Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Інформація

про Міловську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області

Рік заснування

 

Заклад засновано  Балаклійською районною радою Харківської області 1975 р.

Директор закладу освіти

З 2002 року директором закладу освіти працює Сіромолот Галина Романівна , якиа має вищу педагогічну освіту за спеціальністю  педагогіка і методика початкового навчання;

спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист; педагогічний стаж  32 роки.

Контингент учнів (вихованців)

 

 Всього учнів (вихованців) –   71 , з них:  1-4 класи -  35 учні, 5-9 (10) класи -   28 учнів, 10- 11(12) класи – 8  учнів . Випускників 9(10) класу -  7 учнів, 11(12) класу – 1  учень.

Мова навчання

 

Українська

Педагогічний колектив

 

Працює  15  педагогів, з них:  12  осіб мають вищу освіту;  1 - базову вищу освіту;  2 — середню спеціальну.

За кваліфікаційною категорією: 4 «спеціаліст вищої категорії», 5 – «спеціаліст першої категорії», 2  – «спеціаліст другої категорії», 1  – «спеціаліст», 3 « молодший спеціаліст».

Забезпечення харчуванням

 

У закладі організовано одноразове харчування.  Учні  1-4 класів закладу  освіти харчуються безкоштовно, 5-11 класів – за кошти батьків.

Творчий потенціал

Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією проблеми «Від інноваційного змісту й технологій освіти через педагогічну майстерність учителя до формування особистості учня й підготовку його до життя в сучасних умовах».

Гурткова робота

-

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів та вихованців закладу освіти: бібліотека, міні-спортзал, на території закладу освіти розташований ігровий та спортивний майданчики . Спеціалізоване обладнання у закладі: 1  комп'ютерний клас.

Досягнення вихованців у 2017/2018 н. р.

 

У 2017/2018  навчальному році учні закладу взяли участь у  Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник», у квест марафоні за темою «Чи знаємо ми Тараса Шевченка», Всеукраїнських конкурсах: з англійської мови «Гринвіч», інтерактивному конкурсі «Колосок»; Міжнародних конкурсах: з інформатики «Бебрас», з математики «Кенгуру», ІІІ Українській інтернет-олімпіади з лігвістики, Всеукраїнській учнівській інтернет- олімпіаді з української мови та літератури-2018, а районному конкурсі індивідуальних творів «Майбутнє моєї громади» , де отримали дипломи:І ступеня – 21; ІІ ступеня – 23 , ІІІ ступеня – 14; за результатами ЗНО-2018 року з географії наш заклад увійшов у рейтинг ТОП-200 шкіл України.  Вихованці закладу освіти стали лауреатами, переможцями шкільних, міських, обласних та Всеукраїнських виставок та фестивалів дитячої майстерності: - шкільна виставка –конкурс «Український сувенір», виставка з образотворчого мистецтва до Дня народження Тараса Шевченка, «Візерунки Великодня 2018».

 

 

 
Головна Мережа