Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації
Новини

Підсумок роботи таборів відпочинку з денним перебуванням

на Балаклійщині 

ozdorovl2019Літо —  довгоочікувана, улюблена та радісна пора для усіх дітлахів.  І кожен мріє провести його  по-своєму. Але майже у кожній дитячій мрії є бажання відпочити та оздоровитись  разом з друзями  в одному з дитячих таборів.

Пришкільний табір реалізує принцип наступності і безперервності виховання, виконує по відношенню до школи компенсуючу функцію, дає можливість дітям не лише відпочити, зняти фізичне і психічне навантаження навчального року, але й створює нові умови для збагачення їх соціального досвіду, можливість перевірки і застосування нових знань і вмінь у різноманітній практичній діяльності, яка наповнена грою, романтикою і базується на розвитку дитячої ініціативи та самодіяльності.

З 03 по 21 червня 2019 року на базі 34 закладів загальної середньої освіти району працювали табори відпочинку з денним перебуванням, на функціонування яких із районного бюджету було виділено 891, 45 тис. грн.

Відпочинком було охоплено 2565 учнів

У ході роботи таборів відпочинку з денним перебуванням для дітей проводились виставки – конкурси виробів з природного матеріалу «Світ навколо нас», «Дні здорового способу життя», «Весела зарядка», спартакіади, «Дні силача», «Дні бігуна», ігри «Старти надії», «Веселі старти», «Козацькі забави», пригодницькі ігри, конкурси на кращого знавця героїв українських народних легенд, казок, мультфільмів, конкурси малюнків «Ми живемо в Україні», фестивалі українських народних пісень та інше.

На базі 20 таборів з денним перебуванням працювали мовні табори, в яких діти в ігровій формі вдосконалювали майстерність з володіння іноземними мовами, здійснювали уявні подорожі, проводили змагання на кращого знавця мов.

Учні з великим задоволенням приходили кожен день в табори, де їх привітно зустрічали вихователі. Різноманітність форм та методів роботи вчителів сприяло розвитку спостережливості і творчої самостійності дітей, вихованню в них фізичної витривалості та інтересу до занять фізичною культурою, зміцненню здоров’я, загартовуванню організму, зміцненню відносин у колективі, взаємовідповідальності, бажання брати активну участь у спільних справах. Масові форми виховної діяльності мали в основному характер загально-розвиваючого та дозвільно-розважального характеру.

 

 

Про свої здобутки звітували вихованці Центру дитячої та юнацької творчості

zvit.konzert201930 травня у районному Будинку культури у переповненій залі відбувся звітний   концерт вихованців Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості, який сповістив про закінчення чергового 2018/2019 навчального року.

Директор Центру Бабенко М.С. щиро подякувала педагогам за самовіддану працю, турботу про дітей і знання, які вони передали своїм вихованцям, за невичерпний творчий пошук.

Звертаючись до дітей, директорка наголосила, що час, проведений в стінах Центру, не пройшов марно, що діти отримали знання, вміння, на які розраховували. Заклад пишається вихованцями – переможцями, лауреатами , дипломантами, призерами конкурсів, фестивалів, змагань районного, обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Особливі слова подяки Бабенко М.С. висловила на адресу батьків вихованців, які завжди були поруч, раділи успіхам дітей і переймалися невдачами.

Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Швід С. А. вручила колективу подяку за активну діяльність по виявленню, розвитку, підтримці творчо обдарованих дітей, якісну підготовку вихованців до участі в обласних, Всеукраїнських, міжнародних змаганнях, залучення талановитої молоді до науково-дослідницької роботи.

     Вихованці закладу продемонстрували присутнім на святі свої здобутки та подарували хороший настрій.

 

Підведені підсумки обласного фестивалю «Таланти третього тисячоліття»

       talant2019Завершився ІІ обласний етап відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття». Приємно, що вихованці Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості визнані переможцями, а саме:

      -    Іванова Анастасія і Борщ Володимир – ІІ місце у номінації «Образотворче мистецтво» (керівники гуртків Мусатова С.О. і Руденко Т.А.);

      -    Давидова Марія – ІІІ місце у номінації «Графіка» (керівник Круглова Н.Й.);

     -   Говорун Дар’я, Гудзь Анастасія і Голубченко Маргарита – ІІ місце в номінації «Станковий розпис» (керівники Плоскінная О.С., Руденко Т.А., Круглова Н.Й.)

У номінації «Сучасний сценічний танець» ІІІ місце виборов хореографічний колектив«Басссданс» (старша група) (керівник Подопригора В.Б.).

Вітаємо нашу талановиту молодь та їх керівників із заслуженими нагородами!

 

 

Вони наполегливо йшли до перемоги

            tancmaster201919 травня у Харкові відбувся Всеукраїнський конкурс танцювального шоу «Танцмайстер» Opencity, в якому перемогу вибороли хореографічні колективи Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості «Бассданс» (керівник Подопригора В.Б.) і «Екстрім» (керівник Павленко Н..Г.)

    25 травня на європейському фестивалі танцювального конкурсу (м.Харків) наші юні танцівники стали лауреатами І,П і ІІІ ступенів.

 

Екскурсія до військової частини А 0501

смт. Башкирівка Чугуївського району

      1З метою військово-патріотичного виховання школярів, виконання програми з предмета «Захист Вітчизни» та практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів 11-х класів 28, 30 травня 2019 року учні району відвідали військову частину смт. Башкирівка Чугуївського району.

Діти побували на навчальному полігоні, де ознайомилися з видами бойової зброї, пройшли тренування з надання першої невідкладної домедичної допомоги. Юнаки стріляли по бойових мішенях у справжньому військовому спорядженні. Із задоволенням та гордістю уявили себе в ролі солдатів, оглядаючи військову техніку, охоче користуючись можливістю самостійно спробувати розібрати та скласти зброю.

Учні мали можливість відвідати музей бойової слави 92-ї окремої механізованої бригади, яка бере участь у зоні бойових дій.

 

 

У школах Балаклійщини пролунав Останній дзвоник 

ost.zvin2019Сьогодні пролунав Останній дзвоник 2018/2019 навчального року для 6822 учнів Балаклійського району. Для 392 учнів 11-х класів це завершальне свято в шкільному житті.

У всіх закладах загальної середньої освіти пройшли святкові лінійки, на які були запрошені керівники району, представники місцевого самоврядування, організацій, підприємств, працівники відділу освіти.

Свято Останнього дзвоника –довгоочікуване, радісне, тепле, хвилююче для всіх дітей, батьків, педагогів, гостей, тому і пройшло воно урочисто, цікаво, у різноманітних формах: танцювальних флешмобах, фестивалях, квестах, екскурсіях тощо.

Учнівська молодь Комунального закладу «Савинський ліцей» долучилася до Всеукраїнського флешмобу для збереження чистого довкілля і запровадила нову традицію – садити дерева у цей святковий день.

Для учнів 11-х класів це останнє свято в шкільному житті. 27 червня вони отримають документи про освіту, відсвяткують випускний вечір. Учнів 9-х класів чекає державна підсумкова атестація. Всі інші учні готуються до відкриття шкільного табору відпочинку, цікавих літніх подорожей.

 

Зовнішнє незалежне оцінювання 2019 триває

      zno-2018-201928 травня 2019 року на базі Харківських спеціалізованих шкіл І-ІІІ ступенів № 119 та № 80 105 учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти району складали зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови. 30 травня 2019 року у приміщенні учбового корпусу Національного технічного університету «ХПІ» 55 випускників шкіл нашого району склали  зовнішнє незалежне оцінювання з фізики.

        Відділом освіти райдержадміністрації, керівниками закладів освіти проведена робота щодо організованого підвозу учнів до пунктів проведення тестування шкільними автобусами. Колону автобусів супроводжували працівники поліції, була забезпечена наявність медичних робітників.

          Випускники шкіл району прибули до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання вчасно, маючи при собі всі необхідні документи для входу до пунктів проведення випробувань, у супроводі вчителів.

            Результати зовнішнього незалежного оцінювання з фізики буде оголошено до 14 червня, з англійської мови – до 20 червня. Сподіваємось на високі результати наших учнів!

 

Організовано закінчуємо 2018/2019 навчальний рік

            nar28 травня 2019 року на базі Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.А.Тризни відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти району.

      У ході наради було обговорено питання організованого підвозу учнів закладів освіти району до пунктів зовнішнього незалежного тестування м. Харкова, проведення оздоровлення дітей у таборах відпочинку з денним перебуванням, якісного та безпечного проведення святкових заходів з нагоди закінчення 2018/2019 навчального року: «Останній дзвоник», «Випускний вечір».

            Керівникам наголошено на дотриманні під час проведення зазначених заходів із забезпечення безпеки учасників освітнього процесу, охорони їх здоров’я та дотримання санітарно-гігієнічних вимог. 

До Дня Слов’янської писемності та культури

            books24 травня в Україні з 1991 року відзначають День Слов’янської писемності та культури. Вчителі російської мови, зарубіжної літератури, літератури, української мови та літератури напередодні взяли участь у семінарі, який провела Харківська академія неперервної освіти. Під час нього спеціалісти висвітлили такі питання: що таке писемність, писемність як різновид культури, історія створення, її засновники Кирило і Мефодій, генеалогічне дерево мов, від слов’янської писемності - до електронної книги.

       Запам’ятались слова О. Герцена: «Вся жизнь человечества последовательно оседала в книгах: племена, люди, государства исчезали, а книга оставалась». Вона житиме, бо є джерелом знань, її корисно читати, тримати в руках, вона - творіння багатьох людей.

            Ось про це вчителі розповіли учням на своїх уроках.

 

Зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року

          zno1921 травня 2019 року на базі Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни та Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 для випускників 11-х класів Балаклійського, Ізюмського районів, м. Ізюм та випускників минулих років було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з математики. До пунктів тестування запрошувалось 555 учасників, з’явилося 544 осіб (98,02 % від зареєстрованих).

         Сьогодні, 23 травня, на базі Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни, Балаклійських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №2, 6, Балаклійського навчально-виховного комплексу відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. У тестуванні взяли участь 901 учасник з Балаклійського та Зміївського районів, що становить 98,46% від загальної кількості зареєстрованих.

         У пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання було забезпечено чергування працівників поліції охорони, медичних працівників. На прилеглих до пунктів тестування територіях чергували співробітники поліції та служби з надзвичайних ситуацій. Всі служби, установи, причетні до організації проведення зовнішнього незалежного оцінювання спрацювали чітко і злагоджено.

 

Конкурс «Молодь обирає здоров’я»

molod 15.05.19Щовесни у Харкові відбувається ІІ (регіональний) етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Він складається з двох конкурсів – конкурс соціальної реклами та конкурс літературно-музично-спортивних міні композицій. Кожна команда представляє свою композицію, спрямовану на популяризацію переваг здорового способу життя, формування у молоді безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих, відображення духовних цінностей і традицій народу в поєднанні з сучасними тенденціями розвитку культури та мистецтв. Виступи команди мають бути позитивно зорієнтованими, з використанням різних видів мистецтва, демонструвати власні досягнення молоді у формуванні здорового способу життя.

15 травня 2019 року відбувся ІІ (регіональний) етап ІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». У фіналі конкурсу міні-композицій взяли участь 8 команд учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області, які вдало пройшли заочний тур конкурсу та були запрошені для участі в заключному гала-концерті. Команда «БЕМС» Донецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 щороку бере участь у конкурсі «Молодь обирає здоров’я». Агітбригада «БЕМС» неодноразово займала призові місця. Цей рік не став винятком. Учні Донецької ЗОШ № 1 вибороли почесне ІІІ місце.

 

Державна підсумкова атестація учнів 4 класів у закладах освіти Балаклійського району

       dpa19З метою моніторингу якості освітньої діяльності закладів загальної середньої освіти, відповідно до нормативно-правових документів, що регламентують порядок проведення державної підсумкової атестації у 2018/2019 навчальному році, з 14 травня по 22 травня 2019 року у закладах освіти району пройшла державна підсумкова атестація учнів 4 класів з української мови та математики.

         Працівники відділу освіти відвідали 12 шкіл з метою вивчення стану проведення державної підсумкової атестації.

         В усіх освітніх закладах були створені умови та витримана процедура проведення контрольної роботи.

       Адміністрації шкіл, педагогічні колективи ознайомлені з нормативно-правовою базою з питання організованого закінчення 2018/2019 навчального року та проведення ДПА, вся інформація була розміщена на шкільних сайтах, стендах, доведена до відома батьків.

        Учні 4 класів району справились із контрольною роботою та склали державну підсумкову атестацію.

 

Чемпіонат Харківської області з видів туризму

       tyruzm1916-19  травня 2019 року на території Малинівської ОТГ Чугуївського району відбувся Чемпіонат Харківської області з видів туризму, у якому взяли участь більше 200 учнів закладів освіти із 10 районів. Юні туристи змагалися на різних дистанціях пішохідного, велосипедного туризму та спортивного орієнтування. 

Учні Балаклійського району, які представляли вихованці гуртка Центру дитячої та юнацької творчості, учні Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, під керівництвом Черненка В.В., вчителя фізичної культури Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, стали призерами змагань, отримали три ІІІ місця.

Переможці змагань нагороджені грамотами  Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів»

Вітаємо з перемогою!

 

День Європи на Балаклійщині

         den evropy19Це свято в світі стало консолідуючим і відзначається в країнах Європейського Союзу. В Україні його святкують щороку у третю суботу травня. Цього дня проводяться різноманітні тематичні заходи: «Європейське містечко», де презентуються географія, культура, історія міст держав-членів Європейського Союзу, проводяться вікторини, мовні конкурси, облаштовуються куточки   національних страв.

            До проведення таких заходів долучаються учні шкіл. Не стало винятком і цьогорічне святкування. 17 травня в районному Будинку культури зібрались старшокласники шкіл району. З вітальними словами з нагоди свята до них звернулись голова районної державної адміністрації С.Масельський і голова районної ради О.Літвінов.

            Під час урочистих заходів були відзначені команди-учасниці проекту «Мандри по Європі»,який проводився напередодні. Команди учнів Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 та Балаклійського ліцею, які посіли перше місце, отримали сертифікати на здійснення подорожі до Європи. Команда Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 посіла ІІ місце, третє місце виборола команда Донецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. Вони відзначені заохочувальними призами – поїздкою на відпочинок до парку імені М.Горького в Харкові.

            Подяками голів Балаклійської районної державної адміністрації та районної ради за участь у ІІ районному фестивалі-конкурсі учнівських проектів «Мандри по Європі» відзначені колективи Савинського ліцею, Веселівської, Вербівської, Андріївської загальноосвітньої школи № 2, Пришибського, Балаклійського НВК, Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Борщівського НВК, Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені О.А.Тризни, Балаклійська загальноосвітня школа № 2.

           Святкову атмосферу заходу доповнили яскраві виступи найкращих вокалістів та дитячих танцювальних колективів району.

           Дякуємо всім командам загальноосвітніх навчальних закладів за чудові презентації, щирість, розуміння, творчість, креативність і талант!

 

Проведення капітальних ремонтів в закладах освіти району

remontОдним з основних  завдань освітньої галузі є зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти, дотримання санітарно-гігієнічних умов та створення сприятливого і комфортного життєвого простору для учнів і вихованців району.

Основним напрямком зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти є  проведення  заходів з енергозбереження. Наразі у 3-х закладах освіти за кошти районного бюджету виконуються роботи по заміні дерев’яних вікон на енергозберігаючі металопластикові та дверей на металопластикові та металеві, а саме у Балаклійському навчально-виховному комплексі, Донецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 та Петрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.  У ході проведених ремонтних робіт буде замінено 345 вікон та 30 дверей на загальну суму 3447,372 тис.грн.

За  державною програмою  "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України" за рахунок співфінансування з державного бюджету 1000,000 тис.грн та районного бюджету 927,478 тис.грн проводиться будівництво спортивного майданчика у Вербівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Загальна вартість складає 1927,478 тис.грн.

         З метою дотримання санітарно-гігієнічного стану закладів освіти за рахунок коштів районного бюджету проводиться капітальний ремонт внутрішніх туалетів Пришибського навчально-виховного комплексу на загальну суму 556,334 тис.грн.   У Балаклійському центрі дитячої та юнацької творчості завершуються будівельні роботи з капітального ремонту санітарних вузлів та ремонту приміщень для  проведення гурткової роботи  на суму 840,099 тис.грн.

 

Знову «Джура» зібрала юних козачат Балаклійського району 

sokil jura 11.05.1910-11травня 2019 року на базі Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 пройшов районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

80 учнів із 8 закладів освіти району демонстрували свою майстерність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт та військову вправність у різних видах змагань на звання кращих нащадків козацького роду.

В урочистому заході взяли участь начальник відділу освіти Швід С.А., військовий комісар Балаклійського військового комісаріату Логвіненко О.П., голова Балаклійської районної Спілки ветеранів Афганістану Брачков С.І., голова громадської організації «Балаклійське районне об’єднання ветеранів антитерористичної операції Мирун О.М., військові строкової служби та запасу. Учасників гри та гостей привітали вихованці Балаклійського центру дитячої та юнацької творчості.

Протягом двох днів джури змагались у різноманітних конкурсах:  демонстрували муштровий впоряд, виконували стройові пісні, взяли участь у змаганнях із  стрільби з пневматичної зброї, долали смугу перешкод, відповідали на тестові питання зі знання історії України, козацтва та Збройних Сил України, медичної допомоги, а також дивували своїми талантами у флешмобі, у виконанні українського танцю «Гопак». Довели готовність у будь-яку мить стати на захист свободи та незалежності України.

 Команди були сповнені козацького запалу та духу змагань.

За підсумками гри визначено таких переможців:

І місце – рій «Смерека» Балаклійської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 3; ІІ місце – рій «Тиха вода» Балаклійського ліцею; ІІІ місце – рій «Сурмачі» Балаклійської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.А.Тризни.

Переможці були нагороджені кубками, медалями та грамотами відділу освіти, всі учасники отримали  солодкі подарунки.

Ми пишаємося вами, джури, ви - достойні продовжувачі кращих козацьких традицій України! Так тримати!

 

Не забуваємо….

         9 mayВсе далі відходять від нас грізні події Другої світової війни, все менше її живих учасників, ветеранів, людей, які були свідками тих жахливих подій. Тим з більшою повагою молоде покоління ставиться до вшанування їх пам’яті.

З нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 7 травня 2019 року на базі Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 було проведено засідання районної ради старшокласників «Нова хвиля» за темою «Іде травень крізь хвилини, дні, роки. Несе нащадкам спогади свої».

Традиційно зустрілося два покоління: хор «Ветеранів» та лідери шкільних дитячих об’єднань. Під час зустрічі були представлені проекти «Пам'ять, якій не знати забуття …», «Велика Перемога», «Наш край в роки війни», в яких учні ознайомили присутніх з маловідомими сторінками історії своїх населених пунктів, розповіли про героїчних земляків та про долі звичайних жителів Балаклійщини.

На згадку про зустріч представники всіх закладів загальної середньої освіти району отримали книги про події Другої світової війни від районної спілки ветеранів, якими поповняться бібліотеки та шкільні музеї.

Сьогодні, 8 травня 2019 року, навчальний процес у всіх освітніх установах розпочався уроком пам’яті «Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війни твоє життя, людино!». Дитячі та педагогічні колективи вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання під час мітингу-реквіуму «Гімн великій Перемозі». Учнівська молодь долучилась до участі у районному флеш-мобі «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього».

 

 Навчання молодих педагогів

         pedagogi navch26 квітня на базі Балаклійської загальноосвітньої школи № 3 відбувся черговий семінар для молодих педагогів, де розглядалось питання щодо організації виховної роботи в закладі. Освітній заклад педагогам-початківцям презентувала Бондар О.Я., директор закладу.Зі змістовними повідомленнями про нормативно-правову базу та організацію виховної роботи в закладі виступила заступник директора з навчально-виховної роботи школи  Рябініна Н.О., посадові права та обов’язки класного керівника нагадала   класний керівник 8 класу Хмелівська Т.А. Основні принципи виховання за В.О.Сухомлинським в своєму виступі висвітлила класний керівник 4 класу школи Блудова Г.М. Учнями школи разом із педагогами були підготовлені і показані заходи «На Чорнобиль журавлі летіли» та «Земля – казкова планета, тільки потрібно її берегти», які оцінили гості семінару.

            На завершення семінару молодим педагогам були надані методичні рекомендації.

            У роботі семінару взяла участь методист районного методичного кабінету Пономаренко Н.С.

 

Обласні змагання з легкоатлетичного чотириборства

           choturborstva 19 квітня 2019 року в м. Золочів Харківської області на базі дитячо-юнацької спортивної школи Золочівської районної державної адміністрації відбулися обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед учнів закладів загальної середньої освіти з легкоатлетичного чотириборства.

           На змагання прибули 36 команд районів області та м. Харкова. Наш район представляла команда учнів Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О. А. Тризни (вчитель Китайгородський А.В.).

Дякуємо учням за участь у змаганнях та бажаємо нашим юним спортсменам подальших успіхів у спорті та навчанні.

 

Навчально-польові збори з учнями 11 класів закладів освіти району

navch.pol zborПротягом 18-19 квітня відбулися навчально-польові збори з учнями 11 класів закладів загальної середньої освіти.

Майбутні випускники мали можливість застосувати на практиці здобуті знання з предмету «Захист Вітчизни» в умовах наближених до військово – польових.

Понад 130 юнаків упродовж двох днів посилено займалися військово-фізичною підготовкою. Майбутні захисники відпрацьовували не лише  військовий вишкіл стройової підготовки, а й повною мірою відчули труднощі ведення навчального бою: виконання маршкидка, метання гранат, стрільба з пневматичної гвинтівки, спорядження магазину, трасировка окопів, практичні вправи з тактичної підготовки. 

У той час, як хлопці демонстрували свою фізичну вправність, дівчата на практиці закріплювали теоретичні знання з надання медичної допомоги у разі виникнення надзвичайної ситуації. У закладах були проведені лекції, презентації, зустрічі з лікарями.

Для одинадцятикласниць організовано екскурсію до Балаклійської центральної клінічної районної лікарні, де вони дізналися про надання домедичної допомоги при виникненні кровотеч, серцевих нападів, укусах отруйних змій і комах, тривалому здавлюванні частин тіла. Почули багато цікавої та змістовної інформації під час відвідування музею, травматологічного, гастроентерологічного та дитячого відділень лікарні.

        Усі учасники зборів відповідально виконували поставлені завдання, адже вони добре розуміють, що формування в сучасних умовах високого рівня готовності до виконання вимог медико-санітарної, військової діяльності, всебічна підготовка спрямовані на фізичний, вольовий і моральний розвиток особистості, готовність захищати Вітчизну в умовах надзвичайних ситуацій - вимога сьогодення.

 

Відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти

       nar16 квітня в Балаклійському навчально-виховному комплексі під головуванням начальника відділу освіти Швід С.А. відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти, на якій були розглянуті такі питання:

1. Про організоване закінчення 2018/2019 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів закладів загальної середньої освіти.

2. Про проведення випускних вечорів у закладах освіти району.

3. Про проведення оздоровлення дітей влітку 2019 року.

4. Про забезпечення проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

5. Про хід проведення двомісячника «Зелена весна».

6. Про стан роботи із зверненнями громадян за І квартал 2019 року.

7. Про освоєння коштів у закладах освіти району.

8. Різне.

            По кожному з розглянутих питань прийнято рішення.

 
Головна Новини