Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

 

Інформація 

про Балаклійський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 4 Балаклійської міської ради Харківської області

Рік заснування

Заклад засновано рішенням виконкому Балаклійської міської ради народних депутатів Харківської області у січні 1964 року.

Директор закладу освіти

З 2005 року завідувачем закладу освіти працює Колташова Олена Петрівна, яка має вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Дошкільне виховання»;спеціаліст вищої категорії; педагогічний стаж 29 років.

Контингент учнів (вихованців)

 

Всього вихованців – 204.

Мова навчання

 

Українська

Педагогічний колектив

Працює 24 педагоги, з них: 13 осіб мають вищу освіту; 11 — середню спеціальну.

За кваліфікаційною категорією: 4 вихователя - «спеціаліст вищої категорії», 3 – «спеціаліст першої категорії», 3 – «спеціаліст другої категорії», 3 – «спеціаліст».

Забезпечення харчуванням

 

У закладі організовано триразовехарчування. 21 вихованец закладу освіти харчуються безкоштовно 50% від загальної вартості - 12 вихованців.

Творчий потенціал

Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією «Забезпечення наступності дошкільної та початкової ланки освіти в умовах реалізації Концепції Нової української школи».

Гурткова робота

У закладі освіти працює 3 гуртки: «Веселкова музикотерапія», «Англійська мова-малюкам»», фізкультурно-оздоровчий гурток «Грація»

Гуртковою роботою охоплено 34 дитини закладу.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг вихованців закладу освіти: музична зала, спортивна зала, на території закладу освіти обладнані спортивний та 10 ігрових майданчиків для дошкільнят.

Досягнення

2017/2018 н. р.

 

У 2017/2018 навчальному році колектив закладу отримав дипломи:

  • Грамота відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації колективу за впровадження інноваційної діяльності, проведення дослідно-експериментальної роботи в 2017/2018 навчальному році.
  • Диплом І ступеня - Крамаренко Оксані Миколаївні, вихователю, за участь в обласному фестивалі «добрих практик освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують».
  • Грамота відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації – Кравченко Олена Миколаївні , вихователю, яка посіла ІІ місце в І (районному) турі обласного конкурсу "Кращий вихователь Харківщини" у 2018 році у номінації "Вихователь дітей старшого дошкільного віку"
  • Подяка начальника відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації та голови районної організації профспілки працівників освіти і науки України – Колташовій Олені Петрівні, завідувачу, за якісну підготовку Кравченко Олени Миколаївни, яка посіла І місце в І (районному) турі обласного конкурсу "Кращий вихователь Харківщини" у 2018 році.
  • Подяка голови Балаклійської районної державної адміністрації та голови Балаклійської районної ради – Колташовій Олені Петрівні, завідувачу, за сумлінну та бездоганну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.
  • Грамота відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації, Балаклійський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №4 Балаклійської міської ради Харківської області за І місце в І (районному) етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти Балаклійського району.
  • Грамота Харківського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Балаклійський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №4 Балаклійської міської ради Харківської області як лауреата ІІ (регіонального) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах Харківської області.
  • Грамота Балаклійської міської ради вихованку Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №4 Балаклійської міської ради Харківської області – Блохіну Анастасію (вікова категорія 4-6 років) за ІІ місце у міському конкурсі дитячого малюнку «Моє рідне місто – Балаклія», присвяченого 355-річниці заснування міста Балаклія.
  • Грамота Балаклійської міської ради вихованку Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №4 Балаклійської міської ради Харківської області – Горбунову Анастасію (вікова категорія 4-6 років) за ІІІ місце у міському конкурсі дитячого малюнку «Моє рідне місто – Балаклія», присвяченого 355-річниці заснування міста Балаклія.

 

 

 

 

 
Головна Мережа