Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації
Новини

Найкраще - дітям!

maydanchik zosh 3     З нагоди Дня фізичної культури і спорту на території Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбулось урочисте відкриття сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям. Проект реалізовано за рахунок коштів районного бюджету (1 996,707 тис.грн.) та здійснено благоустрій прилеглої території (117,0 тис.грн.) За останні 3 роки це сьомий майданчик, побудований для навчальних закладів.

    Нове футбольне поле використовуватимуть максимально інтенсивно для проведення уроків фізичної культури та позакласної роботи, у школі працюють секції з футболу, волейболу, баскетболу.

 

 

Балаклійський Центр дитячої та юнацької творчості

радо зустрічає гостей

    bcdytПозашкільна освіта є складовою системи безперервної освіти і спрямована на розвиток здібностей та обдарувань вихованців, учнів і слухачів, задоволення їх інтересів, духовних запитів і потреб у професійному визначенні. Це сукупність знань, умінь та навичок, що отримують вихованці у час, вільний від навчання . Серед таких закладів і Балаклійський Центр дитячої та юнацької творчості, який гостинно відчинив свої двері для дітей, батьків і всіх бажаючих ознайомитись з його роботою.

         Для учасників свята було організовано виступи вокально-естрадного та танцювальних колективів. Присутні глядачі взяли участь у флешмобі «Раз, два, три – руки до гори», відвідали фотозону, а маленькі глядачі показали свої дарування у зоні для малювання. Багато уваги привернув до себе проведений майстер-клас з виготовлення сувенірної іграшки з паперу.

         У 2019/2020 навчальному році розпочали свою роботу 137 груп з різних напрямків (художньо-естетичний, спортивний, туристичний, науково-технічний та інші), якими буде охоплено 3244 дитини.

         Сподіваємося що новий навчальний рік принесе вихованцям закладу нові перемоги та нових друзів!!!

 

Створення сучасного освітнього простору закладів дошкільної освіти

як необхідна умова забезпечення якості сучасної дошкільної освіти

      rmo 09.09.19 9 вересня в Савинському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 1 відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів II молодших груп на тему: «Актуальні проблеми дошкільної освіти в умовах інтеграції України в європейський простір. Створення сучасного освітнього простору закладу дошкільної освіти як необхідна умова забезпечення якості сучасної дошкільної освіти».  

       Вихователі ознайомилися з нормативно-правовим та організаційно-методичним забезпеченням системи дошкільної освіти України, планом роботи районного методичного об’єднання на 2019/2020 навчальний рік, основними напрямами діяльності та ключовими пріоритетами змістовного наповнення освітнього процесу в новому навчальному році.

       Учасники семінару завітали до «Майстерні професійного самовдосконалення», де мали можливість піднятися «сходинками до вдосконалення», визначивши яким саме повинен бути сучасний вихователь. До уваги слухачів була запропонована інтерактивна вправа «Методичний трикутник», у ході якої педагоги створили модель освітнього простору в умовах сучасного закладу дошкільної освіти.

       Наприкінці зустрічі учасники заходу обмінялися думками щодо впровадження інноваційних технологій в освітній процес закладу дошкільної освіти та визначили   основні критерії готовності до здійснення інноваційної діяльності.

 

Методична робота закладів дошкільної освіти

в контексті Концепції «Нова українська школа»: виклики сучасності

      rmo06.09.196 вересня в Балаклійському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 4 відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів-методистів закладів дошкільної освіти, заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти, в структурі яких є дошкільні підрозділи.

  Засідання проведено у формі методичного марафону: презентація «Організація освітнього процесу в контексті діяльнісного підходу», доповідь «Оновлення підходів і змісту дошкільної освіти», інтерактивні вправи «Професіограма сучасного вихователя», «Цінності педагога», обговорено найактуальніші питання освіти в умовах Нової української школи.

Керівник районного методичного об’єднання Іванченко Н.М. розкрила питання забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками освіти в контексті Концепції «Нова українська школа». Особлива увага приділялася педагогіці партнерства – основі формування інноваційного освітнього простору.

Наприкінці семінару відбувся відкритий мікрофон «Проблеми організації роботи вихователів на засадах інтеграції: досягнення та труднощі». Учасникам засідання надано методичні рекомендації.

 

Районне методичне об’єднання

музичних керівників закладів дошкільної освіти

    rmo myz ker03 вересня в Андріївському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 1 відбулося районне методичне об’єднання музичних керівників на тему: «Пріоритетні завдання в організації методичної та практичної освітньої роботи музичних керівників закладів дошкільної освіти. Пазли професійного іміджу музичного керівника».

         Слухачі ознайомились із нормативно-правовою базою, опрацювали інструктивно-методичні рекомендації щодо організації роботи з музичного виховання дітей у закладах дошкільної освіти.

       Музичний керівник Балаклійського дошкільного навчального закладу № 4 Висторобець О.М. поділилася досвідом роботи за програмою «Впевнений старт». Доповідь на тему: «Пазли професійного іміджу музичного керівника» музичного керівника Балаклійського дошкільного навчального закладу № 4 Бабенко Л.П. була змістовною та корисною. Учасники семінару активно прийняли участь у діловій грі «Добираємо пазли», яку запропонувала доповідач, та тестуванні «Двадцять «Я»».

              Музичний керівник Андріївського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 Алтухова К.Л. надала інформацію про музичне привітання як засіб розвитку голосу та творчих здібностей дошкільників.

       Учасники мали нагоду прослухати «Привітаночку». Керівник методичного об’єднання Яновська Н.К. провела ритмодекламаційну вправу «Друзі в колі».

       Наприкінці засідання малята закладу додали позитивних емоцій яскравими танцювальними виступами: танець ляльок, паперовий оркестр, хіп-хоп «Шум дощу», таночок з парасольками, лірична композиція «Чародій листопад».

  

 

Створюємо додаткові місця для дошкільнят

   dnz22 вересня відкрито додаткову групу в Балаклійському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 2 на 25 місць. Для малечі створили нову, сучасну групу зі всіма необхідними для дошкільнят умовами.

       Малята продемонстрували чудові вокальні та ораторські здібності: співали пісні, декламували вірші, в яких дякували за чудову можливість відвідувати гарний, затишний садочок.

       Саме в цих стінах у «новоселів» з’являться друзі-однолітки, з якими буде цікаво спілкуватися, і вихователі, які допоможуть діткам пізнати цей світ, де ще так багато невідомого. А дитячий садок стане для них другою домівкою.

 

Свято Першого дзвоника

1 veresnyaСвято 1 вересня, завжди залишається в пам’яті кожної людини. Дехто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам’ятались роки навчання у ВУЗі, а може молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок. Втім 1 вересня це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку.

Сьогодні у 32 закладах загальної середньої освіти району пролунав перший дзвоник для 6885 школярів. Цей день був яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі поздоровлення, перший дзвоник закликав до навчальних занять!

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Сподіваємося, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання. З нагоди свята бажаємо вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

 

Серпневий педагогічний форум освітян Балаклійщини

serpneva 201929 серпня 2019 року в районному Будинку культури відбувся педагогічний форум «Нова українська школа: здобутки та перспективи» за участю заступника голови районної державної адміністрації Сергія Полторака, заступника голови районної ради Володимира Чуприна, начальника відділу освіти Світлани Швід, голови районної організації профспілки працівників освіти і науки України Ірини Кожевнікової.

Учасники конференції вшанували хвилиною мовчання захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Начальник відділу освіти Світлана Швід проаналізувала результати діяльності закладів освіти району та окреслила завдання на 2019/2020 навчальний рік. У своїй доповіді зосередила увагу присутніх на наданні якісних освітніх послуг, залученні педагогічних працівників до професійного самовдосконалення, організації профільної підготовки старшокласників, створенні комфортного та безпечного середовища, участі педагогічних колективів у інноваційній та науково-дослідній роботі, створенні умов для навчання і виховання дітей з особливими освітніми потребами, впровадженні основних напрямків національно-патріотичного виховання.

З вітальними словами та планами реалізації державної політики в галузі освіти виступили заступник голови раойнної державної адміністрації Сергій Полторак, заступник голови районної ради Володимир Чуприн.

За підсумками роботи у 2018/2019 навчальному році були відзначені та нагороджені кращі педагогічні колективи, працівники району

У межах форуму для педагогічних працівників працювали студії методичних обєднань.

 

Заклади освіти району готові до роботи у 2019/2020 навчальному році

       obizdznz 2019З метою встановлення рівня готовності закладів освіти району до роботи в 2019/2020 навчальному   році з 12 по 14 серпня 2019 року було здійснено огляд готовності закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Балаклійського району до роботи у новому навчальному році.

       Представниками Балаклійського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області та Балаклійського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області було відзначено належну підготовку закладів освіти району до сталої роботи у 2019/2020 навчальному році.

       У закладах загальної середньої освіти створено умови для надання доступної та якісної освіти для кожної дитини та впровадження Нової української школи.

 

Конкурсний відбір кандидатів на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Балаклійського району

konkurs ker 2019     У червні 2019 року відділом освіти оголошено конкурс на заміщення 12 вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти району. 

З 30 липня по 06 серпня 2019 року відбувся конкурсний відбір кандидатів на посаду керівників шкіл. Конкурсною комісією здійснено перевірку на знання законодавства у сфері освіти, учасники відбору презентували перспективні плани розвитку закладів освіти у разі обрання їх директором школи, вирішували ситуаційні завдання на перевірку професійних компетентностей.

    За результатами проведених засідань конкурсною комісією визначено переможців на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти району, саме:

- Товстокорої Тетяни Семенівни на посаду директора Яковенківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Ткаченко Тетяни Миколаївни на посаду директора Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Гайдай Мирослави Володимирівни на посаду директора П’ятигірської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Янько Олени Миколаївни на посаду директора КЗ «Савинський ліцей»;

- Засадченко Наталії Іванівни для на посаду директора Балаклійського НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

- Шкарлат Марини Володимирівни на посаду директора Гусарівського НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»;

- Савченко Людмили Михайлівни на посаду директора Новогусарівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»;

- Нікуліної Алли Вікторівни на посаду директора Вербівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Собків Олени Іванівни на посаду директора Донецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;

- Суслової Тетяни Миколаївн на посаду директора Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6;

- Захарової Алли Григорівни на посаду директора Шевелівського НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»;

- Волошиної Людмили Олександрівни на посаду директора Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.А.Тризни.  

 

Підсумок роботи таборів відпочинку з денним перебуванням

на Балаклійщині 

ozdorovl2019Літо —  довгоочікувана, улюблена та радісна пора для усіх дітлахів.  І кожен мріє провести його  по-своєму. Але майже у кожній дитячій мрії є бажання відпочити та оздоровитись  разом з друзями  в одному з дитячих таборів.

Пришкільний табір реалізує принцип наступності і безперервності виховання, виконує по відношенню до школи компенсуючу функцію, дає можливість дітям не лише відпочити, зняти фізичне і психічне навантаження навчального року, але й створює нові умови для збагачення їх соціального досвіду, можливість перевірки і застосування нових знань і вмінь у різноманітній практичній діяльності, яка наповнена грою, романтикою і базується на розвитку дитячої ініціативи та самодіяльності.

З 03 по 21 червня 2019 року на базі 34 закладів загальної середньої освіти району працювали табори відпочинку з денним перебуванням, на функціонування яких із районного бюджету було виділено 891, 45 тис. грн.

Відпочинком було охоплено 2565 учнів

У ході роботи таборів відпочинку з денним перебуванням для дітей проводились виставки – конкурси виробів з природного матеріалу «Світ навколо нас», «Дні здорового способу життя», «Весела зарядка», спартакіади, «Дні силача», «Дні бігуна», ігри «Старти надії», «Веселі старти», «Козацькі забави», пригодницькі ігри, конкурси на кращого знавця героїв українських народних легенд, казок, мультфільмів, конкурси малюнків «Ми живемо в Україні», фестивалі українських народних пісень та інше.

На базі 20 таборів з денним перебуванням працювали мовні табори, в яких діти в ігровій формі вдосконалювали майстерність з володіння іноземними мовами, здійснювали уявні подорожі, проводили змагання на кращого знавця мов.

Учні з великим задоволенням приходили кожен день в табори, де їх привітно зустрічали вихователі. Різноманітність форм та методів роботи вчителів сприяло розвитку спостережливості і творчої самостійності дітей, вихованню в них фізичної витривалості та інтересу до занять фізичною культурою, зміцненню здоров’я, загартовуванню організму, зміцненню відносин у колективі, взаємовідповідальності, бажання брати активну участь у спільних справах. Масові форми виховної діяльності мали в основному характер загально-розвиваючого та дозвільно-розважального характеру.

 

 

Про свої здобутки звітували вихованці Центру дитячої та юнацької творчості

zvit.konzert201930 травня у районному Будинку культури у переповненій залі відбувся звітний   концерт вихованців Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості, який сповістив про закінчення чергового 2018/2019 навчального року.

Директор Центру Бабенко М.С. щиро подякувала педагогам за самовіддану працю, турботу про дітей і знання, які вони передали своїм вихованцям, за невичерпний творчий пошук.

Звертаючись до дітей, директорка наголосила, що час, проведений в стінах Центру, не пройшов марно, що діти отримали знання, вміння, на які розраховували. Заклад пишається вихованцями – переможцями, лауреатами , дипломантами, призерами конкурсів, фестивалів, змагань районного, обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Особливі слова подяки Бабенко М.С. висловила на адресу батьків вихованців, які завжди були поруч, раділи успіхам дітей і переймалися невдачами.

Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Швід С. А. вручила колективу подяку за активну діяльність по виявленню, розвитку, підтримці творчо обдарованих дітей, якісну підготовку вихованців до участі в обласних, Всеукраїнських, міжнародних змаганнях, залучення талановитої молоді до науково-дослідницької роботи.

     Вихованці закладу продемонстрували присутнім на святі свої здобутки та подарували хороший настрій.

 

Підведені підсумки обласного фестивалю «Таланти третього тисячоліття»

       talant2019Завершився ІІ обласний етап відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття». Приємно, що вихованці Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості визнані переможцями, а саме:

      -    Іванова Анастасія і Борщ Володимир – ІІ місце у номінації «Образотворче мистецтво» (керівники гуртків Мусатова С.О. і Руденко Т.А.);

      -    Давидова Марія – ІІІ місце у номінації «Графіка» (керівник Круглова Н.Й.);

     -   Говорун Дар’я, Гудзь Анастасія і Голубченко Маргарита – ІІ місце в номінації «Станковий розпис» (керівники Плоскінная О.С., Руденко Т.А., Круглова Н.Й.)

У номінації «Сучасний сценічний танець» ІІІ місце виборов хореографічний колектив«Басссданс» (старша група) (керівник Подопригора В.Б.).

Вітаємо нашу талановиту молодь та їх керівників із заслуженими нагородами!

 

 

Вони наполегливо йшли до перемоги

            tancmaster201919 травня у Харкові відбувся Всеукраїнський конкурс танцювального шоу «Танцмайстер» Opencity, в якому перемогу вибороли хореографічні колективи Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості «Бассданс» (керівник Подопригора В.Б.) і «Екстрім» (керівник Павленко Н..Г.)

    25 травня на європейському фестивалі танцювального конкурсу (м.Харків) наші юні танцівники стали лауреатами І,П і ІІІ ступенів.

 

Екскурсія до військової частини А 0501

смт. Башкирівка Чугуївського району

      1З метою військово-патріотичного виховання школярів, виконання програми з предмета «Захист Вітчизни» та практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів 11-х класів 28, 30 травня 2019 року учні району відвідали військову частину смт. Башкирівка Чугуївського району.

Діти побували на навчальному полігоні, де ознайомилися з видами бойової зброї, пройшли тренування з надання першої невідкладної домедичної допомоги. Юнаки стріляли по бойових мішенях у справжньому військовому спорядженні. Із задоволенням та гордістю уявили себе в ролі солдатів, оглядаючи військову техніку, охоче користуючись можливістю самостійно спробувати розібрати та скласти зброю.

Учні мали можливість відвідати музей бойової слави 92-ї окремої механізованої бригади, яка бере участь у зоні бойових дій.

 

 

У школах Балаклійщини пролунав Останній дзвоник 

ost.zvin2019Сьогодні пролунав Останній дзвоник 2018/2019 навчального року для 6822 учнів Балаклійського району. Для 392 учнів 11-х класів це завершальне свято в шкільному житті.

У всіх закладах загальної середньої освіти пройшли святкові лінійки, на які були запрошені керівники району, представники місцевого самоврядування, організацій, підприємств, працівники відділу освіти.

Свято Останнього дзвоника –довгоочікуване, радісне, тепле, хвилююче для всіх дітей, батьків, педагогів, гостей, тому і пройшло воно урочисто, цікаво, у різноманітних формах: танцювальних флешмобах, фестивалях, квестах, екскурсіях тощо.

Учнівська молодь Комунального закладу «Савинський ліцей» долучилася до Всеукраїнського флешмобу для збереження чистого довкілля і запровадила нову традицію – садити дерева у цей святковий день.

Для учнів 11-х класів це останнє свято в шкільному житті. 27 червня вони отримають документи про освіту, відсвяткують випускний вечір. Учнів 9-х класів чекає державна підсумкова атестація. Всі інші учні готуються до відкриття шкільного табору відпочинку, цікавих літніх подорожей.

 

Зовнішнє незалежне оцінювання 2019 триває

      zno-2018-201928 травня 2019 року на базі Харківських спеціалізованих шкіл І-ІІІ ступенів № 119 та № 80 105 учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти району складали зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови. 30 травня 2019 року у приміщенні учбового корпусу Національного технічного університету «ХПІ» 55 випускників шкіл нашого району склали  зовнішнє незалежне оцінювання з фізики.

        Відділом освіти райдержадміністрації, керівниками закладів освіти проведена робота щодо організованого підвозу учнів до пунктів проведення тестування шкільними автобусами. Колону автобусів супроводжували працівники поліції, була забезпечена наявність медичних робітників.

          Випускники шкіл району прибули до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання вчасно, маючи при собі всі необхідні документи для входу до пунктів проведення випробувань, у супроводі вчителів.

            Результати зовнішнього незалежного оцінювання з фізики буде оголошено до 14 червня, з англійської мови – до 20 червня. Сподіваємось на високі результати наших учнів!

 

Організовано закінчуємо 2018/2019 навчальний рік

            nar28 травня 2019 року на базі Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.А.Тризни відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти району.

      У ході наради було обговорено питання організованого підвозу учнів закладів освіти району до пунктів зовнішнього незалежного тестування м. Харкова, проведення оздоровлення дітей у таборах відпочинку з денним перебуванням, якісного та безпечного проведення святкових заходів з нагоди закінчення 2018/2019 навчального року: «Останній дзвоник», «Випускний вечір».

            Керівникам наголошено на дотриманні під час проведення зазначених заходів із забезпечення безпеки учасників освітнього процесу, охорони їх здоров’я та дотримання санітарно-гігієнічних вимог. 

До Дня Слов’янської писемності та культури

            books24 травня в Україні з 1991 року відзначають День Слов’янської писемності та культури. Вчителі російської мови, зарубіжної літератури, літератури, української мови та літератури напередодні взяли участь у семінарі, який провела Харківська академія неперервної освіти. Під час нього спеціалісти висвітлили такі питання: що таке писемність, писемність як різновид культури, історія створення, її засновники Кирило і Мефодій, генеалогічне дерево мов, від слов’янської писемності - до електронної книги.

       Запам’ятались слова О. Герцена: «Вся жизнь человечества последовательно оседала в книгах: племена, люди, государства исчезали, а книга оставалась». Вона житиме, бо є джерелом знань, її корисно читати, тримати в руках, вона - творіння багатьох людей.

            Ось про це вчителі розповіли учням на своїх уроках.

 

Зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року

          zno1921 травня 2019 року на базі Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни та Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 для випускників 11-х класів Балаклійського, Ізюмського районів, м. Ізюм та випускників минулих років було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з математики. До пунктів тестування запрошувалось 555 учасників, з’явилося 544 осіб (98,02 % від зареєстрованих).

         Сьогодні, 23 травня, на базі Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни, Балаклійських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №2, 6, Балаклійського навчально-виховного комплексу відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. У тестуванні взяли участь 901 учасник з Балаклійського та Зміївського районів, що становить 98,46% від загальної кількості зареєстрованих.

         У пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання було забезпечено чергування працівників поліції охорони, медичних працівників. На прилеглих до пунктів тестування територіях чергували співробітники поліції та служби з надзвичайних ситуацій. Всі служби, установи, причетні до організації проведення зовнішнього незалежного оцінювання спрацювали чітко і злагоджено.

 

Конкурс «Молодь обирає здоров’я»

molod 15.05.19Щовесни у Харкові відбувається ІІ (регіональний) етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Він складається з двох конкурсів – конкурс соціальної реклами та конкурс літературно-музично-спортивних міні композицій. Кожна команда представляє свою композицію, спрямовану на популяризацію переваг здорового способу життя, формування у молоді безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих, відображення духовних цінностей і традицій народу в поєднанні з сучасними тенденціями розвитку культури та мистецтв. Виступи команди мають бути позитивно зорієнтованими, з використанням різних видів мистецтва, демонструвати власні досягнення молоді у формуванні здорового способу життя.

15 травня 2019 року відбувся ІІ (регіональний) етап ІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». У фіналі конкурсу міні-композицій взяли участь 8 команд учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області, які вдало пройшли заочний тур конкурсу та були запрошені для участі в заключному гала-концерті. Команда «БЕМС» Донецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 щороку бере участь у конкурсі «Молодь обирає здоров’я». Агітбригада «БЕМС» неодноразово займала призові місця. Цей рік не став винятком. Учні Донецької ЗОШ № 1 вибороли почесне ІІІ місце.

 
Головна Новини