Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Пробне ЗНО 2020 

probne zno 22.05.20 Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

  У 2020 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 15 червняна базі Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. та Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, з історії України,  математики, біології, географії, фізики, хімії – 17 червня на базіБалаклійського навчально-виховного комплексу та Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6. Тестування з іноземних мов 17 червня буде проведено в місті Харкові.

        Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО створені інформаційні сторінки, на яких розміщується інформація про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати проходження тестування.

         Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

  • 15 – 17 червня – українська мова і література;
  • 17 – 19 червня –  історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови.

        Для тих, хто скористається такою можливістю, результати  пробного ЗНО буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників:

  • до 21 червня — з української мови і літератури;
  • до 23 червня — з решти предметів.

    Готуємось до успішної здачі зовнішнього незалежного оцінювання.

 
Головна Новини Пробне ЗНО 2020