Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Інформація

про Балаклійську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області

                  

Рік заснування

1922 рік

Директор школи

Бовдуй Світлана Петрівна, освіта вища, за фахом учитель української мови та літератури, має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання «вчитель-методист», відмінник освіти України. Заклад очолює з 01.09.2016  року.

Контингент учнів

Всього 811 учнів, з них учнів 1-4 класів – 359 чол., 5-9 класів – 390 учнів, 10-11 класів –62учні.  Випускників 11 класів - 24 учнів.

Мова навчання

Українська мова.

Профільне навчання

Освітній  процес здійснюється за профілем української філології 10 клас ( 24 учні) та 11 клас ( 29 учнів).

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 49 педагогів, з них 48 чол. мають вищу освіту, 1 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 38 чол., І кваліфікаційну категорію – 3 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 7 чол., категорію „спеціаліст” – 2 чол., педагогічні звання: «старший учитель» - 11 чол., «учитель-методист» - 12 чол.; нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти України»- 1 чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% ( 359 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій ( 3 дитини-сироти, 4 дитини з інвалідністю та 5 дітей з малозабезпечених родин). За рахунок батьківської плати харчується 452 учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив бере участь у проектах «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», «Технології формування просоціальної поведінки цінностей в умовах ЗНЗ».

У конкурсі «Учитель року» брали участь 8 учителів, з них: у 2017/2018 році – Китайгородський А.В., учитель фізичної культури, який посів 3 місце .

Гурткова робота

В школі працює 10 гуртків спортивного спрямування, ними охоплено 250 учнів. Працюють секції дитячо-юнацької спортивної школи.

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу - учнів та -  вчителів з селища --. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 46 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас 3 ( 56 ПК), 2 спортивних зали, гімнастичний, тренажерний та спортивний майданчики, 1 майстерня, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує – 31071 примірник художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.

У минулому році учениця  10 класу Храпська Анастасія виборола 3 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, та 3 місце в ІІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика ; учень 11 класу Онишко Едуард посів 3 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. 39 учнів отримали перемогу у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Учень 11 класу  Онишко Едуард посів 2 місце на у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України з біології; учень 11 класу Ахмуров Олександр посів 3 місце у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України з історії . Учні школи беруть активну участь у конкурсах (турнірах, фестивалях): «Олімпус», «Гринвіч», «Бобер», «Кенгуру», «Соняшник», «Патріот», «Ми діти твої, Україно», в обласному літературному конкурсі ім. О.С. Масельського, у літературному конкурсі «Я- європеєць!», в обласному конкурсі «Місцеве самоврядування - це ми!», у конкурсі фотоаматорів «Моя Україно» тощо.

У 2017/2018 навчальному році команда школи посіла 1,2 місце у районних змаганнях з легкої атлетики, 2,3 місце в районних змаганнях з міні-футболу.

 

 

 
Головна Мережа