Пошук

Радимо відвідати

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

ІНФОРМАЦІЯ

про Вербівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів

Балаклійської районної ради Харківської області

 

Рік заснування

1910

Директор школи

Нікуліна Алла Вікторівна, освіта вища, за фахом учитель початкових класів,  має вищу кваліфікаційну категорію та педагогічне звання «вчитель-методист»; нагороджена знаком «Відмінник освіти України». Заклад очолює з 01.09.2016 року.

Контингент учнів

У школі навчається 283 учні, з низ 1-4-х: 7 класів - 134 учень, 5-9-х: 6 класів -  124 учні, 10-11-х: 2  класи – 25 учнів.

Випускників 9 класу – 18 учнів.

Випускників 11 класу – 13 учнів, претенденти на нагородження медаллю: 3 учня .

Брали участь у ЗНО 17 учнів, випускників 2017 року.

Мова навчання

Українська

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за універсальним профілем (10 клас) та філологічним (11 клас).

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив  нараховує 26  педагогів, з них 26 чол. мають вищу освіту.

Вищу кваліфікаційну категорію мають 13 чол.,  першу кваліфікаційну категорію – 7 чол.,  другу кваліфікаційну категорію – 2 чол., спеціаліст – 4 чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням  на  100% (134 учні) забезпечені учні початкових класів; діти пільгових категорій з 5-11 класів. Решта дітей харчується за рахунок батьківської плати.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над темою «Створення простору нових освітніх можливостей, необхідних для успішної реалізації особистості в суспільстві», виховна тема школи «Виховання особистості учня шляхом формування компетентностей здорового способу життя».

       У конкурсі «Учитель року» протягом останніх 5-ти років  брали участь 4 вчителя, з них:  у 2014  -   Ткаченко Т.І. (ІІІ місце у районному етапі), у 2015 – Проценко Н.І. (лауреат районного етапу), у 2016 – Майборода О.М. (І місце у районному етапі, ІІІ місце в обласному), у 2017 –Устиченко Н.М. (лауреат районного етапу).

Гурткова робота

В школі працюють такі гуртки:

-  спортивна секція з футболу, керівник Шаповал О.М.;

   гуртки від станції юних натуралістів:

- «Основи біології», керівник Волкодав О.О.

- «Юні орнітологи», керівник Волкодав О.О.

гуртки від Балаклійського центру дитячої та юнацької творчості:

-«Образотворче мистецтво», керівник Васютіна І.В.

- «Театральний», керівник Проценко Н.І.

-«Основи науково-дослідницької діяльності», керівник Капустянська О.І.

На базі школи працює філія музичної школи ( проводяться заняття по класу «Акордеон») - керівники Голуб М.В., Беліченко Г.Р., спортивна секція з футболу  (керівник Дерев’янко В.П. )  від ДЮСШ.

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу – 4 вчителя з    м. Балаклія.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 26 навчальних кабінетів і лабораторій, 2 комп’ютерних класа (19 ПК), спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, 1 майстерня, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує  17028  примірників художньої та навчальної літератури. 

Досягнення вихованців

Щороку учні школи беруть участь у Всеукраїнських олімпіадах з навчальних предметів: у  І етапі (шкільному) Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів,  взяли участь 136 учнів школи. У ІІ етапі  – 16  учнів школи. Призові місця посіли такі учні: Мироненко Аліна(8 клас) з української мови та літератури ( І місце) – вчитель Стьопіна Н.І.; Умрихіна Аліна (10 клас) з української мови та літератури (ІІІ місце) - учитель Проценко Н.І.; Хоменко Іван (8 клас) з історії (І місце) – учитель Капустянська О.І.; Панова Дар’я (11 клас) з інформаційних технологій – учитель Куцевич Ю.В.; Косолапов Тимофій (8 клас) з іноземної мови (англійської) (4 місце) – учитель Майборода О.М.  Пурик Карина, учениця 10 класу, під керівництвом учителя географії Пурик Т.І. у рамках  конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН виконала роботу на тему "Характеристика стану та екологічні проблеми річки Середня Балаклійка"( Відділення «Гідрологія», секція «Науки про Землю». За підсумками І етапу роботу учениці 10 класу направлено до участі у ІІ (обласному) етапі конкурсу.

 Учні школи є активними учасниками та переможцями шкільних, районних, обласних і Всеукраїнських конкурсів, акцій та експедицій:«Моя Батьківщина – Україна», «Напиши листа захиснику України», «Хай буде вільна Україна на всі віки на всі часи».

Школа бере участь у всіх районних змаганнях школярів з фізичної культури. У минулому навчальному році - команда школи виборола ІІІ місце в районних змаганнях з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч»;

- у районних змаганнях з легкої атлетики команда школи посіла ІІІ місце;

- у зональних змаганнях малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» серед 3-4-х класів, 5-6-х класів, 7-8-х класів команди нашої школи стали абсолютними переможцями;

- у районних змаганнях з шахів «Біла тура» команда школи виборола І місце;

- команда дівчат у районних змаганнях  з баскетболу посіла І місце;

- у районних змаганнях «Козацький гарт-2017» спортивна команда школи посіла ІІІ місце.

 

 

 

 

 

 
Головна Мережа