Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Про проведення огляду готовності закладів освіти району

 до нового 2020/2021 навчального року

     ogliad ZO 2020На виконання наказу відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації від 07.08.2020 № 101-ОД «Про проведення огляду готовності закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району до роботи в 2020/2021 навчальному році» та з метою встановлення рівня підготовки закладів освіти до роботи в новому навчальному році комісією з проведення огляду готовності закладів освіти з 18 по 20 серпня було проведено огляд готовності закладів освіти до роботи в новому навчальному році.

        Комісією проведено моніторинг діяльності закладів освіти щодо їх нормативно-правового, науково-методичного, кадрового, матеріально-технічного забезпечення, створення умов з охорони праці та збереження життя і здоров’я здобувачів освіти та працівників. Особлива увага комісії була звернена на створення нового освітнього середовища в рамках реалізації Концепції Нової Української школи.

        Заклади освіти району підтримують належний санітарний стан територій, ігрових та спортивних споруд, надвірних будівель та внутрішніх приміщень відповідно до постанови Головного державного лікаря України «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19».

        Здійснено поповнення та оновлення матеріально-технічної бази.  Проведено поточні ремонти класних та групових кімнат, коридорів.

         Результати обстеження узагальнено актами прийому готовності закладу освіти до нового навчального року.

 
Головна Новини Про проведення огляду готовності закладів освіти району до нового 2020/2021 навчального року