Пошук

Радимо відвідати

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Інформація

про  Балаклійську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів № 3 Балаклійської районної ради Харківської області

Рік заснування

1913, 1952 – як середня

Директор школи

Бондар Оксана Ярославівна, освіта вища, за фахом вчитель російської мови і літератури, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2004 року.

Контингент учнів

У Балаклійській ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 навчається  на 17.08.2017 року 383 учні, з них учнів 1-4 класів – 150 учнів, 5-9 класів – 193 учні, 10-11 класів – 40 учнів. У 2016/2017 н.р. на екстернат ній формі навчалось 11 учнів.  Випускників 9класів -  30 учнів.

Випускників 11 класу18 учнів. Планується у 2017/2018 н.р. набрати 34 учні до 1-х класів.

Мова навчання

Українська/російська/ двома мовами.

Профільне навчання

Навчально-виховний процес у 2016/2017 здійснювався за філологічним профілем (української філології профіль): 26 учнів, 9-А клас був до профільним (з поглибленим вивченням математики): 17 учнів.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 27 педагогів, з них  усі мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають  20 чол., І кваліфікаційну категорію –  2 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 2 чол., категорію „спеціаліст” – 3 чол.   Учителів зі званням «старший учитель»-7, «вчитель – методист» - 7.  Педагог-організатор -1.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням у 2016/2017 н. р. на 53%  забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (дитини-сироти та позбавлених батьківського піклування, з малозабезпечених сімей, діти - інваліди). За рахунок батьківської плати харчувались учні 5-11 класів (47%).

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Організаційно-методичне забезпечення щодо впровадження елементів педагогічних технологій через творчість учителя, підвищення якості управлінської діяльності, інтенсифікацію навчально-виховного процесу на основі компетентісного підходу в умовах упровадження нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти», «Формування і розвиток високо інтелектуальної свідомої особистості з громадянською позицією, готову до конкретного вибору свого місця в житті».

У конкурсі «Учитель року» у 2016/2017 н.р. брав участь учитель музики Івончик С. Д. у номінації «Музичне мистецтво».

Гурткова робота

 На базі школи діяли гуртки за інтересами: танцювальний, «Умілі руки», образотворче та декоративне мистецтво, «Веселка кольорова», «Юні друзі природи», «Валеологія. Чарівний світ природи», «Бокс», «Легка атлетика», «Джура». 

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу - 0 учнів та – 0 вчителів з селища- 0.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 18 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас 1 (8ПК), спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики,  їдальня.

Бібліотечний фонд налічує –  20298 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.

У 2016/2017 н.р. маємо такі перемоги у районних олімпіадах:

– І місце з екології, Колінько С., 11  клас, учитель Вороновська О. І.;

- І місце з географії, Ушакова А.., 8-А клас, учитель Вороновська О. І.;

- ІІ місце з географії, Назілін  Д., 9-А клас, учитель Тоценко Л. П.;

- ІІ місце з правознавства, Онишко К., 10 клас, учитель Прокопенко Л. С.;

- ІІ місце з математики, Назілін Д., 9-А клас, учитель Данелян Т. А.;

- ІІ місце з астрономії, Ринченко В., 10 клас, учитель Хмелівська Т. А.

- ІІІ місце з географії, Жиров В.., 9–А клас, учитель Тоценко Л. П..;

- ІІІ місце з географії, Ринченко В., 10 клас, учитель Вороновська О.І.;

- ІІІ місце з математики, Коробка М., 7-А клас, учитель Рянська О. М..;

- ІІІ місце з фізики, Ушакова А., 8-А клас, учитель Хмелівська Т. А.

У мовно-літературних конкурсах:

- І місце  в конкурсі учнівської та студентської молоді ім.. Т. Шевченка, Гончарова Д. в районному етапі, ІІІ місце – в обласному етапі, ІІІ місце – у Всеукраїнському етапі,  6-Б клас, учитель Рябініна Н. О.;

- ІІ місце в конкурсі української мови ім..П.Яцика, Єкатериненко К., 3-А клас, учитель Скічко О. І.;

- ІІІ місце в конкурсі української мови ім..П.Яцика, Євтушенко І., 3-А клас, учитель Скічко О. І.

Учениця 11 класу Колінько С. (вчитель Вороновська О. І.), Старова А., учениця 10 класу (вчитель Щербак О. Є.), Іванків І., учениця 10 класу (вчитель Щербак О. Є.), Ринченко В., учень 10 класу (вчитель Вороновська О. І.) посіли І місце в районному  етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту робіт МАН. Учениця 10 класу  Старова А. (вчитель Щербак О. Є.) посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту робіт МАН, а учень 10 класу Ринченко В. (вчитель Вороновська О. І.) – ІІ місце.

                Учениця 11 класу Колінько С. посіла І місце у конкурсі індивідуальних творі «Я-депутат місцевої ради» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів (вчитель Щербак О. Є.), а учениця 10 класу Онишко К. – ІІ місце (вчитель Бондар О. Я.).

Барський Д., учень 11 класу, став учасником конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україна». Ринченко В., став учасником Всеукраїнського фестивалю «В об`єктиві натураліста» . Вербицька К., учениця 8-А класу, взяла участь у конкурсі «Я-журналіст».

Учні, Лукашова М. (3-А клас) та Тахтаулова Д. (9-А клас) стали активними учасниками районного фестивалю національно-патріотичної (народної) пісні.

                Учні школи взяли активну участь у  Всеукраїнських інтелектуальних конкурсах:

-          «Соняшник» - з української мови, 70 учнів (диплом ІІ ступеня регіонального рівня -2 учнів, диплом ІІІ ступеня регіонального рівня – 5 учнів, диплом переможця в початковій школі -39 учнів, сертифікат учасника – 24 учні);

-          «Кенгуру» - з математики, 58 учнів (відмінний результат – 23 учні, добрий – 25 учнів, сертифікат учасника – 10);

-          «Левеня»  - з фізики, 3 учні (добрий результат - 1учень, сертифікат учасника – 2 учнів);

-          «Гринвіч» - з англійської мови, 16 учнів (бронзовий сертифікат 1 – учень, сертифікат учасника – 15 учнів);

-          «Геліантус»  - з хімії, біології, 64 учні ( грамота – 4 учні, диплом переможця 1-4 класів – 35 учнів, сертифікат учасника – 25 учнів);

-          «Колосок» - з географії, 15 учнів (срібний сертифікат – 2 учні,   сертифікат учасника – 13 учнів).

У травні 2017 року діти взяли участь у районному етапі  військово–патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), де посіли І місце, у червні - в обласному етапі, де посіли V місце. За підсумками гри у конкурсі «Вправність зі стрільби» команда посіла І місце, у конкурсі  «Стройова підготовка» - І місце, І місце – у конкурсі «Відун», ІІ місце – у проходженні туристичної смуги перешкод, ІІ місце – у проходженні військово-спортивної смуги перешкод, ІІІ місце – у конкурсі «Рятівник». У районних змаганнях зі спортивного орієнтування команда школи посіла ІV місце, ІІІ місце – у районних змаганнях зі спортивного орієнтування на лижах, І місце – у змаганнях з лижного туризму.

У зональному етапі гри «Юні інспектор руху» команда школи посіла ІІ місце.

 

 

Директор школи                                                                      О. Я. Бондар

 

 
Головна Мережа