Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

 

про  Вербівський дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) 

 

 Вербівської сільської  ради   Балаклійського  району  Харківської області

 

 

 

Повна назва

Вербівський  дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)   Вербівської  сільської  ради    Балаклійського   району  Харківської області

Скорочена назва

Вербівський ДНЗ  (ясла-садок)

Тип ДНЗ

Ясла-садок, загального розвитку

Форма власності

Комунальна

Тип місцевості

Сільська

Поштова адреса

64219, вул Тернова 38  село Вербівка    Балаклійського  району Харківської обл.

Завідувач

Мартинова Тетяна  Дмитрівна, освіта вища, за фахом викладач педагогіки та дошкільної  психології . Заклад очолює з  2011 року.

Мова навчання

Українська

Кількість персоналу

36 чоловік; з них – 13 педагогів, 23- обслуговуючий персонал.

Кількість дітей

104 дітей

Кількість груп

6 вікових груп

Режим роботи

10,5 годинний . Працює   з 7.00 до 17.30.

Групи цілодобового перебування

відсутні 

Телефони

( 8- 249)  27-1-28

E-mail

  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Сайт

  http://verbivka-balakl-dnz.edu.kh.ua

Нормативна наповнюваність

148  дітей 

Історія закладу

Заснований   25.06.1978 р., був підпорядкований  радгоспу «Вербівський», мав назву дитячий садок «Чебурашка».

У 2002  році дошкільний заклад  передано в комунальну власність   Вербівської  сільськї ради.

З 2010 року має назву  Вербівський  дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) Вербівської сільської  ради    Балаклійського  району  Харківської області

Основні досягнення

 2006

 

 

  

2007

Почесною грамотою Балаклійської районної організації профспілки працівників освіти і науки України  нагороджена первинна профспілкова організація Вербівського ДНЗ(голова профкому Деревянко Н.М.),яка посіла І місце у районному конкурсі на кращу профспілкову організацію.

Музичний керівник Деркач Марина Іванівна приймала участь у конкурсі «Учитель року» зайняла почесне І місце.

 

 

2009

 

 

2009

Президією Харківської обласної Ради УкрТОП  нагороджений колектив ДНЗ с.Вербівка за активну участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Джміль та  Бджілка» .

Дипломом ІІ ступеня нагороджена вихователь Кононенко Марина Олександрівна  за участь у районній виставці – презентації педагогічних ідей і технологій «Програмно – цільовий підхід у навчально – виховній та управлінській діяльності»

 

 

 2010

 

 

 

 2010

 

 

 

Грамотою відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації нагороджений колектив дошкільного навчального закладу  за І  місце в огляді – конкурсі на кращу підготовку  закладів освіти району до нового 2010-2011 навчального року .

Почесною грамотою Балаклійської  районної  державної  адміністрації нагороджена вихователь Мартинова Тетяна Дмитрівна за значні здобутки у справі навчання і виховання молоді та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.

 

 2012

 

 

 

2012

 

 

2013

 

 

 

2014

 

 

 

 

2015

 

 2015

 

 

 

 

 

2016

Почесною грамотою Балаклійської  районної  державної  адміністрації нагороджена вихователь  Глоба Людмила Василівна за значні здобутки у справі навчання і виховання молоді та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.


Подякою від відділу освіти за якісну підготовку до нового

2012/2013 навчального року.

Грамотою відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації нагороджений колектив дошкільного навчального закладу  за І  місце в огляді – конкурсі на кращу підготовку  закладів освіти району до нового 2013/2014 навчального року .

Грамотою відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації нагороджений колектив дошкільного навчального закладу  за І  місце в огляді – конкурсі на кращу підготовку  закладів освіти району до нового 2014/2015 навчального року .

 

 Дошкільний заклад пройшов державну атестацію.

 

 

Грамотою відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації нагороджений колектив дошкільного навчального закладу  за І  місце в огляді – конкурсі на кращу підготовку  закладів освіти району до нового 2015/2016 навчального року .

 

 Подякою відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації нагороджений колектив дошкільного навчального закладу  за І  місце в огляді – конкурсі на кращу підготовку  закладів освіти району до нового 2016/2017 навчального року .

 

 

 

 

 
Головна Мережа