Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

 

Інформація

про Шевелівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Балаклійської районної ради Харківської області 

Рік заснування

Заклад засновано в 1967році, з 1 вересня 2015 року реорганізовано в Шевелівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Балаклійської районної ради Харківської області

Директор закладу освіти

З 1987 року директором закладу освіти працює Коптяєва Юлія Миколаївна, який (а) має вищу педагогічну освіту за спеціальністю філолог, вчитель російської мови та літератури;

спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист; педагогічний стаж 51 рік.

Контингент учнів (вихованців)

 

Всього учнів (вихованців) – 106, з них: дошкільний підрозділ – 20 вихованців, підготовчий - , 1 - 4 класи - 34 учні, 5-9 класи - 31 учень, 10- 11класи - 10 учнів. Випускників 9 класу - 11 учнів, 11 класу - 5 учнів.

Мова навчання

 

Українська

Педагогічний колектив

Працює 21 педагогів, з них: 21 осіб мають вищу освіту;  -  базову вищу освіту; — середню спеціальну.

За кваліфікаційною категорією: 12 вчитель «спеціаліст вищої категорії», 4 – «спеціаліст першої категорії», 2– «спеціаліст другої категорії», 3 – «спеціаліст».

Забезпечення харчуванням

 

У закладі організовано гаряче  харчування. Учні 1-4 класів та пільговий контингент харчуються безкоштовно.  40 учнів харчується за кошти батьків. Ціна обіду складає 15 грн.

Творчий потенціал

Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією проблеми «Вдосконалення професійної компетентності вчителя, як необхідної  умови ефективності процесу навчання в умовах реалізації компетентнісного підходу »

Гурткова робота

-          У закладі освіти працює 3  гуртка:

-          «Еколого- натуралістичнийгурток» від СЮН- 25 учнів

-          Футбол від ДЮСШ – 19 учнів

-          «Вокальний спів» від БЦДЮТ- 23 учнів

-          Спортивний ЗФП- 50 учнів

Гуртковою роботою охоплено 78 % учнів закладу.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів та вихованців закладу освіти: бібліотека, спортивний зал, актовий зал, , на території закладу освіти  розташований ігровий майданчик для дошкільнят. Спеціалізоване обладнання у закладі: 1 комп'ютерний клас (5 компютерів)

Досягнення вихованців у 2017/2018 н. р.

 

В листопаді 12 учнів нашого закладу взяли участь у районному конкурсі «Хай буде вільна Україна на всі віки, на всі часи», який проводив Балаклійський краєзнавчий музей. Учениця 6 класу Рудник Р. посіла ІІІ місце в цьому конкурсі та була нагороджена грамотою і подарунком.

У листопаді команда хлопців 8-11 класів посіла І місце в районних змаганнях з волейболу та була направлена для участі в обласних змаганнях до м.Чугуєва, де посіла ІІ почесне місце.

У грудні на базі нашого закладу відбулися окружні змагання з настільного тенісу, в яких команди юнаків та дівчат вибороли І і ІІ місця.

У лютому команда хлопців посіла І місце у районних змаганнях з волейболу. У березні ця ж команда посіла І місце в обласних (окружних) змаганнях з волейболу, які    проходили в м.Чугуїв.       

                З 01 по 10 листопада 2017 року проходив районний етап обласної акції «Молодь за здоровий спосіб життя», у якому взяла участь учениця 5 класу  Черкасова Маргарита в номінації «Малюнок» (керівник Слабун Н.П.). 

У квітні учениця 8 класу Гармаш А. стала учасницею конкурсу «Таланти Балаклійщини» та була нагороджена грамотою Балаклійського районного Будинку культури за участь у конкурсі

Учні залучались до участі у Всеукраїнських інтерактивних конкурсах. Так у листопаді в природничому конкурсі «Осінній Колосок» взяли участь 27 учнів, в інтерактивному конкурсі «Гринвіч» з англійської мови – 24 учнів, в українознавчій грі «Соняшник» - 25 учнів, у математичному конкурсі «Кенгуру» - 20 учнів.

Залучались учні і до участі в шкільних та районних конкурсах і олімпіадах. Так двоє учнів  3 класу та двоє учнів 4 класу стали учасниками районного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика. Також учні нашого закладу взяли участь в районному турі предметних олімпіадах з української мови, математики, історії України. 

 

 

 

 

 
Головна Мережа