Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Інформація

про Балаклійську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області

Рік заснування

Заклад засновано Балаклійська районна рада Харківської області 1962 р.

Директор закладу освіти

З 2009 року директором закладу освіти працює Манілова Олена Миколаївна, яка має вищу педагогічну освіту за спеціальністю вчитель початкових класів;

спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист; педагогічний стаж 38 років.

Контингент учнів (вихованців)

 

Всього учнів (вихованців) – 811, з них:  1-4 класи - 382 учні, 5-9 (10) класи - 360 учнів, 10- 11(12) класи - 69 учнів. Випускників 9(10) класу - 34 учнів, 11(12) класу - 37 учнів.

Мова навчання

 

Українська – 1-і класи;  російська -  2-11 класи.

Педагогічний колектив

Працює 54 педагогів, з них: 50 осіб мають вищу освіту; 4 - базову вищу освіту; немає — середню спеціальну.

За кваліфікаційною категорією: 35 - вчитель «спеціаліст вищої категорії», 9 – «спеціаліст першої категорії», 4 – «спеціаліст другої категорії», 6 – «спеціаліст».. Мають звання: учитель – методист – 12,  старший учитель – 9.

Забезпечення харчуванням

 

У закладі організовано гаряче харчування. Гарячим безкоштовним харчуванням на 100%  (382 чол ) забезпечено учнів 1-4  класів та дітей пільгових категорій (9  дитини-сироти  та позбавлених БП,  15 дитини-інваліда, 9  із м/з сімей). За рахунок батьківської плати харчується 395 учнів.

Творчий потенціал

Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією проблеми «Організація інноваційних форм методичної роботи, спрямованої на підвищення фахового рівня та професійних компетентностей вчителів в умовах упровадження нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти».

Школа бере участь у дослідно – експериментальній роботі  Всеукраїнського та регіонального рівнів

-  «Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику» в систему навчально-виховної роботи школи.

- «Основи реалізації навчально-дослідницької діяльності учнів. SТЕМ – освіта освітній проект всеукраїнського рівня «Я - дослідник»».

Гурткова робота

У закладі освіти  бюджетних гуртків немає, але працюють 7 гуртків з інших позашкільних закладів ( театральний, «Юні друзі природи», художній та ін.  Працюють 2 секції дитячо-юнацької спортивної школи з легкої атлетики.

 Гуртковою роботою охоплено  67,2 % учнів закладу.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів  закладу освіти: 38 навчальних кабінетів, 2 майстерні, їдальня, бібліотека, медіатека, спортивна та актова зали,  на території закладу освіти  розташований спортивний  майданчик. Спеціалізоване обладнання у закладі: _2_ комп'ютерні класи,    ресурсна кімната.

Досягнення вихованців у 2017/2018 н. р.

 

У 2017/2018 навчальному році учні закладу взяли участь у Всеукраїнських предметних олімпіадах. У ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів 23 учнів посіли призові місця отримали дипломи:

І ступеня – 7, ІІ ступеня – 8 , ІІІ ступеня – 8. 4 учні посіли призові місця у Шевченківському конкурсі та 1 учень у конкурсі ораторського мистецтва. Дев’ять учнів школи взяли участь у роботі І етапу МАН з яких 7 учнів отримали дипломи І ступеня.  У ІІ етапі МАН  учні отримали  1 (один) диплом ІІ ступеня  та 3 дипломи ІІІ ступеня. Учні: Ісаєв В. та Воробйова М.  отримали дипломи ІІ ступеня  в обласному ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології та англійської мови.

   Учні  школи  взяли  участь у таких конкурсах: 

•   Всеукраїнський математичний конкурс «Кенгуру» - 102 учасники, з них  відмінний результат – 6, добрий результат – 49.

•   Міжнародний конкурс з фізики «Левеня» - 23    учасників, з них  відмінний результат – 6 (золотий диплом), добрий результат –16 (срібний диплом).

•   Всеукраїнський математичний конкурс «Колосок» - 178 учасники  (І тур), з них  відмінний результат – 21 (золотий диплом), добрий результат – 8, учасника – 15.

•    В конкурсі "Гринвіч" взяло участь 86 учнів. За результатами конкурсу «Гринвіч» - 14 учнів отримали золоті сертифікати, 10 - срібні сертифікати та 3 - бронзові.

•     Учасники Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності “Бебрас – 2017”, 10 учнів 2-7 класів.  2 учні отримали відмінний результат, 7 – добрий результат та 2 учні нагороджені дипломами учасника.

•     Учні 11-А класу Марченко Євгена у Харківському обласному фестивалі комп'ютерної графіки та анімації, номінація «Колаж» за темою: «Буде час, коли наука випередить фантазію» та отримав  диплом ІІІ ступеня, та Романенко Дмитро 4-Б номінація колаж «Казки – зовсім не дрібниця, в них - сюжети на усі часи»   нагороджено дипломом ІІ ступеня.

       Протягом 2017-2018 навчального року педагогічний колектив школи та учні продовжили активну роботу з упровадження медіаосвіти в наачально-виховний процес. В період з вересня 2017 року по червень 2018 року учні школи взяли участь в багатьох медіаконкурсах на які було надано як колективні, так і індивідуальні роботи

  1. Конкурс ГО «Детектормедіа» конкурс есе для молоді «Це зовсім не Ок. В чому проблеми українського медіа?».
  2. Фотоконкурс Федерації профспілок України «Рідна країна – працьовита Україна»
  3. Протягом цього року на конкурс дитячих фільмів у рамках фестивалю «Чилдрен Кінофест» було надіслано чотири роботи учнів: «Про справжнє…», «Слухай свою душу» «Живи реальністю», «Барви рідної землі».
  4. Учні Кобець Д. (10б) з роботою «Подвійні стандарти» та Десятниченко Д. (10б) з роботою «Ні – безкарності за злочини проти журналістів» взяли участь у конкурсі карикатур «Детектор медіа» тема медіаграмотності. Роботи були відзначені Дипломами.
  5. Учні 10-б класу Ноженко М. та Егорова С. взяли участь у щорічному ІІ конкурсі журналістських робіт «Історії успіху громад» м. Харків в номінації «Краща публікація в друкованому ЗМІ».

 

 
Головна Мережа