Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації


Екскурсія до військової частини 3005 Національної гвардії України

ekskursiaВже стали доброю традицією зустрічі військовослужбовців військової частини 3005 Національної гвардії України зі школярами нашого району. 

З метою підвищення військово-патріотичного виховання молоді, з нагоди Дня захисника України 10 жовтня учні району відвідали військову частину 3005 Національної гвардії України.  

Курсанти та офіцери військової частини розповіли учням про особливості служби, навчання в Національній гвардії та перспективи, які вони можуть мати. Старшокласникам продемонстрували різні види сучасної зброї, ознайомили з її технічними характеристиками. Хлопці випробували свої вміння та навички в збиранні автомата. З великим задоволенням побували на занятті у професійного кінолога, відвідали казарму, де познайомились з умовами проживання та побутом військовослужбовців.

В учнів залишилися незабутні враження від екскурсії.

Діти висловили подяку керівництву військової частини 3005 за гостинність, дружелюбність, за неперевершену екскурсію, яка викликала багато позитивних емоцій в учнів та бажання захищати свою Батьківщину. Сподіваємось на подальшу співпрацю!

 

Обласні змагання зі спортивного орієнтування "Великі надії"

 

72155678 796205100829807 2163124952524390400 nЗгідно з планом роботи Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради на 2019 рік, затвердженим Департаментом науки та освіти облдержадміністрації, 5 жовтня у Лісопарковій зоні м.Харкова відбулися традиційні обласні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Великі надії». У заході взяли участь 230 юних орієнтувальників із 14 районів.

Команда Балаклійського району, яку представляли вихованці гуртка Центру дитячої та юнацької творчості, учні Балаклійських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 3, 6 та Балаклійського ліцею (керівник Черненко В.В.) посіла ІІ загальнокомандне місце.

 

Зовнішні освітні оцінювання

zovn.osv.ozinyvannya8 жовтня 2019 року у приміщенні Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбулась розширена нарада директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти, керівників районних методичних об’єднань за участі директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка та працівників центру. У ході наради було обговорено Стратегію розвитку освітніх оцінювань у сфері загальної середньої освіти України. Присутні ознайомились із системою підсумкових оцінювань на різних етапах здобуття повної загальної середньої освіти та системою національних і міжнародних моніторингових досліджень якості освіти. До учасників наради доведено загальні результати зовнішнього незалежного оцінювання по Балаклійському району за 2019 рік та окреслено основні напрямки діяльності, щодо покращення результатів ЗНО 2020.

 

Всеукраїнський зліт учнівських лісництв 

lisnukuЗ метою залучення учнівської молоді до природоохоронної та дослідно-експериментальної роботи в галузі лісового господарства, збереження біологічного різноманіття лісових екосистем 25–27 вересня 2019 року у місті Чернігові було проведено ІІ (фінальний) етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

В зльоті взяли участь 24 команди з усіх регіонів України. Команду Харківщини представляли учні Балаклійського навчально-виховного комплексу (Високобірське шкільне лісництво).

Програмою Зльоту було передбачено оформлення виставки-презентації досягнень учнівських лісництв, презентація досягнень учнівських лісництв та відкритий захист науково-дослідницької роботи в галузі лісового господарства.

Учасники Зльоту в ході презентації діяльності Іржавського лісництва державного підприємства «Ніжинське лісове господарство» відвідали міні-дендропарк, комплекс з переробки шишок та зберігання насіння, тепличне господарство, декоративний розсадник, генетичні резервати.

Відбулися й освітні екскурсії «Агробіостанція  як модельна ділянка новітніх агротехнологій та сучасних тенденцій ландшафтного дизайну», а також «Природно-заповідні технології як майданчики науково-дослідницької роботи та екологічно-просвітницької діяльності учнівської молоді».

Вражаючими для учасників стали і екскурсії до Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній», закладання Алеї Єдності і Миру на території Агробіостанції Чернігівського обласного педагогічного ліцею, яка знаходиться в регіональному ландшафтному парку Ялівщина.

За підсумками конкурсу команда учнів Балаклійського навчально-виховного комплексу посіла почесне ІІІ місце і нагороджена Дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Вітаємо Фурсала Євгенія, Коньшену Єлизавету, Денисенко Єлизавету, керівника команди Сидорову С. І. та представника Балаклійського лісового господарства Коновалова С. О. з перемогою!

 

Святкування Дня працівників освіти

den pracivnukiv jsvituБути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива натхненна праця, що збагачує світ знаннями, милосердям, людяністю.

У першу неділю жовтня усі навчальні заклади нашої країни відзначають свято – День працівників освіти. Цей день для педагогів особливий. Це святкове вбрання, аромат квітів, звучання святкової музики, панування піднесеного святкового настрою.

3 жовтня 2019 року в районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти. З вітальним словом до освітян звернулася заступник голови районної державної адміністрації Панасенко Валентина Михайлівна, яка від щирого серця привітала присутніх зі святом та побажала натхнення, здоров’я на довгії літа, щастя, благополуччя, миру, любові та злагоди.

На свято були запрошені ветерани праці, яких привітали квітами та солодощами.

На заході відбулася церемонія нагородження освітян: за значні трудові здобутки, високі досягнення в освітньому процесі, професіоналізм, вагомий внесок в організацію роботи з обдарованими дітьми.

Шановні вчителі, щира подяка Вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, наполегливість і високий професіоналізм.

 

 


Страница 1 из 50
Головна