Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

ІНФОРМАЦІЯ

про Асіївську  загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області

 

Рік заснування

Заклад засновано Балаклійською районною радою  у 1962 році

                                                                   

Директор закладу освіти

З  2000 року директором закладу освіти працює  Караченцева Світлана Павлівна, яка має вищу педагогічну освіту за спеціальністю  «історія та правознавство»;

спеціаліст вищої  категорії, педагогічний стаж  24  роки.

Контингент учнів (вихованців)

 

Всього учнів (вихованців) – 40, з них: підготовчий - 1 учень, 1 - 4 класи - 15 учні, 5-9 (10) класи - 20 учнів, 10- 11(12) класи - 5 учнів. Випускників 9  класу - 3 учнів, 11(12) класу - немає учнів.

Мова навчання

 

1 клас-українська, 2-11-російська

Педагогічний колектив

Працює 12 педагогів, з них: 10 осіб мають вищу освіту; 1 - базову вищу освіту; 1 - середню спеціальну.

За кваліфікаційною категорією: 8 вчитель «спеціаліст вищої категорії», 1 – «спеціаліст першої категорії»,  – «спеціаліст другої категорії», 3 – «спеціаліст».

Забезпечення харчуванням

 

У закладі організовано гаряче харчування. Учні 1-4 класів харчуються за кошти  районного бюджету, 5-11 класів- за кошти батьків.

Творчий потенціал

Педколектив працездатний, працює над реалізацією концепції «Нова українська школа».

Гурткова робота

У закладі освіти працюють  гуртки: художній – від музичної школи та 2 спортивних гуртки  від Центру дитячої та юнацької творчості . Гуртковою роботою охоплено 50 % учнів закладу.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів закладу освіти: бібліотека, 9 навчальних кабінетів, комп*ютерний клас на 5 ПК, гімнастична зала, на території закладу освіти  розташований спортивний та футбольний майданчики.

Досягнення вихованців у 2017/2018 н. р.

 

У 2017/2018 навчальному році учні закладу взяли участь у районних олімпіадах з базових  дисциплін. Учні школи активні учасники Всеукраїнських конкурсів з різних предметів: «Патріот», « Гринвіч», « Соняшник», « Геліантус» , а також інтернет-олімпіад « На урок» та інші.

У 2018 році команда шахістів школи стала абсолютним переможцем районних змагань з шахів « Біла тура», а також виборола  ІІ місце в обласних змаганнях.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Головна Мережа