Пошук

Радимо відвідати

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

ІНФОРМАЦІЯ

про Балаклійський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №1  

Балаклійської міської ради  Харківської області

 

Рік заснування

1964 р.

Завідувач ДНЗ

Шабельник Ірина Анатоліївна, повна вища освіта, ХДПУ ім.Г.С.Сковороди, спеціальність «Дошкільне виховання», 1996р., магістратура ІПО ХНПУ, спеціальність «Управління навчальним закладом», 2008р. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Має звання «вихователь-методист». Заклад очолює з 27 серпня 2015 року

Контингент вихованців

У Балаклійському ДНЗ №1 на 01.09.2017 року функціонує 4 групи, в яких виховується 109 дітей. З них:

-        1 група – І молодша група;

-        3 групи – для дітей дошкільного віку.

Наповнюваність груп становить:

-       І молодша груп (гр.№2) – 26 дітей;

-       ІІ молодша група (гр.№ 4) – 26 дітей;

-       середня група (гр.№3) – 27 дітей;

-       старша група (гр.№1) – 30 дітей;

Мова навчання

Українська

Профільне навчання

Пріоритетні напрями роботи ДНЗ :

художньо – естетичний, фізкультурно – оздоровчий.  

Заклад є базовим з правової освіти

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив складається із 10 педагогічних працівників, з них 4  мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 2 педагоги. І кваліфікаційну категорію – 1 вихователь; 6  мають педагогічне звання «вихователь-методист»

Забезпечення харчуванням

Вихованці закладу забезпечені якісним збалансованим 3-разовим харчуванням. Всі страви готуються на харчоблоці закладу безпосередньо перед подачею на стіл

Розмір батьківської плати за харчування дітей в ДНЗ з 01.01.2017 р.  встановлено на рівні  60% від вартості харчування в день.

Вартість 1-го дня харчування дітей в ДНЗ з 1січня 2017 року становить 20,00 грн (батьківська плата -12,00 грн.)

Творчий потенціал

Вихователь Толстокора Л.В. узагальнила досвід «Психофізичний розвиток дітей дошкільного віку» .

Вихователь Борисенко Т.С. узагальнила досвід «Технологія психолого-педагогічного проектування як засіб комплексної реалізації освітніх завдань».

Вихователь Кофанова О.С. узагальнила досвід роботи по темі «Формуємо креативність. Художня діяльність, як чинник розвитку особистості».

Вихователь Семеннікова С.М. узагальнила досвід «Розвиток пізнавальної активності у дітей раннього віку» .

Музичний керівник Буткевіч Н.Г. узагальнила досвід «Хореографія,як засіб естетичного виховання дошкільнят», розробила творчий проект «Пори року» (хореографічні фантазії), проект «Ярмарок», виготовила методичний посібник.Грамота відділу освіти Балаклійської РДА вихователю-методисту Грошевій Л.І. за ІІІ місце у І  (районному) турі Всеукраїнського конкурсу  «Вихователь року - 2016»

Подяка відділу освіти Балаклійської РДА завідувачу Шабельник І.А.  за якісну підготовку переможниці І  (районному) турі Всеукраїнського конкурсу  «Вихователь року - 2016» Грошевої Л.І.

Подяка начальника відділу освіти Балаклійської РДА колективу ДНЗ  за якісну підготовку закладу до нового 2016/2017 навчального року

Грамота відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації вихователю Бондарчук В.І. за якісну підготовку середньої групи до нового 2016/2017 навчального року.

 Педогогічний колектив дошкільного закладу нагороджений Грамотою Президії Харківської обласної ради за активну участь у природоохоронній акції «Чиста Україна – чиста земля ».

Грамота відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації вихователю Кофановій О.С.за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління .

Грамота Балаклійської міської ради за плідну роботу і здобутки у вихованні дітей, активну участь у житті територіальної громади.

Диплом відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації за високий рівень організації експозиції «Організація науково-методичної роботи у закладі освіти».

Грамота відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації за якісну підготовку групи раннього віку до нового 2011-2012 навчального року.

Грамота відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації Борисенко Т.С. за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління .

Грамота відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації за якісну підготовку молодшої групи до нового 2012-2013 навчального року.

Опорний дошкільний заклад з правової освіти.

Подяка від адміністрації БЗОШ №2 за співпрацю у справі навчання та виховання дітей 6-річного віку.

Участь в Харківській обласній виставці – ярмарку педагогічних ідей та технологій:вихователь Борисенко Т.С. за темою «Формування правової свідомості у старших дошкільнят».

Гурткова робота

Варіативна складова Базового компонента дошкільної освіти реалізується через роботу гуртків та інтеграцію змісту парціальних програм у різні види діяльності. У 2017/2018 навчальному році організовано роботу таких гуртків:

-           Гурток «Веселкова музикотерапія», керівник  - музичний керівник Буткевіч Н.Г.

- Гурток «Здоров’ячок», керівник -  вихователь Кофанова О.С.

Матеріально-технічне забезпечення

В закладі функціонують: 4 групові осередки, які включають ігрову, спальню, роздягальню та туалетну кімнати; функціонує харчоблок з сучасним обладнанням; медичний кабінет, методичний кабінет, кабінет завідувача. На подвір’ї -   4 ігрові майданчики. В приміщеннях закладу затишно та просторо. Дітей чекають нові сучасні меблі та цікаві іграшки

Досягнення вихованців

Важливим показником результативності роботи ДНЗ є готовність дитини до навчання у школі: фізична, соціальна, вольова, мотиваційна, інтелектуальна.Узагальнені показники 

обстежених дітей старшого віку на кінець навчального року за освітніми лініями становлять: високий рівень –  6 дітей; достатній рівень –  16 дітей; середній рівень – 2 дитини, що виявляє якісну підготовку дітей до школи.

Вихованці  дошкільного навчального закладу беруть активну участь у святах та конкурсах, які проводяться в закладі, місті, районі

 

 
Головна Мережа