Пошук

Радимо відвідати

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Шевелівський навчально-виховний комплекс

Балаклійської районної ради

Харківської області

 

Рік заснування

1967.  У липні 2015 року заклад було реорганізовано у навчально – виховний комплекс.

Директор школи

Коптяєва Юлія Миколаївна, освіта вища, за фахом вчитель російської мови та літератури, має вищу кваліфікаційну категорію, вчитель – методист. Заклад очолює з 1987 року.

Контингент учнів

У 2017/2018 році навчається 88 учнів та 20 вихованців дошкільного підрозділу.

Мова навчання

Українська

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за універсальним профілем: 10-11 класи (13 учнів)

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив   нараховує 21 педагогічний працівник ( з них 2 вихователі) 20 учителів мають вищу освіту, 1 – середню спеціальну.

Вищу кваліфікаційну категорію мають – 10 осіб, І кваліфікаційну категорію – 6 особи, ІІ кваліфікаційну категорію – 1 особа,  категорію «спеціаліст» - 4 особи.

Забезпечення харчуванням

 

Для учнів 1-4 класів (36 учнів) та дітей пільгових категорій (1 дитина, позбавлена батьківського піклування) організовано гаряче безкоштовне харчування. За рахунок батьківської плати харчується 52 учні. Батьківська плата в розмірі 40% для дітей дошкільного підрозділу.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Підвищення  дидактичної компетентності вчителя – шлях до підвищення якості викладання предметів освітніх галузей». У 2016/2017 н.р. стали учасниками конкурсу «Знайди героя Чорнобиля поруч» (Кононова К. вчитель Слабун Н.П.), та стали переможцями у номінації «Журналістський хист». Нагороду отримували у м. Київ.

                Здобутком є і те, що в цьому році вперше учень закладу взяв участь у конкурсі-захисті наукових робіт «Малої академії наук» - Горяінов О., 8 клас, «Роль «ніків» в Інтернеті». Учитель Запорожець Людмила Іванівна

Гуркова робота

У школі проводиться фізкультурно-оздоровча робота. Працюють «Еколого– натуралістичний гурток» від Балаклійської станції юних натуралістів, яким охоплено 15 учнів ; спортивний « ЗФП», яким охоплено 20 учнів, футболу – 20 учнів ДЮСШ «Колос», гурток «вокальний спів» від БЦДЮТ..

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу 8 вчителів з м.Балаклія, с.Гусарівка. Підвіз здійснюється шкільними автобусами Гусарівської та Асіївської шкіл.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 20 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас, спортивна зала, баскетбольний та футбольний майданчики, їдальня. Бібліотечний фонд налічує – 5888 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

 У 2016/2017 н.р. взяли участь у п’яти предметних олімпіадах - найкращий результат з географії - 2 місце (Кононова Карина, 8 кл.) та з хімії 5 місце (Городинський Данило, 7 кл.).                 

                В 2016 році 12 учнів,  а в 2017 році 16 учнів нашого закладу стали учасниками конкурсу знавців англійської мови «Puzzle». У квітні 25 учнів стали учасниками Всеукраїнського природничого конкурсу «Весняний Колосок».   

                У квітні 2017 року Гармаш А., учениця 7 класу, та Бєлєвцова М., учениця 11 класу, взяли участь у районному фестивалі національно-патріотичної пісні, за що були відзначені подякою відділу освіти Балаклійської РДА.            

Особлива увага педагогічного колективу зверталась і на розвиток академічної обдарованості дітей. Учні залучались до участі у Всеукраїнських інтерактивних конкурсах. Так у листопаді в природничому конкурсі «Осінній Колосок» взяли участь 29 учнів, в інтерактивному конкурсі «Гринвіч» з англійської мови – 16 учнів, у конкурсі «Геліантус» -  16 учнів, а також 14 учнів з 2-6 класів взяли участь в математичному конкурсі «Кенгуру». У березні 20 учнів взяли участь в українознавчій грі «Соняшник». 16 учнів нашого закладу стали учасниками конкурсу знавців англійської мови «Puzzle». В квітні 25 учнів стали учасниками Всеукраїнського природничого конкурсу «Весняний Колосок».         

                Також учениці нашого закладу Лаврів Д. і Лісняк Д., 7 клас, взяли участь у районному конкурсі драматургічних колективів і були нагороджені грамотою Балаклійського районного Будинку культури за участь у конкурсі.

 

                 

 

 
Головна Мережа