Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

 

Інформація

про Донецький дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 2

Донецької селищної ради Балаклїйського району Харківської області

 

Рік заснування

Заклад засновано 31 жовтня 1983 року ВО «Шебелинкагазпром».                                                                   

Директор закладу освіти

З 2000_ року директором закладу освіти працює Шадчинева О.В, який (а) має вищу педагогічну освіту за спеціальністю «психолог – викладач»; педагогічний стаж 32 роки.

Контингент учнів (вихованців)

 

Всього учнів (вихованців) – 155 , з них: дошкільний підрозділ – 155 вихованців

Мова навчання

 

Українська

Педагогічний колектив

Працює 14 педагогів, з них: 4 осіб мають вищу освіту; 0 - базову вищу освіту; 10 — середню спеціальну.

За кваліфікаційною категорією: 0 вчитель «спеціаліст вищої категорії», 1 – «спеціаліст першої категорії», 0 – «спеціаліст другої категорії», 3 – «спеціаліст».

Забезпечення харчуванням

 

У закладі організовано триразове вітамінізоване харчування. 3 учні (вихованці) закладу   освіти харчуються безкоштовно.

Творчий потенціал

Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією проблеми «Формування почуття національної самосвідомості та любові до рідного краю у дітей дошкільного віку».

Гурткова робота

У закладі освіти працює 2 бюджетних гуртки:

-     театральний «Грайлик» (за парціальною програмою «Грайлик» з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (Березіна О. М., Гніровська О. З., Линник Т. А.), схваленої для використання в ДНЗ Комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ІІТЗО від 31.03.2014 №14.1/12-Г-501);

-     здоров’язбережувальний «Про себе треба знати, про себе треба дбати», (за парціальною програмою «Про себе треба знати, про себе треба дбати»,  з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років (Лохвицька Л. В.), схваленої для використання в ДНЗ Комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ІІТЗО від 08.11.2013р.№14.1/12-Г-632).

Гуртковою роботою охоплено 80 % вихованців закладу.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів та вихованців закладу освіти: музична зала, спортивна зала, групові кімнати з розвивально-ігровим обладнанням, народознавчий музей «Бабусина Світлиця», на території закладу освіти розташовані ігрові майданчики для дошкільнят, спортивний майданчик.

 

 
Головна Мережа