Пошук

Радимо відвідати

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

ІНФОРМАЦІЯ

про Чепільську ЗОШ І-ІІ ступенів

Балаклійської районної ради Харківської області

 

Рік заснування

1875

Директор школи

Олександр Петрович Зубков освіта вища, за фахом учитель історії та правознавства, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 1996 року.

Контингент учнів

У Чепільскій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів навчається 48 учнів , з них учнів 1-4 класів – 23 чол., 5-9 класів – 25 учні.

Мова навчання

Українська/ російська/двома мовами. 

Профільне навчання

-          відсутнє

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 14 педагогів, із них 13 чол. мають вищу освіту , 1 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 6 чол., ІІ  кваліфікаційну категорію - 1 чол.,  категорію «спеціаліст» - 7 чол.

Забезпечення харчуванням

 

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100 % (25 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (2 дитини, з них 1– сирота). За рахунок батьківської плати харчується 23 учні.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Ефективне використання передових педагогічних технологій як пріоритетний шлях підвищення педагогічної майстерності вчителів та якісних знань учнів в умовах впровадження Державних стандартів початкової та базової середньої освіти».

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 10  навчальних кабінетів, комп’ютерний клас, спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує 9079примірників художньої та навчальної літератури.

 

Досягнення учнів

Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.  Учні беруть активну участь у районних заходах: спартакіадах «Спорт протягом життя»

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу 2 учні та 10 учителів з м. Балаклія та  сел. Гусарівки, Волобуївки. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.

 
Головна Мережа