Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Онлайн-нарада щодо організації та проведення конкурсів і олімпіад в умовах карантину

narada 1 004 листопада 2020 року відбулася онлайн-нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи.

Під час наради обговорили питання щодо організації та проведення районного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Також роз’яснено умови проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2020-2021 навчальному році. До 18 грудня 2020 року буде проведено І (районний) етап Конкурсу та підведено підсумки. Учасникам наради наголошено на забезпеченні участі учнів 9-11 класів у І етапі Конкурсу з дотриманням карантинних заходів.

               У ході наради заступникам директорів з навчально-виховної роботи повідомлено, що перший (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» розпочато. Одне із завдань – вміння організовувати освітній процес у дистанційному форматі.

 
Головна Новини Онлайн-нарада щодо організації та проведення конкурсів і олімпіад в умовах карантину