У 2018/2019 навчальному році учні закладу взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах із навчальних предметів.
Серед цих учнів за підсумками проведення ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін переможцями стали:
- правознавство – ІІ місце, ІІІ місце;
- англійська мова – ІІ місце, ІІІ місце;
- історія – ІІІ місце;
- українська мова – ІІІ місце;
- географія – ІІІ місце 3 учня;
- математика - ІІ місце;
- обслуговуюча праця –ІІ місце.
Учень 11 класу брав участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з англійської мови.
Учень 9 класу, брав участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з правознавства.
І місце у ІІ (районному)етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Малої академії наук України (наукова секція: психологія;базова дисципліна: біологія) з теми «Дослідження ціннісних
орієнтацій дітей підліткового віку, виявлення спрямованості особистості як основи життєвої концепції й «філософії життя»» та
стала учасницею ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої
академії наук України.
Цілеспрямовано проводилась позакласна робота з учнями, що забезпечує мотивацію учнів у навчанні. Учні ліцею брали активну
участь у турнірах, конкурсах, олімпіадах, змаганнях:
- Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка;- 2 учасника на районному етапі;
- Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика – 4 учасника на районному етапі;
- Міжнародний конкурс «Гринвіч» - 22 учасники, з них: золото-2,срібло-2, бронза-1;
- Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін – 11 переможців на районному етапі, на обласному -0;
- Фестиваль ораторського мистецтва – 1 учасник на районному етапі;
-Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» -5 переможців на районному рівні, 1 учасник на обласному рівні;
-І Всеукраїнська інтернет- олімпіада «На урок» з предметів початкової школи- 48 переможців (4-А,4-Б,3-А,2-А,2-Б класи);
- Першість району з пневматичної гвинтівки;
- змагання з шахів «Біла тура» – 4 місце на районному рівні;
-змагання з тенісу – ІІ місце(зональні змагання);
-змагання з волейболу – ІІ місце на районному рівні серед юнаків;
-змагання з військового багатобортва – 5 місце на районному рівні, 2 місце у зборці «магазину»;
-Всеукраїнська гра «Сокіл-Джура» -5 місце.
|