Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Змагаються юні екскурсоводи

konkursekskursovodivЗ метою виховання в учнів любові до рідного краю, бережливого ставлення до історії, духовної спадщини українського народу, природного довкілля; розвитку музейної справи 04 грудня 2019 року в приміщенні Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відділом освіти районної державної адміністрації було проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу». У конкурсі взяли участь 18 учнів із 12 закладів освіти, на базі яких функціонують музеї. Юні екскурсоводи ознайомили присутніх з героїчними сторінками визвольної боротьби під час Другої світової війни, учасниками бойових дій за кордонами України та у зоні АТО, ООС.

Цікаві та змістовні екскурсії були про побут українського народу (національний одяг, український рушник, хатні речі), знаряддя праці, відомих земляків, природу рідного краю.

Учасники конкурсу продемонстрували вміння чітко і послідовно презентувати музейну колекцію, вміння спілкуватися з відвідувачами, творче поєднання показу і розповіді.

Журі відмітило належний рівень підготовки учнів, поповнення експозицій музеїв.

Переможці районного етапу конкурсу екскурсоводів візьмуть участь в обласному етапі. Результати конкурсу будуть розміщені на сайті відділу освіти в розділі «Методичний кабінет. Виховна робота».

 
Головна Новини Змагаються юні екскурсоводи