Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

 

Інформація

 про Комунальний заклад "Морозівська гімназія

Балаклійської районної ради Харківської області"

 

Рік заснування

Заклад засновано: 1929 р.- побудована початкова школа. 1961 р. – зведена нова будівля

Директор закладу освіти

З 25.08.1983 року директором закладу освіти працює Чорнощок Ольга Василівна, яка має вищу педагогічну освіту за спеціальністю математика; спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист; педагогічний стаж 37 років.

Контингент учнів (вихованців)

 

Всього учнів  – 62, з них: 1 - 4 класи - 30 учнів, 5 - 9 класи - 32 учні. Випускників 9 класу - 6 учнів.

Мова навчання

 

Українська

Педагогічний колектив

Працює 15 педагогів, з них: 13 осіб мають вищу освіту; 1 - базову вищу освіту; 1 - середню спеціальну.

За кваліфікаційною категорією: 5 вчитель «спеціаліст вищої категорії», 5 – «спеціаліст першої категорії», 2 – «спеціаліст другої категорії», 3 – «спеціаліст».

Забезпечення харчуванням

 

У закладі організовано гаряче харчування. Учні 1 – 4 класів та пільгового контингенту харчуються безкоштовно, учні 5 – 9 класів харчуються за кошти батьків.

Творчий потенціал

Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією проблеми «Організація інноваційних форм методичної роботи, спрямованої на підвищення ефективності навчально-виховного процесу».

Гурткова робота

На базі закладу працює 3 гуртки: «Виготовлення сувенірів» та «Козацько-лицарське виховання «Джура» від Балаклійського ЦДЮТ, «Лікарські рослини» від Балаклійської СЮН. Гуртковою роботою охоплено 81 % учнів закладу.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів закладу освіти: бібліотека, спортивний майданчик. На території закладу освіти  розташований ігровий майданчик. Спеціалізоване обладнання у закладі: 1 комп'ютерний клас.

Досягнення вихованців у 2017/2018 н. р.

 

У 2017/2018 навчальному році учні закладу взяли участь в міжнародному конкурсі юних знавців англійської мови «Гринвіч» (11 учасників), в творчому конкурсі від видавництва MMPublication “I am proud of being Ukraine”, у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок», в обласному конкурсі творчих робіт учнів 11 класу «Майбутнє моєї громади», де отримали призові місця.

7 учнів нашої школи прийняли участь в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, української мови та літератури, географії, біології. Гончаренко Іван – учень 8 класу – отримав ІІІ місце в олімпіаді з біології.  

 
Головна Мережа