Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Казкотерапія в розвитку мовленнєвої діяльності дітей дошкільного віку

dnz-03-21

Саме за такою темою в Балаклійському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 7 відбулося засідання районного методичного об’єднання для вихователів II молодших груп. Керівник районного методичного об’єднання Бородай О.О. наголосила на тому, що мовленнєвий розвиток дитини є одним з основних чинників становлення особистості в дошкільному дитинстві та зазначила, що на сучасному етапі розвитку дошкільної освіти особливого значення набувають питання використання нових підходів до розвитку мовлення дітей дошкільного віку.

Вихователь-методист Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясла-садок)     №7 Букетка В.І. акцентувала увагу педагогів на   важливості та ефективності використання казки в роботі з дітьми з розвитку мовлення  та розкрила сутність поняття «казкотерапія». Вихователь  Приходько Л.І. провела інтегроване заняття з розвитку мовлення та культури мовленнєвого спілкування для дітей II молодшої групи з використанням елементів казкотерапії та леготехнологій на тему: «Подорож в казку «Колобок». У ході заняття вихователь ознайомила присутніх з варіантами практичного використання методу казкотерапії в роботі з дітьми, які сприяють розкриттю потенційних можливостей кожної дитини та позитивно впливають на мовленнєвий   розвиток дошкільників.

Наприкінці засідання вихователям були надані методичні рекомендації щодо використання казкотерапії в практичній діяльності.

 
Головна Новини Казкотерапія в розвитку мовленнєвої діяльності дітей дошкільного віку