Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

 

Інформація

 

про Балаклійський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 7 комбінованого типу Балаклійської міської ради Харківської області

 

 

Рік заснування

Заклад засновано ВАТ «Балцем» у лютому 1988 року.

Директор закладу освіти

З 2002 року завідувачем закладу освіти працює Федоренко Наталія Анатоліївна, яка має вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Дошкільне виховання і музичне виховання»; спеціаліст першої категорії; педагогічний стаж 20 років.

Контингент учнів (вихованців)

 

Всього вихованців – 246.

Мова навчання

 

Українська

Педагогічний колектив

Працює 33 педагоги, з них: 19 осіб мають вищу освіту; 14 — середню спеціальну.

За кваліфікаційною категорією: 6 вихователів - «спеціаліст вищої категорії», 8 – «спеціаліст першої категорії», 1 – «спеціаліст другої категорії», 4 – «спеціаліст».

Забезпечення харчуванням

 

У закладі організовано триразове харчування. 35 вихованців  закладу  освіти харчуються безкоштовно.

Творчий потенціал

Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією проблеми «Підвищення якості освітнього процесу в закладі дошкільної освіти шляхом інтеграції традиційних та інноваційних тихнологій».

Гурткова робота

У закладі освіти працює 2 гуртки: «Музично-оздоровчий», «Театралізованої діяльності».

Гуртковою роботою охоплено 24 дитини закладу.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг вихованців закладу освіти: музична зала,  спортивна зала, ігрова кімната з корекційно-розвивальним обладнанням, на території закладу освіти  обладнані спортивний та 13 ігрових майданчиків для дошкільнят.

Досягнення

2017/2018 н.р.

 

У 2017/2018 навчальному році колектив закладу отримав дипломи:

  • Диплом Департаменту  науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Павленко Наталії Олександрівні, вихователю, учаснику ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у номінації «Вихователь дітей старшого дошкільного віку».
  • Грамота відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації колективу за впровадження інноваційної діяльності, проведення дослідно-експериментальної роботи в 2017/2018 навчальному році.
  • Диплом керівника освітніх проектів the LEGO Foundation в Україні - колективу Балаклійського ДНЗ (ясла-садок) №7 за перемогу в номінації "Загадки водних глибин" у рамках дитячого архітектурного фестивалю "Водний світ".
  • Грамота відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації - Павленко Наталії Олександрівні, вихователю, яка посіла І місце в І (районному) турі обласного конкурсу "Кращий вихователь Харківщини" у 2018 році у номінації "Вихователь дітей старшого дошкільного віку"
  • Подяка начальника відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації та голови районної організації профспілки працівників освіти і науки України - Федоренко Наталії Анатоліївні, завідувачу, за якісну підготовку Павленко Наталії Олександрівни, яка посіла І місце в І (районному) турі обласного конкурсу "Кращий вихователь Харківщини" у 2018 році.
  • Подяка голови Балаклійської районної державної адміністрації та голови Балаклійської районної ради – Слюсар Ользі Василівні, вихователю-методисту, за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток галузі освіти району та з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.
  • Подяка Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія непевної освіти» педагогічному колективу за плідну співпрацю в реалізації регіонального освітнього проекту «Підвищення ефективності професійного самовдосконалення педагогічних працівників у міжкурсовий (міжатестаційний) період», вагомий внесок у розвиток дошкільної освіти Харківської області. 
  • Диплом ІІ ступеня сорок восьмої обласної тематичної відкритої виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини XXІ століття» за темою «Формування життєвої компетентності дошкільника через гру як основну діяльність» у номінації «Пізнавальний розвиток дитини засобами гри».

 

 

 

 

 
Головна Мережа