Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

ІНФОРМАЦІЯ

про Лозовеньківську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів

Балаклійського районної ради Харківської області

 

 

 Рік заснування

 1913 р.,1968 р.

Директор школи

Захарова Алла Григорівна, освіта вища, за фахом вчитель початкових класів та образотворчого мистецтва, має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання «Старший вчитель» . Заклад очолює з 2005 року.

Контингент учнів

У школі навчається 28 учнів, з них учнів 1-4 класів – 5 чол., 5-9 класів – 17 учнів, 10-11 класів – 6 учнів.   Випускників 9 класів -1 учень.

Випускників 11 класів - 1 учень, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю 0 учнів, срібною 0 учнів. Приймали участь у ЗНО 2 учні 11 класу.

Мова навчання

Українська з вивченням російської мови.

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за універсальним профілем.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 11 педагогів, з них 11 чол. мають вищу освіту,. Вищу кваліфікаційну категорію мають 4 чол., І кваліфікаційну категорію –3 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 1 чол., категорію „спеціаліст” – 3 чол. Звання «Старший вчитель» - 2 чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням забезпечено на 100% (5 учнів) з 5 учнів початкових класів. За рахунок батьківської плати харчується 15 учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Інформаційно – комунікаційні технології та інтерактивне навчання як дієвій засіб компетентісного підходу до змісту та організації навчально – виховного процесу та поліпшення якості освіти».

У конкурсі «Учитель року» брали участь 0 учителів.

Гурткова робота

Не працюють секції дитячо-юнацької спортивної школи та музичної школи. Діти відвідують гуртки Лозовеньківського сільського клубу.

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу 8 учнів та 4 вчителі з селища Вільне. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 8 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (6 ПК), спортивна зала, тренажерна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, 2 майстерні, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує – 11358 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, але призових місць не було. Учні школи беруть активну участь у районних заходах.

 

 

 

 
Головна Мережа