Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації


Про свої здобутки звітували вихованці Центру дитячої та юнацької творчості

zvit.konzert201930 травня у районному Будинку культури у переповненій залі відбувся звітний   концерт вихованців Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості, який сповістив про закінчення чергового 2018/2019 навчального року.

Директор Центру Бабенко М.С. щиро подякувала педагогам за самовіддану працю, турботу про дітей і знання, які вони передали своїм вихованцям, за невичерпний творчий пошук.

Звертаючись до дітей, директорка наголосила, що час, проведений в стінах Центру, не пройшов марно, що діти отримали знання, вміння, на які розраховували. Заклад пишається вихованцями – переможцями, лауреатами , дипломантами, призерами конкурсів, фестивалів, змагань районного, обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Особливі слова подяки Бабенко М.С. висловила на адресу батьків вихованців, які завжди були поруч, раділи успіхам дітей і переймалися невдачами.

Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Швід С. А. вручила колективу подяку за активну діяльність по виявленню, розвитку, підтримці творчо обдарованих дітей, якісну підготовку вихованців до участі в обласних, Всеукраїнських, міжнародних змаганнях, залучення талановитої молоді до науково-дослідницької роботи.

     Вихованці закладу продемонстрували присутнім на святі свої здобутки та подарували хороший настрій.

 

Підведені підсумки обласного фестивалю «Таланти третього тисячоліття»

       talant2019Завершився ІІ обласний етап відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття». Приємно, що вихованці Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості визнані переможцями, а саме:

      -    Іванова Анастасія і Борщ Володимир – ІІ місце у номінації «Образотворче мистецтво» (керівники гуртків Мусатова С.О. і Руденко Т.А.);

      -    Давидова Марія – ІІІ місце у номінації «Графіка» (керівник Круглова Н.Й.);

     -   Говорун Дар’я, Гудзь Анастасія і Голубченко Маргарита – ІІ місце в номінації «Станковий розпис» (керівники Плоскінная О.С., Руденко Т.А., Круглова Н.Й.)

У номінації «Сучасний сценічний танець» ІІІ місце виборов хореографічний колектив«Басссданс» (старша група) (керівник Подопригора В.Б.).

Вітаємо нашу талановиту молодь та їх керівників із заслуженими нагородами!

 

 

Вони наполегливо йшли до перемоги

            tancmaster201919 травня у Харкові відбувся Всеукраїнський конкурс танцювального шоу «Танцмайстер» Opencity, в якому перемогу вибороли хореографічні колективи Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості «Бассданс» (керівник Подопригора В.Б.) і «Екстрім» (керівник Павленко Н..Г.)

    25 травня на європейському фестивалі танцювального конкурсу (м.Харків) наші юні танцівники стали лауреатами І,П і ІІІ ступенів.

 

Екскурсія до військової частини А 0501

смт. Башкирівка Чугуївського району

      1З метою військово-патріотичного виховання школярів, виконання програми з предмета «Захист Вітчизни» та практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів 11-х класів 28, 30 травня 2019 року учні району відвідали військову частину смт. Башкирівка Чугуївського району.

Діти побували на навчальному полігоні, де ознайомилися з видами бойової зброї, пройшли тренування з надання першої невідкладної домедичної допомоги. Юнаки стріляли по бойових мішенях у справжньому військовому спорядженні. Із задоволенням та гордістю уявили себе в ролі солдатів, оглядаючи військову техніку, охоче користуючись можливістю самостійно спробувати розібрати та скласти зброю.

Учні мали можливість відвідати музей бойової слави 92-ї окремої механізованої бригади, яка бере участь у зоні бойових дій.

 

 

У школах Балаклійщини пролунав Останній дзвоник 

ost.zvin2019Сьогодні пролунав Останній дзвоник 2018/2019 навчального року для 6822 учнів Балаклійського району. Для 392 учнів 11-х класів це завершальне свято в шкільному житті.

У всіх закладах загальної середньої освіти пройшли святкові лінійки, на які були запрошені керівники району, представники місцевого самоврядування, організацій, підприємств, працівники відділу освіти.

Свято Останнього дзвоника –довгоочікуване, радісне, тепле, хвилююче для всіх дітей, батьків, педагогів, гостей, тому і пройшло воно урочисто, цікаво, у різноманітних формах: танцювальних флешмобах, фестивалях, квестах, екскурсіях тощо.

Учнівська молодь Комунального закладу «Савинський ліцей» долучилася до Всеукраїнського флешмобу для збереження чистого довкілля і запровадила нову традицію – садити дерева у цей святковий день.

Для учнів 11-х класів це останнє свято в шкільному житті. 27 червня вони отримають документи про освіту, відсвяткують випускний вечір. Учнів 9-х класів чекає державна підсумкова атестація. Всі інші учні готуються до відкриття шкільного табору відпочинку, цікавих літніх подорожей.

 


Страница 1 из 46
Головна