Пошук

Радимо відвідати

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Інформація

про Андріївський дошкільний навчальний заклад  (ясла-садок)

Андріївської селищної ради  Балаклійського району Харківської області

 

 

Рік заснування

23 квітня 1985 року

Завідувач ДНЗ

Протопопова Тамара Савалонівна, освіта повна вища, за фахом вихователь, вчитель російської мови та літератури. Заклад очолює з 2003 року.

Контингент дітей

У Андріївському ДНЗ працює 11 груп :

3 групи – раннього віку – 47 дітей

2 групи – молодшого віку – 45 дитини

3 групи – середнього віку – 60 дітей

3 групи – старшого віку – 62 дітей

Загальна кількість: 214 дітей

Мова навчання

Українська.

Напрями роботи

Пріоритетні напрями роботи ДНЗ :

художньо – естетичний, фізкультурно – оздоровчий. Андріївський ДНЗ (ясла-садок)№1 опорний  з театрально – ігрової діяльності .

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 26 педагога.

Якісний склад:

Повна вища освіта  – 9

Базова вища – 3

Неповна вища – 14

 Кваліфікаційний рівень:

Спеціаліст вищої категорії – 1

Спеціаліст І категорії - 1

Спеціаліст II категорії – 4

Спеціаліст – 3

Педагогічне звання “Вихователь-методист” – 1

Забезпечення харчуванням

Забезпечені харчуванням на 50% - 31 дитина з багатодітних  сімей. 3 дитини-інваліда забезпечені безкоштовним харчуванням на 100% за рахунок бюджету селищної ради. За рахунок батьківської плати харчується 180 дітей.

Творчий потенціал

Заклад у 2017/2018 н.р.  працює над темою : «Розвиток творчих здібностей дітей засобами театрально- ігрової діяльності»

Завдяки сумлінній, творчій праці колективу, Андріївський ДНЗ  займає почесні місця в районі по підготовці закладу до нового навчального року:
-  2012 р. - дипломом ІІІ ступеня ХІХ Харківської обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій – Грицюта Л.О. і Яновська Н.К. «Етнографічне розвивальне середовище дошкільного закладу як джерело формування національної свідомості дітей дошкільного віку», 
-  2012 р. - Дипломом відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації  за І місце в районному етапі ХІХ обласної виставки-презентації – Грицюта Л.О, Яновська Н.К.,
- 2012 р. - Дипломом відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації  за І місце в районному етапі ХІХ обласної виставки- презентації педагогічних ідей та технологій -  Протопопова Т.С., Грицюта Л.О., Роздольська В.І.

2013р - диплом відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації за участь в районному етапі ХХ  обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій – Соломко А.А. і Пензіна О.І.

2015р. – диплом ІІ ступеня ХХІІ обласної виставки презентації педагогічних ідей та технологій – Кисла Т.В. Робота виставки «Театралізована діяльність дошкільників»
Приймаємо  участь у професійному Всеукраїнському конкурсі «Вихователь року»:

 «Вихователь року – 2013»:

- номінація «Музичний керівник» - диплом ІІ ступеня ( музичний керівник Яновська Н.К.)

- номінація «Вихователь з досвідом роботи» - диплом ІІ ступеня (вихователь Роздольська В.І.)

- номінація «Вихователь дітей 5-річного віку» - диплом ІІ ступеня (вихователь Пензіна О.І.)

 «Вихователь року – 2014» :

-номінація «Інструктор з фізкультури» - грамота лауреата І туру

«Вихователь року – 2015» :

- номінація «Музичний керівник ДНЗ» - грамота за І місце у районному турі та диплом за участь в обласному турі ( музичний керівник Яновська Н.К.)

 - номінація «Досвідчений вихователь ДНЗ» - грамота за І місце у районному турі та диплом за участь в обласному турі (вихователь Роздольська В.І.)

«Вихователь року – 2016»:

-      -  номінація «Вихователь груп загального розвитку» - грамота за І місце у першому районному турі (вихователь Кареліна Я.Б.)

-       номінація «Вихователь-методист дошкільного навчального закладу» - грамота за ІІ місце у першому районному турі (вихователь-методист Коновалова О.П.)

 «Кращій вихователь Харківщини» у 2017 році:

-          Номінація «Вихователь груп загального розвитку» грамота за ІІ місце у першому районному турі (вихователь Пугайкіна Т.М.)

 

 

Гурткова робота

В Андріївському ДНЗ працюють гуртки:

Гурток «Здоров’ятко» -  оздоровчий напрямок

Гурток «Казкова фізкультура» - фізкультурно-оздоровчий напрямок

Гурток «Казковий світ» - художньо-естетичний напрямок (театрально - ігрова діяльність).

Гурток «Краса музики» - художньо-естетичний напрямок (музична діяльність).

Підвіз дітей  та вихователів

-

Матеріально-технічне забезпечення

Заклад забезпечений : 11 груп ,  2 компютери, 1 ноутбук, мультимедійне обладнання, музична зала, спортивна зала, методичний кабінет забезпечений методичною та  періодичною літературою, дидактичним матеріалом, медичний кабінет, ізолятор, кабінет психолога.

Матеріольно-технічна база відповідає нормам санітарного забезпечення та створює необхідні умови для проведення повноцінного навчально-виховного процесу. Кожна дитина забезпечена індивідуальними меблями, посудом, постільною білизною. Групові приміщення обладнані ігровими зонами відповідно до віку дітей, в достатній кількості наявний ігровий матеріал, як дидактичний так і розвивальний, за розділами програми для особистісного зростання дитини її гармонійного розвитку і виховання. Створені умови для можливості прояву самостійної діяльності дітей: художньої, трудової, дослідницької, ігрової, мовленнєвої, музичної та спортивної. Заняття з музики та фізкультури проводяться в музичній та спортивній залі, які оснащені необхідним музичним та фізкультурним обладнанням. В роздягальні на кожну дитину є індивідуальні шафи для одягу, які відповідають техніці безпеки. Вихователі забезпечені методичною літературою відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти (нова редакція), освітньої програми для  дітей від двох до семи років «Дитина».

Досягнення вихованців

Наші  діти старших груп приймали участь в конкурсах малюнків «Я хочу жити в якісному світі» ( диплом переможця регіонального рівня виставки-конкурсу «Я хочу жити в якісному світі»  Чеснюк Олександрі за кращий малюнок в номінації "Я пізнаю якісну продукцію", у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка на тему: «Якою я бачу свою Україну», за що були нагороджені подяками та призами.

Вихованці нашого закладу активно приймають участь в усіх святкових заходах селища :  9 травня, День незалежності, День села.

 
Головна Мережа