Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

ІНФОРМАЦІЯ

про  Новогусарівський навчально-виховний комплекс

«загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

Балаклійської районної ради Харківської області

 

Рік заснування

Заклад засновано 1985 рік. У 2013 році відкрито дошкільний підрозділ та загальноосвітній навчальний заклад перейменовано в навчально-виховний комплекс.

Директор НВК

З 2017 року директором НВК працює Гуменюк Вікторія Олександрівна, має 2 вищі освіти: за фахом керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання) та вчитель початкових класів; має вищу кваліфікаційну категорію, вчитель-методист; педагогічний стаж 26 років.

Контингент учнів

Всього учнів  - 61, з них: дошкільний підрозділ 11 вихованців, 1-4 класи – 22 учні, 5-9 класи – 20 учнів, 10-11 класи – 8 учнів.  Випускників 9 класу -  3 учні, 11 класу – 6 учнів.

Мова навчання

Українська

Педагогічний колектив

Працює 14 педагогів та 2 вихователя, з них: 14 осіб мають вищу освіту, 2 - середню спеціальну. За кваліфікаційною категорією: 3 - вчитель "спеціаліст вищої категорії", 8 - "спеціаліст першої категорії", 1 - "спеціаліст другої категорії", 2 - "спеціаліст".

Забезпечення харчуванням

Учні 1-4 класів закладу освіти харчуються безкоштовно.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над реалізацією проблеми «Розвиток професійної компетентності педагога щодо формування ціннісних орієнтацій особистості».

Гурткова робота

У закладі освіти працює 3 бюджетних гуртки: від Балаклійської станції юних натуралістів ("Географічне краєзнавство", "Природа рідного краю", "Основи інформаційних технологій") та 1 спортивна секція від Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи. Гуртковою роботою охоплено 100 % учнів закладу освіти.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів та вихованців закладу освіти: бібліотека, спортивна зала, на території закладу освіти розташований ігровий майданчик для дошкільнят. Спеціалізоване обладнання у закладі: 1 комп’ютерний клас.

Досягнення вихованців

У 2017/2018 навчальному році учні закладу взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад, де стали лауреатами. Сутугін Олександр посів ІІ місце у конкурсі з української мови та літератури ім. П.Яцика

 

 
Головна Мережа