Пошук

Радимо відвідати

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

 

Інформація

про Балаклійський ліцей

Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області

 

Рік заснування

1992

Директор школи         

Друкальська Тетяна Станіславівна, освіта вища, за фахом учитель математики та фізики, має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «учитель-методист». Заклад очолює з  2006 року.

Контингент учнів

У Балаклійському ліцеї навчається 293 учні, з них учнів 9 класів –90,

10-11-х класів –203 учнів.

Випускників 9-х класів –89 учнів.

Випускників 11-х класів – 88 учнів, із них: нагороджені золотою медаллю 2 учні, срібною - 2 учні. Брали участь у ЗНО - 88 учнів 11-х класів.

Мова навчання

Українська

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за 3 профілями: української філології (58 учнів); фізико-математичний (59 учнів); біолого-хімічний   (54 учні); економічний (28 учнів).

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 24 педагоги, кожен має вищу освіту. Кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»  має 21 педагог, «спеціаліст ІІ категорії» – 3 педагоги.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням забезпечені на 100% – 17 учнів, із них: 3 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 3 дитини з малозабезпеченої сім'ї, 4 дитини-інваліда, 7 дітей, які проживають у ліцейському інтернаті; на 50% було забезпечено 10 учнів, які проживають у ліцейському інтернаті. За рахунок батьківських коштів харчується 265 учнів.

Творчий потенціал      

Педагогічний коллектив працює над педагогічною темою «Розвиток професійної компетентності працівників Балаклійського ліцею щодо формування ціннісних орієнтацій особистості».

У конкурсі «Учитель року» брали участь 6 учителів, із них  посіли І місце у районному етапі конкурсу:

У 1996 році - Благовіщенська Людмила Григорівна, учитель іноземної мови;

У 1999 році - Гутник Олена Володимирівна, учитель математики, інформатики та обчислювальної техніки;

У 1999 році – Єрохіна Любов Павлівна, бібліотекар, посіла І місце в обласному конкурсі зі збереження підручників «Живи,книго!»

У 2003 році - Задорожко Руслан Володимирович , учитель іноземної мови;

У 2004 році - Волошина Людмила Олександрівна, учитель математики;

У 2005 році - Задорожко Руслан Володимирович , учитель іноземної мови посів І місце в районному та обласному конкурсі «Класний керівник. Крок у ХХІ століття»

У 2006 році - Дерев’янко Світлана Іванівна,учитель географії.

У 2010 році - Волошина Людмила Олександрівна, учитель математики посіла І місце у Всеукраїнському конкурсі підготовки моделей компетентного випускника

У 2010 році – Єрохіна Любов Павлівна, бібліотекар, посіла І місце в обласному конкурсі зі збереження підручників «Живи,книго!»

У 2012 році - Дерев’янко Світлана Іванівна, учитель географії посіла І місце у районному етапі конкурсу «Класний керівник року».

У 2013 році - Дерев’янко Світлана Іванівна, учитель географії посіла І місце у 32-й обласній тематичній відкритій виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» в номінації «Традиції та інновації в шкільній географічній освіті»

У 2013 році - Волошина Людмила Олександрівна, учитель математики посіла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі педагогічних ідей у номінації «Педагогічна наука»

У 2014 році - Волошина Людмила Олександрівна, учитель математики посіла І місце в 33-й обласній тематичній відкритій виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» в номінації «Реалізація регіональної моделі моніторингу якості освіти на районному (міському) та локальних рівнях»

У 2015 році - Дерев’янко Світлана Іванівна, учитель географії посіла І місце у районному етапі конкурсу «Класний керівник року»  у  номінації «Класний керівник 10-11 класів.

У 2016 році - Дерев’янко Світлана Іванівна, учитель географії посіла ІІ місце в обласному фестивалі-огляді освітніх Інтернет-ресурсів у  номінації  «Поліфункціональний Веб-сайт (блог)».

        Досвід учителя географії Дерев’янко Світлани Іванівни з теми «Традиції та інновації у шкільній географічній освіті» узагальнено на рівні області (2013 рік).

         Досвід заступника директора з навчальної роботи Волошиної Людмили Олександрівни з теми «Реалізація моніторингової моделі управління навчально-виховним процесом у Балаклійському ліцеї на основі компетентнісного підходу» узагальнено на рівні області (2014 рік).

         Досвід учителя світової літератури Сокольцової Алли Олександрівни з теми: «Упровадження компетентнісного підходу на уроках світової літератури та в позаурочний час» узагальнено на рівні району (2015 рік).

У 2017 році вчитель інформатики Гутник О.В. стала переможницею І (районного туру) та лауреатом обласного Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Учитель інформатики».

У 2016 році вчителі закладу підвищували свою професійну компетентність шляхом відвідування семінарів, конференцій. Директор ліцею Друкальська  Т.С. та заступник директора з навчальної роботи Волошина Л.О. взяли участь у роботі  Восьмого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» та Четвертій міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва. Організатором форуму виступала Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України і Національної академії педагогічних наук. У номінації «Інноваційний проект «Сучасна школа – якою має бути? Ідеї, концепції, практика» досвід Балаклійського ліцею з теми «Маркетингово-моніторинговий супровід управління загальноосвітнім навчальним закладом» презентувала Волошина Л. О. Робота закладу була високо відзначена: Балаклійський ліцей удостоєно почесного звання «Лауреат конкурсу І ступеня» Міжнародного форуму – 2016 «Інноватика в сучасній освіті», нагороджено Дипломом І ступеня в номінації «Інноваційний проект «Сучасна школа – якою має бути? Ідеї, концепції, практика» та дипломом за активну участь в інноваційній освітній діяльності України.

У 2017 році директор Балаклійського ліцею Друкальська Т.С. та заступник директора з навчальної роботи Волошина Л.О. взяли участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі з теми: «Теоретико-методологічні засади моделювання авторських шкіл», який відбувся у м. Києві на базі Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Гурткова робота

Узакладі працюють  2 гуртки:  спортивного танцю та естрадної пісні.

Підвізучнів та вчителів

-

Матеріально-технічнезабезпечення

До послуг учнів 16 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (17 ПК), гімнастична зала, їдальня. Бібліотечний фонд налічує 16726 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Щорічно учні Балаклійського ліцею беруть участь у районних олімпіадах із базових дисциплін, виборюють призові місця. У 2016/2017 навчальному році переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали 37 учнів, які здобули 54 перемоги, переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад – 10 учнів, які вибороли 15 призових місць. Учень 9-Б класу Кізіцький Максим посів ІІІ місце в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

Учні закладу активно беруть участь у науковій діяльності. 12 учнів Балаклійського  ліцею посіли призові  місця у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. Учениця 10-В класу Тананикіна Анастасія посіла ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція екологія, відділення екології та аграрних наук.    Учень 11-Б класу Діденко Денис посів ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція кліматологія та метеорологія, відділення науки про Землю.

Команда «Інтелектуали» Балаклійського ліцею виборола ІІІ місце в «Каразінському економічному турнірі».

Робота колективу ліцею, проведена за програмою виявлення та підтримки талановитої молоді, створення умов, необхідних для розвитку індивідуальності та неординарних здібностей учнів, має свої позитивні результати. Це – призові місця  у обласних конкурсах: у ІІІ (обласному) етапі VIІ Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської молоді, присвяченому Т. Г. Шевченку,  І місце виборола  Кузьміна Катерина, учениця 10-Б класу (вчитель Волченко Р.І.), І місце посіла Сігута  Діана, учениця 9-Б класу  (вчитель Новікова Л.О.). У  районному фестивалі ораторського мистецтва «Щасливий вік той, у якому живе твій подих долі й мрій….» з-поміж учнів 10-11 класів навчальних закладів району два учні  вибороли перемогу: учень 10-Б класу Супрун Геннадій, який посів І місце та Федорова Вікторія, яка виборола ІІ місце. Супрун Геннадій є лауреатом  обласного фестивалю ораторського мистецтва  «Щасливий вік той, у якому живе твій подих долі й мрій….». Клюєва Ольга, учениця 9-А класу, виборола право брати участь у ІІІ турі (півфінал) програми FLEX - програми культурного обміну між Україною та США.

Учні 9-11 класів взяли участь:

-        у  районній акції «Живи, книго!»;

-        у конкурсі до 150-річчя М.Грушевського (Гайдо Олена, 11-Б клас);

-        у обласному конкурсі для дітей та молоді «Місцеве самоврядування — це ми!», (Масельська Катерина, 11-Б клас);     

-        у Всеукраїнській краєзнавчий експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» : учень 9-Б класу, Кізіцький Максим, тема «Бічна ерозія та утворення руслових алювіальних відкладів річки Сіверський Донець в межах села Нова Гусарівка Балаклійського району Харківської області» та Федорова Вікторія, тема: «Сучасні мистецькі колективи як осередки розвитку обрядової культури Слобожанщини (на прикладі аматорських гуртків Балаклійського району)».

-        у VІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;

-        у конкурсі учнівських творчих робіт «Я-журналіст», учениця 11-Б класу Мордовіна Дар'я;

-        у IV Всеукраїнському конкурсі есе  «Я – європеєць», учні 10-Б класу: Федоренко Марина, Літвінов Дмитро та учні 11-А класу Фамцова Валерія, Мороз Єлизавета, Качан Денис;

-        у Всеукраїнському  Інтернет-турнірі з природничих  дисциплін, Кізіцький Максим, учень 9-Б класу,  .Лиманський Ярослав, учень 9-А класу, Котляр Данило, учень 11-В  класу, Котляр Давід, учень 10-Б  класу, Мілько Денис, учень 10-Г класу, Токар Олександр, учень 11-Б класу, Діденко Денис, учень 11-Б класу;

-        у юніорському турнірі «ІТ брейн-ринг «Spalah».

-        у Всеукраїнській грі з англійської мови "Puzzle».

-        у Конкурсі шкільного порталу «Ми-патріоти України»

-        у V Всеукраїнському творчому  конкурсі «Малюнок, вірш,лист до мами», з нагоди Дня матері;

-        у конкурсі індивідуальних творів для учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області на тему «Я- депутат місцевої ради», учні 11-Б класу Мордовіна Дар'я, Діденко Денис,Федорова Вікторія, Петрова Діана  та учениця 11- А класу Грущинська Єлизавета (вчитель Волченко Р.І.), учні 11-А класу Бузевата Вікторія, Красюк Вікторія (вчитель НовіковаЛ.О.), Капустянська Наталія, Тананикіна Анастасія та Обізний Олексій (вчитель Гуменна Л.Т.) посіли призові місця на шкільному рівні.

-        у VIII Міжнародному дитячому телевізійному фестивалі «Дитятко», учень 9-А класу Микита Горбель з творчою роботою «Ми у Всесвіті» в номінації «Кращий документальний фільм для дітей» виборов місце у фіналі . 

-        у  ІІ районному етапі ХVІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (призові місця посіли: Сігута Діана  учениця 9-Б класу,  Кузьміна Катерина учениця    10-Б класу, Землін Юлія учениця 11-А класу)

-        у  ІІІ  обласному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка ІІ місце посіла Кузьміна Катерина, учениця 10-Б класу.

-        у ІІІ обласному етапі  ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика І місце посіла Сігута Діана учениця 9-Б класу.

-        у обласному фестивалі комп’ютерної графіки та анімації Іванченко Дмитро учень 10-А класу - І місце, Токар Олександр учень 11-Б класу -  ІІ місце.

-        у економічному турнірі на базі економічного факультету Харківського національного університету ім. Н.В.Каразіна команда «Інтелектуали» у складі Пухніка Ростислава, Мілька Дениса, Кан Анжели, Семенцової Анастасії виборола ІІІ місце.

-        у І-му відбірковому раунді І-го Відкритого чемпіонату м. Харкова «Закохайся в туризм», команда учнів у складі: Пухніка Ростислава, Мілька Дениса, Кан Анжели, Попкова Валентина,Кізіцького Максима виборола ІІ місце.

-        у конкурсі плакатів  «Енергетика для кожного. Придбай! Поділись! Примнож!» Михайлова Ірина та Клюєва Ольга учениці 9-А класу, Федоренко Марина, учениця 10-Б класу.

 Учениця 10-А класу Шабетя Дарина брала активну участь у роботі філософської історико-краєзнавчої експедиції «Пізнай себе, свій рід, свій нарід», яка відбулася у м. Харкові у Харківскому національному університеті  імені В. Н. Каразіна.

Учні закладу постійно беруть участь у районних та обласних конкурсах: Міжнародному інтерактивному природничому конкурсі "Колосок-осінній 2016", Міжнародному конкурсі з комп’ютерної вправності «Бобер», Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», V Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч», Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня - 2017», ХІІІ регіональній  науково-технічній конференції довузівської молоді  «Молодь, наука, технології: Хімія і фізика в сучасних технологіях», Всеукраїнській краєзнавчій  експедиції учнівської молоді  «Моя Батьківщина – Україна», V Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник – 2016», Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ» та ін.

З метою залучення дітей до вивчення та популяризації правил пожежної й техногенної безпеки, формування навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню  та інших надзвичайних ситуацій, учні ліцею взяли  участь у таких конкурсах: дитячого малюнку «Охорона праці - очима дітей», обласному конкурсі «Безпека очима дітей», який проводився Малою Академією з безпеки життєдіяльності при Харківській обласній громадській організації «Спілка фахівців з безпеки життєдіяльності людини» у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ») на кафедрі «Охорона праці та навколишнього середовища».

У 2016/2017 навчальному році покращилися спортивні, фізкультурно-оздоровчі результати учнів ліцею. Команди Балаклійського ліцею посіли             І місця в районних змаганнях з військового багатоборства, стрільби з пневматичної зброї, міні-футболу (хлопці), волейболу (дівчата). Команда з настільного тенісу закладу посіла І місце в районних змаганнях. ІІ місце ліцеїсти вибороли в районних змаганнях з легкої атлетики.

За отримані перемоги учні були нагороджені грамотами та грошовими преміями на святі вшанування обдарованих та талановитих учнів «Зоряний Олімп».

 

 

 
Головна Мережа