Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Інформація

про Вербівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області

Рік заснування

Заклад засновано у 1910 році.

Директор закладу освіти

З 2016 року директором закладу освіти працює Нікуліна Алла Вікторівна, яка має вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Початкове навчання», спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист; педагогічний стаж 28 років.

Контингент учнів (вихованців)

 

Всього учнів (вихованців) – 298, 1-4 класи - 136 учнів, 5-9 (10) класи - 139 учнів, 10- 11(12) класи - 23 учні. Випускників 9(10) класу - 15 учнів, 11(12) класу - 11 учнів.

Мова навчання

 

Українська

Педагогічний колектив

Працює 25 педагогів, з них: 25 осіб мають вищу освіту; 0 - базову вищу освіту; 0 — середню спеціальну.

За кваліфікаційною категорією: 14 вчителів «спеціаліст вищої категорії», 7– «спеціаліст першої категорії», 4 – «спеціаліст другої категорії», 0 – «спеціаліст».

Забезпечення харчуванням

 

У закладі організовано харчування. Гарячим безкоштовним харчуванням  на  100% (136 учнів) забезпечені учні початкових класів; діти пільгових категорій з 5-11 класів (1 дитина з інвалідністю, 2 дітей, позбавлених батьківського піклування, 1 дитина сирота та діти з малозабезпечених сімей за наявності довідки. Решта дітей харчується за рахунок батьківської плати.

Творчий потенціал

Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією проблеми «Створення простору нових освітніх можливостей, необхідних для успішної реалізації особистості в суспільстві».

Гурткова робота

У закладі освіти працює 5 бюджетних гуртків: від БЦДЮТ: «Образотворче мистецтво», «Основи науково-дослідницької діяльності», «Дитячий театр»; від БСЮН : «Юні орнітологи», «Основи біології» ; секція з футболу від ДЮСШ та 6 спортивних секції з баскетболу, організованих закладом. Гуртковою роботою охоплено 81 % учнів закладу.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів та вихованців закладу освіти: бібліотека, спортивний та актовий зали, на території закладу освіти розташований баскетбольний та гімнастичний майданчики, футбольне поле. Спеціалізоване обладнання у закладі: 2 комп'ютерні класи.

Досягнення вихованців у 2017/2018 н. р.

 

У 2017/2018 навчальному році учні закладу взяли участь у районних олімпіадах з базових предметів, де отримали дипломи:

І ступеня – Хоменко Іван, учень 9 класу (історія); ІІ ступеня – Умрихіна Аліна, учениця 11 класу (інформаційні технології), ІІІ ступеня – Мироненко Аліна, учениця 9 класу (українська мова та література);

             учні 5 класу Микулено Юлія та Олєйніков  Роман, учениця 6-Б класу Краснокутська Юлія взяли участь у XLIII обласній геолого-географічній олімпіаді, яка відбулася на базі Харківської обласної станції юних туристів, та були нагороджені грамотою за перемогу в І заочному турі;

           6 учнів школи стали учасниками І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

             Учениця 11 класу Андрусенко Людмила відзначена дипломом Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації за участь в обласній учнівській науково-практичній конференції Харківського територіального відділення Малої академії наук (секція: історичне краєзнавство).

               Учениця 11 класу Харковенко Римма за підтримки вчителя української мови та літератури Проценко Н.І. стала учасницею районного фестивалю ораторського мистецтва за темою "Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь все життя: із безтурботного дитинства в майбуття" (І. Федчишин).

                Переможцями І Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з інформатики, яка проходила з 8 по 30 квітня 2018 стали:

Волкодав Валерія (4 кл), Воловик Максим (7 кл), Татарина Аліна (7 кл), Колоколов Михайло (8 кл), Наретя Дмитро (9 кл) (дипломи І ступеня;Графова Анастасія (4 кл), Кійко Марія (4 кл), Кикоть Даніїл (7 кл), Дончик Микита (7 кл), Графов Ярослав (9 кл),Мироненко Аліна (9 кл) (диплом ІІ ступеня); Олєйніков Роман (5 кл), Глоба Максим (6 кл), Зайченко Євген (6 кл), Бекіш Аліна (8 кл), Клименко Олександра (8 кл).
Учні Яковлева Альона, Єщенко Анастасія (4-Б клас), Васютіна Жанна (5 клас) взяли участь у Всеукраїнському творчому конкурсі «Малюнок, вірш, лист до мами», присвяченому Міжнародному Дню матері, організаторами якого є Українсько-турецький центр «Сяйво» за підтримки Міністерства освіти і науки України. Васютіна Жанна перемогла в номінації «Україна в символах» в категорії «малюнок» та була запрошена на Міжнародну конференцію «Жінки за мир в усьому світі» до м. Києва, де отримала нагороди: грамоту, книгу «Слово мама. Велике найкраще слово» та теку з брошурами «Федерація жінок за мир у всьму світі».

Учні школи взяли участь у таких конкурсах:

-        VІІІ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» – 30 учасників (29 перемог) (координатор Васютіна І.В.);

-        Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер-2017 – 18 учасників (9 учнів виконали завдання на відмінно, 6 – добре) (координатор   Куцевич Ю.В.);

-        Конкурс з українознавства «Патріот» - 10 учасників (координатор Капустянська О.І.).

               Учень 11-го класу Васютін Роман виборов ІІ місце в чемпіонаті України з боксу; Бобрик Іван, учень 9-го класу виборов ІІ місце в чемпіонаті України з пауерліфтингу.

 

 
Головна Мережа