Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Заклади освіти району привітали ветеранів

9 travnya 20208 та 9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ці дні – це символ героїчного минулого, гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини.

З нагоди цих знаменних дат учні, батьки та педагоги закладів освіти району провели тематичні заходи в онлайн режимі: марафон пам’яті «Хай вічно горить вогонь Пам’яті», фестиваль фотоколажів та плакатів. На сторінках Facebook та на своїх вебсайтах заклади освіти розміщували відео з вітаннями для ветеранів, повоєнними піснями, фотографії з листівками та плакатами, які підготували учні.

Долучилася до привітань Балаклійська районна організація профспілки працівників освіти і науки України. З нагоди 75-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні було відзначено та здійснено профспілкову виплату ветеранам, учасникам бойових дій, які працювали в закладах освіти району та дітям війни, які і досі присвячують життя дітям.

Схиляємо голови перед мільйонами безіменних героїв, які назавжди залишилися на полях війни, віддаємо данину глибокої поваги вам, шановні наші ветерани-фронтовики, працівники тилу, солдатські вдови, діти війни.

             1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо

 
Головна Новини Заклади освіти району привітали ветеранів