Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Нарада керівників 

narada kerivnukiv 13.05.2013 травня 2020 року відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти району у форматі відеоконференції. У ході наради було обговорено питання організованого завершення 2019/2020 навчального року: проведення семестрового та річного оцінювання, заповнення шкільної документації, звітування керівників про роботу протягом навчального року. Надано рекомендації не проводити свято останнього дзвоника та урочистостей з нагоди закінчення навчального року.

            Порушено питання упорядкування мережі закладів загальної середньої освіти на новий навчальний рік: зарахування учнів до 1-х класів та формування мережі учнів             10-11-х класів.

            Також керівників закладів націлено на проведенні заходів з безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу під час карантину та у літній період.

Начальник відділу освіти Світлана ШВІД зобов’язала керівників закладів загальної середньої освіти контролювати організацію навчання з використанням дистанційних технологій, тримати на контролі стан здоров’я учнів, дотримання ними карантинних заходів, організовано завершити навчальний рік та суворо дотримуватись фінансової дисципліни.

У нараді взяв участь заступник військового комісара Балаклійського районного військового комісаріату, начальник відділення комплектування, майор Роман ГАРБУЗ, який проінформував керівників закладів освіти про можливість вступу випускників до військових закладів міста Харків, Одеси та запропонував співпрацювати з питання працевлаштування випускників та проведення профорієнтаційної роботи серед учнів.

           

 
Головна Новини Нарада керівників