Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Інформація

про Балаклійський ліцей Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області

Рік заснування

15 липня 1992 року з ініціативи народного депутата України Валентини Андріївни Гошовської та Представника Президента України в Балаклійському районі Віталія Йосиповича Казмірука

Директор закладу освіти

З 2006 року директором закладу освіти працює Друкальська Тетяна Станіславівна, яка має вищу педагогічну освіту за спеціальністю учитель математики та фізики; спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист; педагогічний стаж 15 років.

Контингент учнів (вихованців)

 

Всього учнів (вихованців) – 255, з них: дошкільний підрозділ – 0 вихованців, підготовчий 0, 1 - 4 класи – 0 учнів, 5-9 (10) класи - 75  учнів, 10- 11(12) класи - 180 учнів. Випускників 9(10) класу - 75 учнів, 11(12) класу - 90  учнів.

Мова навчання

 

Українська

Педагогічний колектив

Працює 21 педагог, з них: 21 особа мають вищу освіту; 0 - базову вищу освіту; 0 — середню спеціальну.

За кваліфікаційною категорією: 18 вчителів «спеціаліст вищої категорії», 0 – «спеціаліст першої категорії», 2 – «спеціаліст другої категорії», 1 – «спеціаліст».

Забезпечення харчуванням

 

У закладі організовано одноразове вітамінізоване харчування. Гарячим безкоштовним харчуванням забезпечені на 100% – 13 учнів, із них: 1 – дитина-сирота, 2 – дітей з малозабезпеченої сім'ї, 3 – дітей-інвалідів, 4 – дитини, які проживають у ліцейському інтернаті; на 50% забезпечено 3 учні, які проживають у ліцейському інтернаті. За рахунок батьківських коштів харчується 212 учнів.

Творчий потенціал

Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією проблеми «Теоретико-методологічні засади проектування і розвитку авторської школи «Шанс» в Балаклійському ліцеї Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області».

Гурткова робота

У закладі освіти працює 2 бюджетних гуртки спортивного танцю. Гуртковою роботою охоплено 20 % учнів закладу.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів та вихованців закладу освіти: бібліотека (13895 примірників художньої та навчальної літератури), гімнастичний зал. Спеціалізоване обладнання у закладі: 1 комп'ютерний клас,     17 навчальних кабінетів.

Досягнення вихованців у 2017/2018 н. р.

 

У 2017/2018 навчальному році учні закладу взяли участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін, де вибороли 74 призових місця в ІІ (районному) етапі та 14 призових місць – у ІІІ (обласному); у конкурсі-захисті науково-дослідних робіт учнів-членів Малої Академії наук ліцеїсти здобули 16 перемог у І (районному) етапі і 7 – у ІІ (обласному).

Вихованці закладу освіти стали лауреатами, переможцями шкільних, міських, обласних та Всеукраїнських виставок та фестивалів дитячої майстерності: у VІІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Хруст Поліна, учениця 9-Б класу посіла І місце в районному етапі та ІІІ місце в обласному (вчитель Волченко Р.І.); У районному  та обласному фестивалі ораторського мистецтва за темою «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття» (І. Федчишин) серед учнів 10-11 класів навчальних закладів учень 11-Б класу Супрун Геннадій посів І місце; у І Відкритому регіонального турніру з фінансової грамотності команда ліцеїстів виборола І  місце.

 

 

 
Головна Мережа