Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Нові ідеї в роботі зі слухання музики з дітьми дошкільного віку

      rmo myz ker 2019 Саме за такою темою в Балаклійському дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 10 відбувся семінар-практикум для музичних керівників закладів дошкільної освіти, мета якого підвищення рівня професійної компетентності музичних керівників щодо проведення музичних занять з дітьми дошкільного віку.

       До уваги учасників семінару була запропонована консультація на тему: «Слухання музики в музично освітній діяльності дошкільників. Рухові «перчинки» в додаток до слухання», яку підготувала музичний керівник Вербівського дошкільного навчального закладу (ясла-садка) Деркач М.І. Музичні керівники мали можливість поглибити свої знання щодо розширення меж використання музики, її активного або ж пасивного сприймання дитиною, в залежності від того, які завдання ставить педагог. Доповідач звернула увагу слухачів на інноваційні підходи зі слухання музики на заняттях з малятами. Це і музично-пластична імпровізація, і ритмодекламація, і театр кольорових рукавичок, і хор рук.

       Педагоги переглянули домінантне музичне заняття зі слухання музики «Туристи в музичній країні» для дітей старшого віку, яке провів музичний керівник Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясла-садка) № 10 Тутова Л.М.

     Наприкінці заходу були підведені підсумки та надані методичні рекомендації щодо проведення музичних занять з дітьми дошкільного віку.

 
Головна Новини Нові ідеї в роботі зі слухання музики з дітьми дошкільного віку