських команд – переможців рейтингових конкурсів у 2019/2020 навчальному році.

Звертаючись до присутніх, Віталій КАРАБАНОВ зазначив, що Балаклійщина має багато талановитих дітей, якими ми щиро пишаємося, бо це результат щоденної сумлінної роботи вчителів, учнів та їх батьків. Відповідно до районної Програми «Обдаровані діти» 39 учнів та 2 команди з 12 закладів освіти району були нагороджені спільними грамотами голови районної державної адміністрації та заступника голови районної ради й грошовими преміями на суму 115 тис.грн.

Балаклійському району є ким пишатися.  Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді. Сьогоднішні перемоги юних талантів є стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та духовного зросту. Наша молодь активно вибирає свій шлях і йде вперед, підкоряючи вершину за вершиною. Попереду нові відкриття і здійснення мрій. Їм належить майбутнє. І ця  нація креативних молодих людей за допомогою свого розуму зможе піднести нашу країну на вищий щабель. Безперечно, талановита молодь змінить Україну!

 

25 червня стартувало ЗНО

ZNO mat 202025 червня 2020 року відбулося ЗНО з математики. На території Балаклійського району працювали три пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання: на базі Балаклійського навчально-виховного комплексу, Балаклійських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 2 та № 6.

Для забезпечення безпеки, охорони здоров’я всіх учасників зовнішнього незалежного оцінювання сплановано організоване їх підвезення до пунктів тестування і в зворотньому напрямку. Учнів супроводжували вчителі закладів освіти та працівники поліції.

Усі пункти проведення ЗНО були забезпечені засобами індивідуального захисту, а саме, медичними масками, антисептиками, безконтактними термометрами, дезінфекторами для поверхонь, щитками і халатами для медиків. Біля пунктів тестування працівники поліції здійснювали патрулювання та контролювали дорожню ситуацію. 

Симптомів респіраторних захворювань та підвищеної температури тіла не було виявлено у жодного учасника тестування, як і в осіб, що залучалися до проведення ЗНО, тому всі вони безперешкодно потрапили до пунктів тестування.

Всього для участі у ЗНО зареєструвалися 385 учнів із 21 закладу загальної середньої освіти району.

 

ЗНО 2020

       zno 24.06.20Завтра, 25 червня, стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання, яка розпочинається тестуванням з математики. Всього на базі Балаклійського округу буде проведено тестування з п’яти предметів. В нашому районі учасників тестування будуть приймати чотири заклади, а саме: Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни, Балаклійські загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів №2,6 та Балаклійський навчально-виховний комплекс. Наразі у цих закладах створені всі умови для безпечного перебування учасників тестування, підготовлені аудиторії, визначені маршрути руху. Заклади забезпечені в необхідній кількості медичними масками, дезінфікуючими засобами для обробки рук і поверхонь, безконтактними термометрами. З правилами поведінки під час перебування на прилеглій території та в пункті тестування в умовах карантину ознайомлені всі учасники зовнішнього незалежного оцінювання та інструктори.

       Сподіваємось що всі учасники тестування виважено віднесуться до дотримання наданих рекомендацій і за результатами зовнішнього незалежного оцінювання матимуть змогу вступити до омріяного закладу вищої освіти.

         Бажаємо успіхів і чекаємо у пунктах тестування!

 

25 червня в Україні стартує ЗНО-2020

start ZNO 24.06.2025 червня стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Розпочинається вона тестуванням з математики.

Для входу в пункт тестування учасник / учасниця має обов’язково подати три документи:

 • оригінал Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
 • паспорт або інший документ, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
 • запрошення-перепустку для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Для участі в ЗНО учасник / учасниця має своєчасно прибути до пункту тестування, взяти з собою зазначені вище документи, дотримуючись рекомендацій, пройти процедуру допуску до пункту тестування.

Учасника / учасницю ЗНО не допустять до пункту ЗНО у разі:

 • непред’явлення Сертифіката; документа, що посвідчує особу; нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документа (для осіб, які пред’являють документ, оформлений іноземною мовою);
 • ­запізнення.
 

Заклади освіти мають виявити охочих складати ДПА, Золоту та Срібну медалі можна отримати без атестації – роз’яснення МОН

rozyasnennya DPA 24.06.20Керівникам закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано встановити здобувачів освіти, які бажають пройти ДПА і видавати свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти і додатків до них відповідно до такого бажання. Про це йдеться у листі-роз’ясненні, надісланому керівникам закладів освіти і оприлюдненому на сайті МОН сьогодні, 22 червня 2020 року. 

Закон, підписаний Президентом Володимиром Зеленським, звільняє від ДПА у будь-якій формі здобувачів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році. Водночас здобувачі мають право пройти атестацію за власним бажанням. Для ДПА у формі ЗНО створено безпечні умови, учасників та інструкторів буде забезпечено засобами захисту. Водночас наголошуємо, що ДПА у закладах освіти має так само відбутись в умовах, безпечних для здоров’я випускників та педагогів”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій. 

 

 • Керівникам закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано виявити випускників, які бажають пройти ДПА. Для цього рекомендовано у найкоротші терміни отримати заяву-підтвердження бажання пройти ДПА у закладі освіти чи у формі ЗНО. Заява має бути від повнолітніх здобувачів або від одного з батьків чи інших законних представників неповнолітніх. Таку заяву можна подати до закладу особисто або у надіслати скан-копію електронною поштою. Кінцевий термін і спосіб подання заяви визначає заклад освіти.

 

Випускникам, які не бажають проходити ДПА, необхідно видати свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти і додатки до них із записом “звільнений(а)” у відповідній графі бланку додатку. 

 

Для випускників, які бажають пройти ДПА у формі ЗНО, закладам необхідно:

організувати підвезення учасників до пунктів тестування;

після отримання від УЦОЯО результатів ДПА у формі ЗНО видати свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, зазначивши результати у відповідній графі бланку додатку.

Для випускників, які хочуть пройти ДПА у закладі освіти, закладам необхідно:

перевірити наявність права проходити ДПА саме в закладі освіти згідно з Порядком проведення ДПА;

організувати ДПА в письмовій формі за завданнями та у строки, затверджені керівником закладу освіти, але не пізніше закінчення навчального року;

після проходження ДПА видати свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти із зазначенням результатів ДПА у відповідній графі бланку додатку.

              Крім того, здобувачі освіти, які претендують на Золоту або Срібну медаль, мають право отримати такі медалі без проходження ДПА.

 

Нарада керівників закладів загальної середньої освіти району

narada ker 23.06.2023 червня відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти під керівництвом начальника відділу освіти районної державної адміністрації Світлани Швід.

У ході наради обговорили важливі питань: проведення безпечного ЗНО в умовах карантину, організоване завершення 2019/2020 навчального року, оформлення документів про освіту, підготовка закладів освіти до опалювального сезону, здійснення протипожежних заходів та інші.

Нагальним питанням на даний час є проведення ЗНО-2020, яке розпочинається 25 червня 2020 року. Керівникам наголошено на здійсненні всіх необхідних заходів для організованого проведення ЗНО в безпечних умовах.

Президент України підписав Закон, який звільняє від ДПА у будь-якій формі здобувачів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році. Водночас здобувачі мають право пройти атестацію за власним бажанням. Керівникам закладів загальної середньої освіти необхідно встановити здобувачів освіти, які бажають пройти ДПА і видавати свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти і додатків до них відповідно до такого бажання. Під час засідання це питання опрацьовано та надані рекомендації.

         Крім цього, у нараді взяв участь заступник військового комісара Балаклійського районного військового комісаріату, начальник відділення комплектування, майор Роман ГАРБУЗ, який подякував за співпрацю з питання працевлаштування випускників, проведення профорієнтаційної роботи серед учнів та проінформував керівників закладів освіти про можливість вступу випускників до військових закладів міст Львів та Одеси.

 

ЗНО-2020: безпечні умови, зрозумілі процедури

bezp22.06.20Зовнішнє незалежне оцінювання буде відбуватися у безпечних умовах відповідно до рекомендацій головного державного санітарного лікаря. Пункти проведення тестування забезпечені медичними масками, термометрами, антисептиками, комплектами для захисту медиків, дезінфікуючими засобами для обробки поверхонь.

Зокрема, під час зовнішнього незалежного оцінювання: 

відбуватиметься контроль за дотриманням рекомендацій щодо допуску на ЗНО (температура тіла не вище 37,2 С, відсутність ознак респіраторних захворювань, наявність маски або респіратора),

Держпродспоживслужба контролюватиме вимоги до пунктів тестування (відстань між учасниками не менше 1,2 м, масковий режим, наявність антисептиків, дезінфекція приміщень, організована утилізація використаних масок тощо),

діятимуть заходи для уникнення скупчень людей (більше часу для входу, проміжки часу для входу різних учасників, правильна організація черг із дистанцією),

відбуватиметься супровід медиків та Національної поліції,

будуть залучені інструктори не з груп ризику.

Також для учасників ЗНО Міністерство освіти і науки України та Український центр оцінювання якості освіти підготували відео роз’яснення: «ЗНО-2020: що взяти з собою та яких правил мають дотримуватись учасники» https://youtu.be/6xrPWGm91kw та «ЗНО-2020: безпечні умови, зрозумілі процедури» https://youtu.be/fgXc4wVDxSg .

Просимо учасників ЗНО бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа. Щиро бажаємо кожному учаснику, кожній учасниці в безпечних умовах показати свій найвищий результат на ЗНО.

 

На Балаклійщині продовжується відновлення діяльності

закладів дошкільної освіти району

prodovzhenya vidnovl DNZ 22.06.20Згідно з поетапним планом відновлення роботи закладів дошкільної освіти Балаклійського району, затвердженого наказом відділу освіти районної державної адміністрації від 22.05.2020 № 84-ОД «Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 у закладах дошкільної освіти району», з 9 червня 2020 року 13 закладів дошкільної освіти Балаклійського району відновили свою діяльність. 18 червня 2020 року здійснено огляд щодо готовності до прийому дітей і роботи на період карантину 2-х закладів освіти: Савинський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 1 та Савинська філія Комунального закладу «Савинський ліцей». За підсумками роботи комісії прийнято рішення про відновлення роботи даних закладів з 22 червня 2020 року.

Відповідно до поетапного плану відновлення роботи закладів дошкільної освіти Балаклійського району наступний огляд закладів дошкільної освіти буде здійснено 15 липня 2020 року.

Щодня кількість дітей у закладах дошкільної освіти зростає. Діяльність закладів дошкільної освіти налагоджена та стабільна.

 

Працівники відділу освіти долучилися до екологічного флешмобу

ekologichniy flashmob 19.06.2019 червня працівники відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації під керівництвом начальника Світлани Швід взяли активну участь у екологічному флешмобі, який був ініційований головою Харківської обласної державної адміністрації Олексієм Кучером. Спеціалісти наводили лад на узбіччі автомобільної дороги «Балаклія-Вовчий Яр» в районі с.Яковенкове, вирубували поросль, білили дерева.

Погода була чудова, усі залишилися задоволені зробленою роботою. Проведена  акція  є важливою не тільки для естетичного вигляду узбіч доріг, а і для розвитку відповідального ставлення до навколишнього середовища.

 

Випускники 2019/2020 навчального року можуть пройти ДПА за власним бажанням

DPA 18.06.20Учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільнено від державної підсумкової атестації, водночас вони мають право пройти її за власним бажанням. Відповідний закон сьогодні, 18 червня 2020 року, ухвалила Верховна Рада України. 

Даний закон не скасовує проведення зовнішнього незалежного оцінювання для випускників, які мають намір вступати до закладів вищої освіти.

“Через епідеміологічну ситуацію парламент ухвалив рішення звільнити випускників нинішнього навчального року від державної підсумкової атестації. Водночас випускники мають право пройти ДПА, у тому числі й у формі ЗНО, за власним бажанням. МОН вже розробляє методичні рекомендації для закладів освіти – їх буде надіслано найближчим часом”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

 

Перемога Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясла-садка) № 7

stattya lego 17.06.2020Вже чотири роки поспіль Балаклійський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 7 є активним учасником Міжнародного освітнього проєкту «Сприяння освіті». Кожного року дружна родина садочку – діти, батьки, педагоги приймає участь у Всеукраїнському дитячому архітектурному конкурсі.

Команда The LEGO Foundation презентувала тему цьогорічного Фестивалю Гри, навчання і натхнення Play Fest 2020 – «Успіх». У закладі працювала творча група. Цілеспрямовані, мислячи широко і вільно, освітяни створили у закладі «територію успіху», свободи і натхнення.

Завдяки роботі над проєктом вдалося створити творчу, дружню команду однодумців, залучити до роботи батьків, дітей, педагогів та успішних людей. Досліджуючи тему «Успіх», увагу колективу садочка привернула компанія Tesla (президент Ілон Маск), яка є успішною і відомою. Через проєкт «Успіх компанії Tesla» команда вирішила показати вироблення нової філософії, яка б дала зрозуміти дітям та дорослим стратегічні орієнтири співбуття людини і природи, вибудувати шлях до гармонізації взаємин людини і природи, разом з тим стати успішними. На основі стійкої мотивації через діяльність дошкільнята, педагоги та батьки прийшли до мети. Так в композиції з’явилися автомобілі марки «Tesla»: пікап, кросовер, сідан, вантажівка. Діяльність компанії Tesla, якою керує Ілон Маск, надихнула малят збудувати повітряний та водний транспорт з електричними двигунами, який не буде забруднювати повітря. Результатом діяльності стала яскрава, змістовна, креативна, динамічна LEGO-композиція, яку колектив представ на архітектурному конкурсі.

Команда The LEGO Foundation, відомі українські артисти, спортсмени (в режимі онлайн) щиросердечно привітали учасників Фестивалю Гри, навчання і натхнення Play Fest2020 – яскравих, впевнених, цілеспрямованих та креативних творців власного успіху та нагородили переможців дипломами та подарунками.

 

Пробне ЗНО: не йди до пункту проведення – пройди його вдома

Probne ZNO12 червня на сайті Кабінету міністрів України з’явилася інформація про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480, підпунктом 1 пункту 4 якої фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти 15 червня.

Просимо вас 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО, окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників.

З огляду на ситуацію, що склалася, учасникам пропонується пройти тестування вдома:

15 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.

 • • Виконати завдання тестового зошита.
 • • До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів.
 • • Отримати свій результат за тестування.

17 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.

 • • Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита.
 • • До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів.
 • • Отримати свій результат за тестування.

Під час роботи із тестовим зошитом намагайтеся дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 17 червня до 18:00 19 червня.

Експерти Українського центру оцінювання освіти за підтримки ГС «Освіторія», МФ «Відродження» детально розберуть кожне завдання 4-х надпопулярних предметів, нададуть розгорнуті пояснення на всі запитання тестів з української мови і літератури, історії України, математики та англійської мови та порадять, як успішно скласти ЗНО у 2020 році.

Ваші тестові зошити знаходяться на пунктах проведення пробного ЗНО – їх можна отримати 15 червня і 17 червня з 10.00 до 12.00.

 

Проведено огляд закладів дошкільної освіти району

ogliadЗгідно з поетапним планом відновлення роботи закладів дошкільної освіти Балаклійського району, з урахуванням потреб населення, відділом освіти із залученням працівників закладів охорони здоров’я, територіального управління Держпродспоживслужби 04 червня 2020 року здійснено огляд закладів дошкільної освіти щодо їх готовності до прийому дітей і роботи на період карантину.

Під час огляду виявлено, що заклади забезпечено безконтактними термометрами, антисептиками для рук із дозатором, дезінфікуючими засобами для поверхонь та інструментів, рушниками паперовими, рідким милом, мийними засобами, контейнерами з кришкою для використаних масок, респіраторів, гумових рукавичок відповідно до постанови головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

За підсумками роботи комісії прийнято рішення про відновлення роботи 13 закладів дошкільної освіти з 09 червня 2020 року.

 

Відбулася онлайн-нарада керівників закладів загальної середньої освіти

nar

      03 червня 2020 року відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти району у форматі конференції-ZOOM. На нараді були розглянуті актуальні питання щодо проведення пробного ЗНО та основної сесії, підготовки до нового 2020/2021 навчального року та інші.

Увагу присутніх зосереджено на особливостях формування освітніх програм, річного навчального плану та стратегії розвитку закладу загальної середньої освіти, організацію освітнього процесу у закладах освіти.

Також під час наради були порушені питання дотримання протиепідемічних заходів під час ЗНО, проведення медичних оглядів педагогічних працівників.

Учасники заходу  у  ході  спілкування отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти.

Підводячи підсумки онлайн-наради, начальник відділу освіти Світлана Швід наголосила на забезпеченні безпечних умов пробного ЗНО та основної сесії, дотриманні фінансової дисципліни та здійсненні належної підготовки до нового навчального року.

 

Більшість дитсадків Балаклійщини розпочнуть роботу в червні

vidkruttya DNZ 2020Підготовку закладів дошкільної освіти до відновлення роботи обговорили під час зустрічі голови районної державної адміністрації Віталія Карабанова з керівниками закладів дошкільної освіти.

Наразі у закладах дошкільної освіти триває підготовчий етап. Заклади розпочнуть роботу, створивши максимально безпечні умови для вихованців та працівників.За попередньою інформацією свою роботу в червні відновлять 15 закладів дошкільної освіти.

         За сприяння голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера від благодійної організації «Серце матері» голова районної державної адміністрації Віталій Карабанов передав закладам дошкільної освіти антисептик-дезінфектант «BioSTERILLIN» для дезінфекції рук.

 

Свято останнього дзвоника відбулося в режимі онлайн

           ostzvin2020Сьогодні, 29 травня, для 6885 учнів району пролунав останній дзвоник, перегорнувши ще одну сторінку шкільного літопису. Через карантин, який спричинила пандемія коронавірусу, урочистості в закладах загальної середньої освіти району відбулися онлайн. Учні, вчителі, батьки підготували відеоролики, флешмоби, вірші, пісні з вітаннями, фото-спогадами, які розміщені на сайтах закладів освіти, соціальних сторінках в мережі Інтернет.

Для 387 учнів одинадцятих класів цей шкільний дзвоник дійсно останній. Нехай школа завжди зігріває ваші серця приємним спогадом про дитинство і юність, місце, де ви знайшли друзів на все життя, де ви вперше пережили радість перемог, відчули мудрість наук, загартували характери і навчилися відповідальності. Але попереду ще чекає сесія ЗНО, яка триватиме з 25 червня по 17 липня. Тож, витримки вам, дорогі випускники,  наполегливості і, безперечно, успішного складання ЗНО та вступу в омріяні виші.

 

Пробне ЗНО 2020 

probne zno 22.05.20 Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

  У 2020 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 15 червняна базі Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. та Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, з історії України,  математики, біології, географії, фізики, хімії – 17 червня на базіБалаклійського навчально-виховного комплексу та Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6. Тестування з іноземних мов 17 червня буде проведено в місті Харкові.

        Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО створені інформаційні сторінки, на яких розміщується інформація про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати проходження тестування.

         Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

 • 15 – 17 червня – українська мова і література;
 • 17 – 19 червня –  історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови.

        Для тих, хто скористається такою можливістю, результати  пробного ЗНО буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників:

 • до 21 червня — з української мови і літератури;
 • до 23 червня — з решти предметів.

    Готуємось до успішної здачі зовнішнього незалежного оцінювання.

 
Головна Новини